Opinie o Sensilab Polska Sp. z o.o. w Konstantynów Łódzki

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Sensilab Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Sensilab Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sensilab Polska Sp. z o.o. w Konstantynów Łódzki

Tosia

Firma marzenie dla tych którzy chcą złapać doświadczenie oraz dla tych którzy chcą się rozwijać. Godnie płacą. Zapraszamy wszystkich.

Ktotek

Firma zmienia się na lepsze ! Polecam przyszłym pracownikom.

Operator

Dobra zmiana nadeszła. Jestem zadowolony, że zostałem w tej firmie. Jest coraz lepiej.

Katarzyna

Dobra praca za dobre pieniądze !

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Sensilab Polska Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Robol

Witam, na jakie zarobki można liczyć z wieloletnim doświadczeniem w farmacji? Jakie są dodatkowe benefity: premia, opieka medyczna?

Arek
@Robol

Długoletnich obecnie pracujących w firmie nie doceniają finansowo. Długoletnich nowych też raczej nie. Przyjdziesz to zobaczysz. Radzę najpierw poczytać a później decydować. Żeby mieć pensję większą trzeba chodzić na dyżury weekendowe.

Robol
@Arek

Dyżury weekendowe? Czyli rozumiem zmuszają do nadgodzin? Jaki macie system pracy? Jak z dodatkowymi benefitami?

@Robol

Dla jednych jest to zmuszanie dla innych forma dorobienia ale nadgodzin płatnych w powszedni dzień nie ma. O premii jakiejkolwiek zapomnij. W wakacje dostajemy wczasy pod gruszą i to by było na tyle z benefitów. System pracy w obszarze produkcyjnym to 3 zmiany.

Byly
@Robol

Nawet potrafią urlopy wstrzymać...

Potencjalny przyszły pracownik

Z tego co czytałem o firmie to powstała bardzo dawno. Miała bardzo dobrą opinię bo pamiętają ją moi rodzice i dziadkowie. Coś musiało się złego zadziać, że złe opinię ruszyły poza firmę dopiero od roku 2019. Widać że powodem jest jedna osoba z zarządzających, chyba muszę mocno się zastanowić czy podejmować wyzwanie pracy.

Wujek dobra rada
@Potencjalny przyszły pracownik

Zastanów się dobrze zanim podejmiesz wyzwanie. Firma ma przed sobą przyszłość, ale musisz być przygotowany na ciężką i efektywną pracę. Jeśli jesteś gotowy, wał śmiało, jeśli szukasz miejsca gdzie można się obijać, radzę inne miejsce :)

@Potencjalny przyszły pracownik

Lepiej daj sobie spokój, chyba ze odejdzie ta osoba co niszczy ludzi i firmę...

@Wujek dobra rada

Moze ma i przyszlosc, ale nie z ta zarzadzajaca...

????

Pytanie do Zarządu firmy ? Po co tyle osób Państwo zwolniliście jeżeli teraz na pracuj.pl jest kolejny nabór na 8 stanowisk ? Skąd pieniądze na nowych pracowników ? Czyżby z tych zwolnień ? Proszę o odpowiedź, każdy na pewno jest ciekawy.

Miłośnik tortów

Tort był pyszny, pojawili się wszyscy, być może za wyjątkiem komentującej :). Mamy fantastyczne zdjęcia uśmiechniętych pracowników. Brawo, firma nareszcie podnosi się z zapaści :)!

A ja jestem zadowolona. Pracy jest dużo jak wszędzie. Ale i możliwości rozwoju dużo. Szczególnie teraz po połączeniu z Wörwag. Poza tym ludzie, są przesympatyczni i zaangażowani.

Rozczarowana

Pracownicy zawsze byli uczynni i mili ale tu chodzi o głównych zarzadzajacych...

On

To jesteś chyba kierowniczką lub dyrektorką bo na pewno nie szarym pracownikiem. Bo pracownicy są bardzo niezadowoleni z tego jak zarządzający ich traktują. Pozwalniali wiele ludzi a teraz cała reszta musi pracować za siebie i za tych co zostali zwolnieni. Faktycznie super sprzyjające warunki do pracy. W tym momencie jedyne co można dostać to garba od pracy. Na rozwój bym nie liczył...

WÖRWAG obiecali że będzie pięknie w naszym zakładzie a póki co jest tylko gorzej. Więcej pracy oczywiście bo z ok 150 pracowników zostało ok 100 to chyba normalne że pracy jest więcej ? Reszta zwolniona lub na wypowiedzeniu. Sytuacja firmy z miesiąca na miesiąc to gorsza bo tracą najlepszych pracowników. Nie potrafią zadbać o tych dobrych aby nie odchodzili. Ludzie - tak są przesympatyczni dlatego ci co odchodzą to ściągają ich do swoich nowych lepszych zakładów aby mieli lepiej i spokojniej.

Były

Lizusą wszedzie bedzie dobrze, choć może to na odezwe zarzadzajacej zeby dobrze opisywac zaklad ten taki lizusowski wpis.

Biurowy

Sensilab - Najlepszy zakład farmaceutyczny jaki tylko jest w tym kraju, kadra zarządzająca, przychylna i miła dla pracownika, Ogólnie wszystko Super i wręcz cudownie !!! Zarobki oraz pomoc socjalna na najlepszym poziomie. Ludzie zarabiają godnie i są szczęśliwi że mają taką dobrą pracę. Wszystko było by uroczo gdyby tak było jak powyżej napisane. Zarządzająca osoba tą firmą chcę aby ludzie miło opisywali ten zakład. Tylko, że jak można to robić jeżeli ludzie są zniechęceni przychodzą do tej pracy. Z powodu zbyt dużej presji na ilość wykonywania jej. Przestała się liczyć jakość.. Teraz najważniejsze jest szybkość. Zbyt dużo zamówień na tą garstkę osób co została w firmie. Ludzi już ta praca oraz poganianie zarządzających zaczyna przerastać dlatego odchodzą.

Ludzie, opanujcie się! Czy każdy kto został zwolniony lub mu się nie ułożyło musi wylewać teraz na firmę pomyje? Myślałem, że to taka przywara celebryckich portali, ale jednak nie. Sfrustrowanych znajdziesz wszędzie...

Ważny

Sfrustrowani ? Oczywiście, że tak a kogo to wina ? Gdyby atmosfera w pracy była normalna to i zniechęconych by nie było. To jest chyba proste ?

Ktosiek

Święte słowa, kiedyś ta firma stawiała na pracowników. Ceniła doświadczenie, kiedyś szanowało się tu ludzi i panowała klasa. Teraz to jest poletko jednej osoby z mróweczkami, które trzeba zadeptać. Straszne, jak zniszczyli tak wspaniałą firmę. Ludzie szykujcie się na rotację, jeśli sami nie zabawicie tu zbyt długo, to was zwolnią, bo np. za dlugo byliście w toalecie.

Wolny człowiek
@Ktosiek

(usunięte przez administratora) Ludzie siedzą w pracy po godzinach (wiele godzin) po czym słyszą, że nic nie robią i na niczym się nie znają. Jest to ciekawa sytuacja, ponieważ znali się na swojej robocie przez 5/10 czy 15 lat, a teraz nagle pomroczność jasna i nie znają się na niczym.(usunięte przez administratora)

Rozczarowana
@Ktosiek

Teraz to tylko sie licza swoi posciagani z calej Polski ale do czasu, w końcu wlasciciel pozna sie na tych zarzadzajacych co niszcza firmę.Kazdy rozsadny zacznie juz szukać sobie pracy bo jak nie to skonczy na produkcji...

Radosna

(usunięte przez administratora) Pracowałam w firmie dość długo ale takiego czegoś jeszcze nie widziałam w tej czy innej firmie. Cieszę się, że zostałam zwolniona bo ostatni czas był dla mnie wyczerpujący . Tak na prawdę od momentu zmiany zarządu firmy w firmie dzieją się cuda. Na początku na przyjmowali dużo ludzi a w szczególności dyrektorów a teraz stwierdzili że trzeba zwalniać ludzi bo firma nie ma pieniędzy na swoje utrzymanie. Prawdę mówiąc to gdyby zarządzającym zależało na poprawie finansowej firmy to zwolnili by paru dyrektorów a nie pozbawili pracy 30 zwykłych pracowników z małymi przypuszczam pensjami. Ogólnie to tak jak wcześniej napisałam cieszę się, że nie będę musiała przyjeżdżać do tego zakładu i patrzeć na co niektóre zakłamane twarze. Do związków zawodowych firmy mam wątpliwości. Niestety nazwa nie jest adekwatna z tym co robią zamiast walczyć o pracownika to pomagają w wyznaczeniu do zwolnienia. Smutne.

Czy w Sensilab Polska Sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

Była

@Pytanie jak sobie zapłacisz i zorganizuje aż to będziesz mieć.

Tentyp

Jak wygląda praca w magazynie ? Jaka atmosfera ? Ciężko jest ? 3zmiany ? Ktoś się orientuje ? Bo mają nabór teraz nie wiem czy opłaca się aplikować ?

Wiktoria

@tomasz a jaki jest powód ze nie ma premii?

Witam, Bardzo zależy mi na informacji czemu nie wrocilabys do sensilabu? Czy moglibyscie napisać mi jak pracuje się w dziale Zakupów ?

Tomasz
@Nowy

Wspinają się tam na wyżyny kreatywności jeśli chodzi o zakupy surowców na trudnym rynku w którym namieszał coronawirus by braku gotówki zakupy. Premii nie ma jak w wszystkich innych działach.

Tomasz

Pracowałem 6 lat w tej firmie. Na plus możliwość nauczenia i zdobycia doświadczenia w pracy w standardach GPM oraz HACAP. Wypłaty są na koncie na czas - bez opóźnień. Na minus - najnowsze władze spółki słabo chyba prowadzą interesy: firma nie produkuje niczego własnego, tylko produkcja kontraktowa z małą liczbą zamówień. Chodzą ostro laboratoria ale w firmie nie widać z tego żadnych pieniędzy. Generalnie to brakuje ich na wszystko, podobno nawet na opłaty za prąd. Oszędzają na liczbie pracowników w działach. Skutkuje to ostrym przeciążeniem w zakresie obowiązków na poszczególnych stanowiskach. Szefostwo ostro dociska kierowników wszystkich działów aby wykonywali swoje zadania - często nie do zrealizowania bez brakujących wciąż pieniędzy. Nie raz widziałem jak siedzą po godzinach z tego a co wiem to raczej, za to nie maja płacone. W niektórych działach zwolnili się już wszyscy kierownicy co znali się na robocie. Na ich miejsce poprzejmowali różnych "swoich", przyjmowanych bo linii rodzinnej, a ich obowiązki (rzeczywistą pracę)przerzucono na niższych pracowników którzy się tam jeszcze ostali. Bonusów w postaci premii brak, jest tylko prywatne ubezpieczenie zdrowotne. Generalnie nie polecam pracy w tym miejscu - chyba że na przetrwanie w erze post coronowirusowej.

Nikt

Pracowałam w tej firmie prawie rok,nigdy przenigdy bym tam nie wróciła!

Janusz

Mam wrażenie jakbyście szukali ideałów. Wszędzie można znaleźć jakieś mankamenty. Generalnie firma jest dobra i dlatego polecam pracę.

J

Witam, Pracowałem w Sensilabie półtora roku w dziale zakupów. Po dwóch umowach o pracę trzecią zaproponowaną mi umową była umowa zlecenie. W dodatku ostatniego dnia pracy, mimo iż kilkukrotnie prosiłem o rozmowę w sprawie jej przedłużenia. (Oczywiście podziękowałem). Zarobki jak na specjalistę słabe, więcej można dostać na kasie w Lidlu. Pracy coraz więcej, więcej wymagań, pensja natomiast stała. Przez ten okres ani razu nie otrzymałem premii mimo iż dawałem z siebie 100% momentami więcej. Jeśli chodzi o benefity: Wprowadzono niedawno opiekę medyczną, jest ubezpieczenie grupowe. Nie ma natomiast karty Multisport, o szkoleniach nie ma co wspominać - nigdy nie było na nie budżetu. Plusy (były): Pensja przychodziła terminowo a praca zwykle kończyła się po 8 godzinach i nie trzeba było zostawać dłużej.

Maria
@J

Czyli dobrą stroną pracy w Sensilab był m.in brak nadgodzin. Napisałeś, że po dwóch umowach o pracę kolejna była umową zlecenie, to rzeczywiście specyficzna sytuacja. A możesz napisać coś więcej o zarobkach? Co trzeba było zrobić, by dostać premię?

@Maria

Aktualnie w sensilabie nie słyszałem żeby któryś z działów dostawał premię za cokolwiek. Stosowana jest raczej motywacja pozafinansowa.

Zostaw merytoryczną opinię o Sensilab Polska Sp. z o.o. - Konstantynów Łódzki

• Jak się pracuje w Sensilab Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sensilab Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sensilab Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 10 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Sensilab Polska Sp. z o.o.
4.2/5 Na podstawie 18 ocen.

Sensilab Polska Sp. z o.o.