Opinie o Drewlan Sp. z o.o. w Strzebielino

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Drewlan Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Drewlan Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Stolarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Drewlan Sp. z o.o. w Strzebielino

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Drewlan Sp. z o.o.?

Jan

Bardzo polecam firmę DREWLAN za profesjonalizm i fachową wiedzę. Wszystkie ustalenia i terminy zostały dotrzymane- realizacja zamówienia przed ustalonym terminem ! Otrzymałem dużo fachowych porad od Pana Mieczysława . Podsumowując- wiedzą co robią!! Jeżeli będę w przyszłości budował dom z drewna- nawet nie pomyśle o innej firmie.

Gregor Nowy wpis
@Jan

Super

Ala Nowy wpis

Super ludzie i serwis! Bardzo pomocni i pełni wiedzy. Dobra cena na drewniane materiały

Hubert Nowy wpis

Jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości usług oraz produktów oferowanych przez naszego dostawcę. Wszystko zgodnie z zamówieniami i na czas. Serdecznie pozdrawiam !

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Drewlan Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Maja

dzień dobry, na stronie o karierze niczego nie widziałam a chciałam się dowiedzieć czy w firmie znajdzie się praca dla młodej kobiety bez doświadczenia. są tu jakieś prace biurowe do wykonywania? jeśli tak to jakie i na jakich warunkach współpraca mogłaby się odbywać?

Piotrek

Widziałem ich wykonanie ściany po prostu krzywe pionu 5 cm brakuje masakra

Naludek

Budując domy drewniane miałem nadzieję, że buduję dom a nie akwarium. Niestety wszystko jest pięknie ładnie do czasu aż wszystkie pieniądze są zapłacone, potem już tylko kłamstwo goni kłamstwo a Pan Mieczysław najwyraźniej uczył się od „polityków”. Potrzebował kasy to wymyślał najróżniejsze historie, wypadki itp. Człowiek jest człowiekiem i pomagał. Czy było warto cieżko powiedzieć ale ufać tej firmie na czele z właścicielami to tak samo jak zaufać cygance i jej pięknym oczom. Domki ciekną, okna są nieszczelne i pomimo wielu prób kontaktu zawsze ta sama historia ...syn już ma wszystko na warsztacie przygotowane lub ja myślałem że już wszystko syn ogarnął bo materiał już dawno przygotowany. Jedynym profesjonalnym podejściem to jest podejście do gotówki potem już jest cisza i ściemnianie. Jakość pracy pozostawia wiele do życzenia a silikonowanie drewna opanowali do perfekcji tylko, że to nie działa i nie zatrzyma przecieków. (usunięte przez administratora) Zobaczymy jak się temat skończy w ostateczności sąd, oby nie.

Maciej

Firma wykonywała budowę garażu wraz z pomieszczeniem gospodarczym według gotowego projektu. Termin wykonania został opóźniony o 5 miesięcy. Wykonanie projektu pozostawiło wiele błędów: 1. Boazeria fasady zamontowana frezem do góry. Opady deszczu sprawiły iż ściana uległa deformacji a od wewnętrznej strony pojawiła się pleśń. 2. Krzywo wylana płyta betonowa - różnicy w 8 cm przekątnej przez co ściany budyniu przeciekają - belki konstrukcyjne stoją w wodzie. 3. Odpadły elementy ozdobne dachu do których przykręcona jest rynna. 4. Wykonawca zamontował rynny plastikowe w kolorze czarnym (zamiast czerwonych plastikowych)- te właściwe (zgodnie z projektem) kosztowały zbyt drogo Zgłoszenie i procesowanie reklamacji w zasadzie nie istnieje. Właściciel tłumaczy że nie ma czasu bo inny projekt w realizacji bądź że synowi się dziecko urodziło. Później telefon przestał być odbierany I tak czekam na usuniecie poprawek od 3 miesięcy. Zadecydowanie nie polecam, gdym wiedział co mnie czaka nigdy nie zdecydowałbym się na tego wykonawcę.

Zostaw merytoryczną opinię o Drewlan Sp. z o.o. - Strzebielino

Drewlan Sp. z o.o.