Opinie o White Star Real Estate Management Services Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy White Star Real Estate Management Services Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie White Star Real Estate Management Services Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Agencje nieruchomości
Agencje nieruchomości Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o White Star Real Estate Management Services Sp. z o.o. w Warszawa

„czeski film”? dwuznaczne nawiązanie? :D ja od dłuższego czasu przyglądam się ofertom na stronie i w zasadzie cały czas widnieje ta jedna dla Zarządcy do Pragi. Czy ostateczne wybrał się ktokolwiek na rozmowę? w grudniu jedna osoba pracą się interesowała ale nie ma feedbacku po rekrutacji. dalej jest w toku?

Rozczarowani współpracą Nowy wpis

Mieliśmy do czynienia z trzema różnymi firmami, które współpracę z tym podmiotem oceniają wręcz dramatycznie. Na pewno nie polecamy do współpracy, szczególnie w tworzeniu nowych miejsc, sklepów, czegokolwiek. Po rozeznaniu na rynku o firmie, wykonanym niestety za późno, okazuje się, że wszędzie są te same problemy. Z niczym nie idzie się dogadać, ze wszystkim są gigantyczne opóźnienia, zaklinanie rzeczywistości, spychologia stosowana, kontakt z niekompetentnymi osobami, którym 10 razy trzeba tłumaczyć, że czarne jest czarne. Porażka po prostu. Z dala od jakichkolwiek projektów. A dziwne awanse, o których ktoś wyżej pisał.. cóż. Ze swojego punktu widzenia patrzymy na to bez komentarza :D w takich firmach rożne rzeczy się dzieją, ale pracując tam wewnętrznie.. możemy jedynie współczuć. Czeski film - nikt nie wie o co tam chodzi z tą firmą.

Administrator Nowy wpis

Jak oceniacie rekrutację na stanowisko Data Analyst w firmie White Star Real Estate Management Services Sp. z o.o.? Jak przebiegał proces rekrutacyjny?

Współpraca jako podwykonawca odradzona? Mieszkam niedaleko Zajęczej to mi firma się pojawiła jak ktoś teraz właśnie napisał. z ciekawości tylko wszedłem na stronę, żeby zerknąć na jakich stanowiskach można pracować i pokazuje, że jak na razie zarządcy nieruchomości do Czech szukają. Czy to te osoby mogły mieć jakieś komplikacje z finansami czy to jednak o cos innego chodzi? co w ogóle pracownicy na to?

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w White Star Real Estate Management Services Sp. z o.o. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Księgowa / Księgowy?
logo firmy Pracownik ds. windykacji nalezności
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości RE/MAX Effect Katowice
Katowice
RE/MAX Polska
logo firmy Administrator nieruchomości mieszkaniowej
GGKO - Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o.
B2B

Odradzam współpracę jako podwykonawca. Żadna z faktur nie została opłacona na czas, a aktualnie zalegają z więcej niż jedną. Nie mam już się z nikim kontaktować, wszyscy mnie ignorują, wiadomości pozostają bez odpowiedzi, telefonów nikt nie odbiera, ewidentnie nie da się tego załatwić polubownie.

Biuro

Odradzam każdemu

Tomasz
@Biuro

Dlaczego odradzasz? Proszę napisz kilka zdań.

@Biuro

Dlaczego ? Możesz napisać w kilku zdaniach ?

biuro
@Tomasz

godziny pracy od 8.30 do 17.30 (z GODZINNĄ przymusową przerwą na lunch), srednie zarobki i atmosfera w pracy raczej "gęsta". nie polecam tego pracodawcy, a duża rotacja to potwierdza

@biuro

Przymusowa? A ten wspomniany lunch to sam sobie zapewniasz czy również będzie coś ciekawego w ofercie? Na którą godzinę tak właściwie ten wspomniany przymus przypada? I jak to jest uzasadniane? Czy jakieś procesy w firmie się wtedy dzieją, że tak ma być…?

Marysia

Opisze mi ktoś bieżące awanse? Jedna osoba na forum sugerowała chyba, że nie są zbyt fair i chciałabym mieć co do tego jasność. O jakich stanowiskach mogła być wtedy mowa? Jaka jest obecna struktura i co poprzez awans się zyskuje?

Justyna

Widzę, że nikt tutaj sie nie wypowiada na temat tej firmy. Ciekawa jestem z czego to wynika. Czy firma zatrudnia jeszcze nowych ludzi? Czy wszystkim sie tak dobrze pracuje, że nie mają potrzeby opisywania tego na forum? Jeśli jednak znajdzie sie osoba, która chciałaby poświecić nam chwilkę i opowiedzieć jak pracuje sie w firmie White Star Real Estate Management Services Sp. z o.o. to byłoby świetnie!

PS
@Justyna

White star jest duża firma, w której awansuje się i nagradza osoby spokrewnione z pracownikami wyższego szczebla. Jest ogólne przyzwolenie na (usunięte przez administratora) i zamiatanie tego pod dywan. White Star jest firmą, w której nie traktuje się sprawiedliwie pracowników. Nie polecam współpracy

Zostaw merytoryczną opinię o White Star Real Estate Management Services Sp. z o.o. - Warszawa

White Star Real Estate Management Services Sp. z o.o.
  • Grzybowska 5A
    00-132 Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042
White Star Real Estate Management Services Sp. z o.o.