Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowe Rafpol Taracha sp.j.

Potoczek-Kolonia

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 13 ocen.

Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowe Rafpol Taracha sp.j.
2 13 6 1

Opinie o Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowe Rafpol Taracha sp.j.

Administrator

Jak dziś wygląda sytuacja Rafpol na tle innych przedsiębiorstw? Przekazane przez Ciebie informacje, dotyczące chociażby benefitów pozapłacowych, mogą okazać się bardzo cenną wskazówką dla osób pochodzących z Potoczek i okolic oraz będących w trakcie poszukiwania pracy.

tomi

poszukuja na kierowcow rowniez zwrocilem na nie uwage i tez zastaniwam sie czy nie wylac do nich cwojego cv, mam dosiwadczenie tylko zalezy jaka stawke oferują?

kontrahent

Opinia osoby wspolpracojacej z firma, nie pracownika: Osoba kierujaca ta firma jest nieslowna i niekompetentna. Nie dotrzymuje umowionych terminow, nie szanuje cudzego czasu. Nie potrafi przyznac sie do swoich bledow. Kiedy jej osustwo wychodzi na jaw ignoruje calkowicie jakiekolwiek proby kontaktu.

bolek

(usunięte przez administratora) I tak mieszkaja na wsi.Omijajcie ten grajdoł!!!NIE PRACUJ za darmo!!!!!!

ANONIM

Koledzy budowlancy, najlepsze w Potoczku to powietrze, ale nie firma.(usunięte przez administratora) .Jednym slowem bagno....!!!! Kilku kolegow juz sie przewiozlo na ich uczciwosci.

gosc

FIRMA PPH RAFPOL SPÓŁKA Z O.O W LUBLINIE Z SIEDZIBĄ W POTOCZKU (usunięte przez administratora) !!! WIĘC NIE POLECAM TEJ FIRMY NIKOMU.

Krzysztof1

DZIADY !!!!!!!!!!!!!! Firma "matka" rAFPOL wraz z firmami "córkami" Sp z o.o , Spółki jawne (i nie jawne) i Woody Concepty, (usunięte przez administratora) pozdrawiam Krzysztof

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowe Rafpol Taracha sp.j. - Potoczek-Kolonia

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowe Rafpol Taracha sp.j.