Opinie o Enyo Sp. z o.o. w Lębork

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Enyo Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Enyo Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Enyo Sp. z o.o. w Lębork

Kl Nowy wpis

(usunięte przez administratora) Pan Jarosław wypłaca w swojej firmie wypłaty 14 premie uznaniowe prowadzi waloryzację emerytur może ktoś chętny to jest bardzo dobry człowiek

Niepełnosprawni biorą za nas kasę i to nie mała dlatego mają na wyjazdy wycieczki do ciepłych krajów już nie wyjeżdżają ponieważ jest covid muszę się zaszczepić żeby pierdolca na wycieczce nie dostać

Pfliesen Munster Nowy wpis

Jeżeli chodzi o jakość usługi , mogę powiedzieć iż expresowo i co ważne przed terminem . Jako przedsiębiorca oceniam firmę za wykonanie , transport i najważniejsze , że stały kontakt i informowanie na jakim etapie moje elementy się znajdują . Zniżki nie było:) dodam tylko , że obiecano mi przy drugim zleceniu fajny upust , ale nie mogłem nawet zapytać iż cała usługa została wykonana kilka dni przed terminem. Więc wszyscy zadowoleni . Jeszcze raz wielkie dziękuję i do następnego razu. Pozdrawiam Thomas

zaintrygowany Nowy wpis

@pawel to ta firma nie działa czy co? dość specyficzny komentarz

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Enyo Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Pracownik ds. windykacji nalezności
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Administrator nieruchomości mieszkaniowej
GGKO - Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o.
Pawel

Wieczny odpoczynek racz Endo fax panie A światłość niech im święci w Grecji opalanie linki kochanki cycków oraz minety.ogolonej owłosionej i jajka zgile

CBA EPAP

Teraz czas panie Marku zainwestować na wycieczkę do Grecji opalic fiuta

CBA

Enyo to firma wraz z podwykonawca prezes na weekendy zamiast się zająć pracownikami wyjeżdża sobie do kochanki firma musi działać Inowrocław trochę daleko A pyda.stoi

Ppp

Nie wypłacana odprawa emerytalna (usunięte przez administratora) w biały dzień prezesi do Grecji sobie wyjeżdżają ogólnie do ciepłych krajów (usunięte przez administratora) osób niepełnosprawnych prezes podstawiony jako podwykonawca tiger po zawodowce idzie przez miasto udaje że ludzi nie widzi anibdsien dobry

Jaki jest system premii uznaniowych w firmie Enyo Sp. z o.o.?

Artur

Dziwne pytanie. Premie uznaniowe chyba nie potrzebują systemu ?

Robert

Polecam usługi !! Profesjonalne podejście do klienta . Zamówienie zrealizowane na czas i jakość wykonania na najwyższym poziomie.

Makłowicz

Ja nie mogę powiedzieć pieniądze są na czas ale czy ukrywanie stawki godzinnej i mniejsze wypłacanie nadgodzin nie podchodzi pod jakiś paragraf

Dlaczego ten dyrektor tam wam nie odpowiada? Aż tak słabo traktuje pracowników?

Ppp

Inspekcja I CBA ma to w rekach.

Zostaw merytoryczną opinię o Enyo Sp. z o.o. - Lębork

• Jak się pracuje w Enyo Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Enyo Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Enyo Sp. z o.o.?

Enyo Sp. z o.o.
  • Staromiejska 24