Hej,
czy ktoś pracował jako specjalista ds. sprzedaży mieszkań i może powiedzieć, jak tu naprawdę wyglądała praca i zarobki? Dawali podobno „atrakcyjny pakiet wynagrodzeń”, ale widełek nigdy nie było.
W wymaganiach prosili o angielski na poziomie B2. Trzeba było pracować w dwie soboty w miesiącu. Firma oferowała szkolenia i dofinansowanie do karty multisport. W ogłoszeniu kładli mocny nacisk na relacje z klientami.