Opinie o Tradix Group Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Tradix Group Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Tradix Group Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tradix Group Sp. z o.o. w Warszawa

Diana Nowy wpis

W kolagenie płynie czuć dużą ilość kwasu. Za dużo nawalone jest tego kwachu. Do tego to jest mdłe i śmierdzące.

Jakie są Twoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Brand Manager w firmie Tradix Group Sp. z o.o.?

Ja bym była ostrożna. Firma 2-3 osobowa. Zatrudnili handlowców i po 2-3 miesiącach zwolnili, potem znowu zatrudnili i znowu zwolnili. Dziwne działanie.

Jolanta
@Kasia

Pytanie dlaczego? Może akurat dane osoby się nie nadawały albo coś? Ciekawe w ogóle jakie warunki tam mają i czy są jakieś prowizje od sprzedaży?

kamila Nowy wpis
@Kasia

Skąd takie informacje ? Wszyscy handlowy pracuj od początku istnienia działu handlowego. Jeśli nie wiesz, nie zabieraj głosu jeśli masz błędne informacje. Każdy z handlowców ma duże doświadczenie w sprzedaży. Właściciele, to świetni ludzie ! Którzy ufają swoim ludzią i dają normalnie pracować.

Asia Nowy wpis

W produkcie witamina c kapsułki są przebarwione !!! Proszę o wyjaśnienie bo pierwszy raz mam taką sytuację.

apto Nowy wpis
@Asia

Nikt Ci nie odpowie. Jak jest problem to chowanie głowy i przerzucanie problemu na przedstawiciela albo odpowiedź w stylu wszystko jest ok , produkt jest najlepszy na świecie, w lepszym standardzie niż sam lek ... , a rzeczywistość jest drastycznie odmienna.

Ada

Dzień dobry. Kupiłam produkt płyn kwas hialuronowy w aptece Superfarm. W Superfarm powiedziano mi bym się do producenta zwróciła z pytaniem. Jest dziwny zapach podobny do lekko psującego się i kwaskowy w smaku. Czy tak ma być? Proszę o odpowiedź.

@Ada

Dzień dobry Czekam dobrych kilka dni na odpowiedź. Apteka dwukrotnie skierowała mnie do Państwa. Mam jeszcze dwa inne produkty kolagen i kolagen na włosy i nie wiem czy mam otwierać. Każdy kosztował po niespełna 80 zł ! Mam te pieniądze tak poprostu wyrzucić ?? !

TRADIX
@Ada

Szanowna Pani, Nasze produkty zostały wytworzone w najwyższym standardzie jakości zgodnie z z przepisami obowiązującymi w Unii Europejskiej. Jesteśmy zdziwieni zaistniała sytuacją, do tej pory nikt nie zgłaszał nam takiej uwagi do produktów. Nie powinno być żadnego zapachu psującego. Produkty te mają specyficzny smak, który wynika, że w składzie jest kolagen rybi (można odczuwać taki posmak ryb), dodatkowo ma kwaskowaty smak który wynika z kwasku cytrynowego i dużej dawki witaminy C. Proszę o odesłanie do nas produktów w celu zweryfikowania tego problemu w tym celu proszę o kontakt z naszym biurem obsługi klienta pod numerem tel 509-696 700

apto

@TRADIX

Za długo czekałam na waszą odpowiedź. Kwas hialuronowy wylałam, a tamte wyrzuciłam dla swojego bezpieczeństwa, ale dziękuję że ktoś się odezwał.

@TRADIX

Dzień dobry Proszę Państwa o podanie nazwy tego najwyższego standardu jakości w którym Państwa produkty są wytwarzane? Bo to mnie bardzo zaciekawiło.

Maria
@TRADIX

Znam problem. Kwasek cytrynowy techniczny ?? Czy jest więcej konserwantów ukrytych, nie wykazanych na etykiecie ???

Tradix Group Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Przedstawiciel medyczny. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
logo firmy Dietetyk
Job Point Sp. z o.o.
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska

Dzień dobry Pragnę się przypomnieć z moją wcześniejszą prośbą. Proszę Państwa o podanie nazwy tego najwyższego standardu jakości w którym Państwa produkty są wytwarzane? Bo to mnie bardzo zaciekawiło.

NIKOL

Znam osobiście tą firmę . Współpracuję z nią . Produkty bardzo dobre jakościowo i w rozsądnej cenie. Firma cały czas się rozwija i wprowadza nowe produkty. Pracownicy firmy uśmiechnięci rzetelni, służący pomocą . Polecam aby więcej takich kontrahentów

@NIKOL

Nie byłabym aż tak optymistyczna. Opinia pisana przez kogoś z biura :) Produkty są normalne. Nic nadzwyczajnego. Odnośnie suplementów były zgłaszane uwagi klientów. To samo z suplementami w butelkach w płynie gdzie mieliśmy reklamacje i zawirowania z tym. Problemy były też z plastrami i olejkami eterycznymi. Nie jest super. Trzeba przyznać rację że firma wprowadza więcej produktów ale docierają opinie że niestety ich jakość jest słabsza.

aa
@NIKOL

Firma się rozwija ale niestety kosztem innych.

Jakiś czas temu kupiłam witaminy w kroplach adek junior i średnio smakowały by nie pisać dość dziwnie. Ostatnio była promocja w aptece internetowej i kupiłam kropelki k2id3. Smakują jeszcze inaczej i tym razem wytrąca się dziwna zawiesina. Czy ktoś się wypowie, miał podobną sytuację ???

Kandy

Trzymać się jak najdalej....

Janek

To prawda dużo jest obietnic, które są potem bez pokrycia. Od strony handlowe to dystrybutor a firma to kilka osób w sumie dwa małżeństwa i kilka osób współpracujących. Biuro zdalne. Bardzo duże narzuty i oczekiwania potem by była sprzedaż. Najlepiej żeby narzut był kilkaset procent. Mały magazynek pod Warszawą. Przez jakiś czas była dystrybucja suplementów polskiej firmy ale ta firma wycofała się ze współpracy.

`a

Panowie dużo mówią a potem rzeczywistość jest kilkukrotnie inna. Brać na wyczekanie i sprawdzać i wówczas wyjdzie rzeczywistość.

~a

Panowie dużo mówią a potem rzeczywistość jest kilkukrotnie inna.

Zostaw merytoryczną opinię o Tradix Group Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Tradix Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Tradix Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Tradix Group Sp. z o.o.
  • Grzybowska 87