Opinie o E-Pasaż.Eu Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie E-Pasaż.Eu Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie E-Pasaż.Eu Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż powierzchni reklamowej w mediach internetowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o E-Pasaż.Eu Sp. z o.o. w Warszawa

Iga Nowy wpis

Jakim prawem przekazujecie nr mojego telefonu firmie ubezpieczeniowej zapewniając , że wyraziłam na to zgodę. I na jakiej podstawie dysponujecie moim nr telefonu. To jest naruszenie mojej prywatności. Proszę o natychmiastowe wykreślenie mojego nr z waszej bazy danych . To jest łamanie prawa

wkurzona Nowy wpis

Codziennie dostaję po 3/4 telefony z Waszej firmy!! to jakiś żart?! Nawet jak grzecznie mowie, ze nie jestem zainteresowana to to nikogo nie interesuje!!

scam Nowy wpis

Dzwoniła do mnie kobieta z firmy ubezpieczeniowej Colonnade i powiedziała że uzyskała moje dane od Państwa. Moje pytanie brzmi: Skąd w ogóle macie moje dane???

e_POLAK Nowy wpis
@scam

To tak jak u mnie Dzwonią i mówią że mają dane od e-Pasaż . Do sądu podam :))))

stanik

Skąd macie moje dane nie życzę sobie abyście komukolwiek przekazywali moje dane i usuńcie mnie że swojej bazy danych.

Firma E-Pasaż.Eu Sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Grażyna

O co chodzi z ta praca? Tutaj sugerują ze to jacyś spamerzy ja nie wiem. To może ktoś kto zna te prace powie coś o tym co tam się robi

wkurzona

dzień dobry, proszę o wycofanie mojej zgody na przetwarzanie danych

Ta firma to baza danych dla spamerów. Utrudniają życie.

monia

Nie wiem jaka tam jest sytuacja ale wiem, ze to (usunięte przez administratora) danych osobowych - zapraszam na wizytówkę google. Odradzam kontakt z nimi,

Zostaw merytoryczną opinię o E-Pasaż.Eu Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w E-Pasaż.Eu Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy E-Pasaż.Eu Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

E-Pasaż.Eu Sp. z o.o.
  • Walecznych 68 lok. 9