Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowe Rafpol Taracha sp.j.

Potoczek-Kolonia

Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowe Rafpol Taracha sp.j.

Opinie o Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowe Rafpol Taracha sp.j.

Jak dziś wygląda sytuacja Rafpol na tle innych przedsiębiorstw? Przekazane przez Ciebie informacje, dotyczące chociażby benefitów pozapłacowych, mogą okazać się bardzo cenną wskazówką dla osób pochodzących z Potoczek i okolic oraz będących w trakcie poszukiwania pracy.

tomi

poszukuja na kierowcow rowniez zwrocilem na nie uwage i tez zastaniwam sie czy nie wylac do nich cwojego cv, mam dosiwadczenie tylko zalezy jaka stawke oferują?

kontrahent

Opinia osoby wspolpracojacej z firma, nie pracownika: Osoba kierujaca ta firma jest nieslowna i niekompetentna. Nie dotrzymuje umowionych terminow, nie szanuje cudzego czasu. Nie potrafi przyznac sie do swoich bledow. Kiedy jej osustwo wychodzi na jaw ignoruje calkowicie jakiekolwiek proby kontaktu.

bolek

(usunięte przez administratora) I tak mieszkaja na wsi.Omijajcie ten grajdoł!!!NIE PRACUJ za darmo!!!!!!

ANONIM

Koledzy budowlancy, najlepsze w Potoczku to powietrze, ale nie firma.(usunięte przez administratora) .Jednym slowem bagno....!!!! Kilku kolegow juz sie przewiozlo na ich uczciwosci.

gosc

FIRMA PPH RAFPOL SPÓŁKA Z O.O W LUBLINIE Z SIEDZIBĄ W POTOCZKU (usunięte przez administratora) !!! WIĘC NIE POLECAM TEJ FIRMY NIKOMU.

Krzysztof1

DZIADY !!!!!!!!!!!!!! Firma "matka" rAFPOL wraz z firmami "córkami" Sp z o.o , Spółki jawne (i nie jawne) i Woody Concepty, (usunięte przez administratora) pozdrawiam Krzysztof

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowe Rafpol Taracha sp.j. - Potoczek-Kolonia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowe Rafpol Taracha sp.j.