Opinie o Kayak Sp. z o.o. w Ostrów Wielkopolski

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Kayak Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Kayak Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kayak Sp. z o.o. w Ostrów Wielkopolski

transport miedzynarodowy

Radzę wystrzegać się tej firmy zwłaszcza firmą transportowym nie uczciwy kontrahent!!!!! zwleka z zapłatą od razu windykacja.

Klaudia
@transport miedzynarodowy

Niestety podtwierdzam. To druga odnoga firmy Atlantis, przeciągaja terminy płatności albo nie płacą wcale. Taki cudowny pracodawca. Pracownicy nieprofesjonalni jak dzieci w piaskownicy.

transport miedzynarodowy

@transport miedzynarodowy

Prosze najpierw sprawdzic czy dokumenty nie zostaly do nas wyslane po miesiacu a nie oczerniac w internecie :)

Klaudia Nowy wpis
@transport miedzynarodowy

Czy istnieje możliwość rozwoju w Kayak Sp. z o.o.?

Pracownik Nowy wpis

Jak najbardziej. Istnieje mozliwosc dodatkowych szkolen miedzy innymi

Zadowolony Nowy wpis

Polecam współpracę z firmą Kayak, bardzo łatwy i szybki kontakt, płatności w terminie.

Czy w Kayak Sp. z o.o. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Mamy na tyle wysoka wyplatę że dodatkowe nagrody bylyby abstrakcja :)

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Kayak Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Kayak Sp. z o.o.?

Umowa na pełen etat czas nieokreślony

Wanda

I już od początku można na taką liczyć? Czy jest okres próbny? :-)

@Wanda

Standardowo jest 3 miesięczny okres próbny z umową oczywiście

No tak, bez umowy to sobie nawet nie wyobrażam. A istnieje możliwość skrócenia w trakcie jakby ktoś naprawdę porządnie się sprawował czy raczej jeszcze się to nie zdarzyło?

@Anna

a to juz kwestia do dogadania z szefostwem :)

Wanda

A tak ogólnie, łatwo dogadać się z szefostwem? :P Atmosfera okej?

@Wanda

Szefostwo petarda, zawsze mozna sie dogadac na kazdy temat. Atmosfera nie do opisania :) cenimy sobie rodzinny klimat.

LP Transport Międzynarodowy

Bardzo dobra firma, płatność przed czasem. Z czystym sumieniem polecam

transport użytkownik

Do tej pory moja firma transportowa nie otrzymała zapłaty za usługę , któa była wykonana w październiku zeszłego roku. Tylko windykacja!!!

@transport użytkownik

Pytanie czy zrealizowaliscie transport zgodnie ze zleceniem i czy nie trzeba było czekac miesiaca na oryginalne dokumenty ;) nie mamy zadnych problemow z wyplacalnoscia wiec prosze odpowiedziec sobie na powyzsze pytanie. Pozdrawiam

Czy Kayak Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

tak

Ciekawe, że w momencie, w którym pojawiły się opinie o braku płatności, to zaczęły się pojawiać kontrkomentrarze, że firma płaci na czas... Przecież widać, że to kłamstwo! Nie płacicie, skończcie w końcu wprowadzać ludzi w błąd. Współpraca z wami była fajna, póki nie minął termin płatności. Szkoda, że tyle czasu zmarnowaliśmy na szarpanie się z wami...

@Michał

Nam też zalegają z fakturą. Nie można się nawet skontaktować z osobą odpowiedzialną za płatności... Rozumiem Panie Michale, że odzyskaliście środki?

@Natalia

Tak, odzyskaliśmy pełną wierzytelność ale niestety musieliśmy zlecić to do windykacji. Polecam zadzwonić do Pana Wiktora, który prowadził całe nasze postępowanie: 573 985 388

Aneta
@Natalia

A ile czasu Wam zalegają?

@Aneta

Już prawie pół roku.

@Natalia

Też będziecie windykować czy wciąż będziecie się starać o polubowne załatwienie sprawy?

@Michał

Brak zapłaty firma unika kontaktu

@Anna

Jak ktoś przez pół roku nie zwrócił środków polubownie, to nie ma co liczyć, że nagle zmieni zdanie. Przekazałam już sprawę do windykacji, nie będę dłużej głaskać ich po głowie i się prosić o coś, co nam się należy. Kontaktowałam się z numerem podanym przez Pana Michała, faktycznie konkretny facet, który jest w temacie. Teraz tylko czekać na efekty.

Urszula
@Natalia

No, mówisz z sensem. A Tobie zalegają z wypłatą czy to inne zobowiązania? Ciekawa jestem czy coś się stało że firma przestała być płynna finansowo czy to ich standardowe podejście do ludzi.

Transport międzynarodowy

Polecam, fajna płaca zawsze na czas

@Transport międzynarodowy

Jak można pisać że kasa na czas jak nie płacą.

pomocna

Jeżeli występują zatory w płatnościach 6 9 6 4 4 3 3 7 2 - bezzaliczkowość wszelkich czynności, rozliczenia oparte wyłącznie na rezultacie

Agroczos

Uwaga (usunięte przez administratora)!!Nie płacą,unikają kontaktu. Zdecydowanie nie polecam

ad- trans
@Agroczos

polecam pana Szczęśniaka - windykacja w terenie, zbieranie materiałów dowodowych fajnie to działa na dłużnika i kayak W KOŃCU !! zapłacił

Lisowski
@Agroczos

polecam pana Szczęśniaka, skutecznie działał i hajs odzyskał..

Jakub froń
@Lisowski

Również polecam pana Szczęśniaka i zostawiam do niego numer im więcej osób się zgłosi tym lepiej będzie się dało ściągnąć pieniądze :) 572:300:704

Firma transportowa

Polecam tą Firmę - profesjonalna obsługa i płatność w terminie , polecam!!!!

Vallatrans

Profesjonalna firma. Płatność na czas super podejście do podwykonawcy

LP Transport Międzynarodowy

Zapłacili nam przed czasem fajna i miła obsługa polecam z czystym sumieniem

lol

Firma jak najbardziej okay. Płatność w terminie super kontakt. Polecam

Przewoźnik - Bydgoszcz

UNIKAĆ !!!! (usunięte przez administratora) !!!!!! Nie płacą za faktury, po wysłaniu monitów i wykonaniu kilkudziesięciu telefonów ta sama gadka" oddzwonimy " sprawdzimy " itd. Sprawa kierowana do windykacji i KRS

Tomas

Jescze neoplacily za pszewoz v 10 mesiacu, juz 90dni po transportu. i nic nieodpowiada, niepolecam takyh

Kamil
@Tomas

Udało Ci się wyjaśnić tę kwestię z firmą Kayak? Twój wpis jest dla mnie nieco niepokojący, dlatego też chciałbym Cię zachęcić do tego, abyś go sprecyzował. Będziesz tak uprzejmy i to zrobisz? Szukam rzetelnych informacji na ich temat i nie ukrywam, że z Twoją pomocą chętnie bym się dowiedział czegoś więcej. Może masz wiedzę o tym, jak tam się pracuje? Pomożesz tym samym wielu osobom z tego wątku.

Zostaw merytoryczną opinię o Kayak Sp. z o.o. - Ostrów Wielkopolski

• Jak się pracuje w Kayak Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kayak Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Kayak Sp. z o.o.
3.3/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Kard. M. Ledóchowskiego 34
    63-400 Ostrów Wielkopolski