Opinie o Hrleasing Plus Sp. z o.o. w Legnica

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Hrleasing Plus Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Hrleasing Plus Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hrleasing Plus Sp. z o.o. w Legnica

Klaudia Nowy wpis

Jakie firma ma wartości ?

Alex Nowy wpis

Jestem z Białorusi. Pracował dla agencji HR Leasing Sp. Z o o Legnica pół roku. W tym czasie spotkałem się z nieuczciwością i oszustwem ze strony pracowników tej agencji. Po pierwsze, kiedy przyjechałem, musiałem spędzić noc na ulicy, ponieważ Hostel nie został dla mnie otwarty. Następnego dnia okazało się, że nie ma wolnych miejsc na wolne miejsce, do którego przyszedłem. Zaproponowano mi kolejne wakat, w którym stawka godzinowa była niższa niż obiecana i podana w zaproszeniu. Ogłoszono mi również, że zakwaterowanie zostało opłacone, chociaż początkowo powiedzieli, że było bezpłatne. Zniosłem to (usunięte przez administratora) ponieważ Nie było wyboru. Po pewnym czasie zapłaciłem agencji 100 USD za wydanie corocznego zaproszenia Voewood dla mnie. Rok później nie czekałem na niego. Oznacza to, że pieniądze zostały zapłacone, ale agencja nie zapewniła usługi. Napisałem do dyrektora agencji hr leasing sp. Z oo Z o o Yakubu Arnold i wyjaśnił sytuację. Obiecał to rozgryźć i jeśli nie będzie zaproszenia, zwróci mi 100 $. Jednak nie zobaczyłem ani zaproszenia, ani 100 $. Jestem zwykłym pracowitym robotnikiem z nie bogatej Białorusi, dla mnie 100 $ - To pieniądze. Mogę dla nich jeść 1-2 tygodnie. Ale dla polskiego biznesmena i „właściciela (usunięte przez administratora) Jakuba Arnolda jest to drobiazg. Ale z powodu tego drobiazgu poświęcił swój honor i sumienie, nie działał przyzwoicie. Słowa i obietnice były również puste. Kocham Polskę, a nawet piszę książkę o tym kraju. Polska mnie podbiła. Ale to Jakub Arnold i jego agencja hr leasing sp. Pozostawili czarny ślad. Ogród zoologiczny.

Tomasz Nowy wpis

Bez przesady mogę powiedzieć, że bardzo fajne kwatery dla pracowników. Dobre warunki umów.

Alex

Okropna agencja HR. Zapraszają Cię na jedno wolne miejsce, a kiedy przyjedziesz, w rzeczywistości są tylko inne wolne miejsca pracy, w których warunki i stawka są niższe niż obiecane. Doroczne zaproszenie powinno być oczekiwane przez pół roku, choć obiecują maksymalnie 4 miesiące.

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Zostaw merytoryczną opinię o Hrleasing Plus Sp. z o.o. - Legnica

Hrleasing Plus Sp. z o.o.
  • Skrajna 17
    59-220 Legnica

Hrleasing Plus Sp. z o.o.