A2Projekt Sp. z o.o.

0 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o A2Projekt Sp. z o.o.

zdjęcia autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika A2Projekt Sp. z o.o.

Pracownik firmy - Firma

27.09.2023 02:09

Czym zajmuje się Państwa firma?

A2Projekt Sp. z o.o.ikona wywiad

Jesteśmy lakiernią proszkową z wieloletnim doświadczeniem, świadczącą kompleksową usługę piaskowania i malowania na terenie jednej lokalizacji.

Gdzie zlokalizowana jest Państwa firma?

A2Projekt Sp. z o.o.ikona wywiad

Główna siedziba A2Projekt mieści się w Dębicy, jednocześnie firma posiada dodatkową lokalizację w Ostrowie Wielkopolskim, przy ul. Staroprzygodzkiej 137, gdzie znajduje się Oddział Produkcyjny oraz działa Biuro Obsługi Klienta.

Jakie usługi znajdują się w Państwa ofercie?

A2Projekt Sp. z o.o.ikona wywiad

W zakresie świadczonych przez nas usług, oprócz piaskowania i malowania, znajduje się również obróbka i sprzedaż blach, a także produkcja oraz sprzedaż hurtowa i detaliczna farb proszkowych najwyższej jakości.

Na jakich stanowiskach zatrudniacie Państwo pracowników?

A2Projekt Sp. z o.o.ikona wywiad

W naszej firmie zatrudniamy osoby na stanowiskach pracowników biurowych, lakierników i pomocników lakierników proszkowych, a także magazynierów, pracowników fizycznych, operatorów maszyn CNC oraz piaskarzy.

Jakie plany związane z zatrudnieniem macie Państwo w 2023 roku?

A2Projekt Sp. z o.o.ikona wywiad

Stale prowadzimy nabór na stanowisko lakiernika proszkowego – poszukujemy osób z doświadczeniem w branży lakiernictwa proszkowego.

Witam. czy tutaj nie ma żadnej rotacji u lakierników? Pisaliście o takiej pracy, miałem wzmiankę w sieci ze firma w takiej branży działa ale ofert doszukać się już nie mogę. Nawet na stronie www. ja już mam doświadczenie i to prawie dwuletnie. więc od jakiej podstawy bym zaczął?

Ronaldo Nowy wpis

Spokojna praca, chyba w innych zakładach nie pracowali Ci ludzie którzy piszą te negatywne opinie. Jeszcze jak był Mesi z Tarchal.bylo trochę nerwowo . Pracuję pół roku i nie wyobrażam sobie zmiany pracy

Mirka Nowy wpis
@Ronaldo

Na jakim stanowisku tutaj pracujesz? Zastanawiam się, aby złożyć tu CV, ale te negatywne komentarze mnie od tego odtrącają... Skoro nie wyobrażasz sobie zmiany pracy, to wymienisz powody dlaczego byś tego nie zrobił? Co Cię zatrzymuje przy tej firmie? :P

Ronaldo Nowy wpis
@Mirka

Pomagam na lakierni takiej osobie która pracuje tu dlugo Nikt się nie czepia atmosfera dobra robi się normalnym tempem a nie jak na akord szefa widziałem dwa razy człowiek przywitał się i poszedł dalej umowę dali po tygodniu bez ściemy ze narazie zlecenie

Czy ktoś wie, czy w Awoprojekt (A2Projekt Sp. Z O.O.) szukane są osoby chętne na staż?

Nie łatwiej byłoby zadzwonić i zapytać się?? Jest numer podany na stronie 669 227 935. Dziewczyny z biura pewnie odpowiedzą na to pytanie.

Łucja
@Paweł

A często w firmie są stażyści? Nie wszyscy chcą brać praktykantów. Pewnie stąd to pytanie na forum

@Łucja

Jak tam pracowałem to nie było, ale też nie wiem czy ktoś zgłaszał się. Najlepiej moim zdaniem pytać bezpośrednio u pracodawcy najłatwiej tak.

@Paweł

był to długi okres czasu? zastanawiam się o przyjęciach sezonowych. tylko z tego wynika, że firma nie wyprawia własnych inicjatyw tylko trzeba samemu się ubiegać? ciekawe czy sa jakieś podstawowe warunki, które należy spełnić, by myśleć o kandydaturze, czy ktoś się orientuje w tym temacie?

@Aleksandra

Ile ja czasu pracowałem tam tak??? Jeśli o to chodzi to około 3-4 lata łącznie. Przyjmowali w sezon letni dodatkowych jakiś uczniów dodatkowo, ale to samemu musisz zapytać się. Okres letni to dużo więcej pracy w tej branży. Nigdy nie widziałem ofert stażu, ale na różne stanowiska to już tak. Jeśli do biura, to pewnie główny czynnik to prezencja, ponieważ masz dużo kontaktu osobistego z klientami. Ma to duży wpływ na relacje z nimi. Pracowałem na placu ,to wiem co mówili :)

@Paweł

3/4 lata? przy starcie firmy od 2017 roku to w sumie połowa jej żywotności. W biurze ile średni staż pracy wobec tego wyniesie? i tak ogólnie to pracownicy ze względu na dział mogą nie mieć ze sobą aż takiej styczności? jaki jest stopień integracji międzydziałowej?

@Aleksandra

Na pewno ponad 3 lata robiłem. Z tego co się orientuje to tylko jedna osoba z biura na ten moment ma dłuższy staż pracy niż 3 lata, więc na to wychodzi ,że jest spora rotacja w biurze. Reszta dziewczyn stażem w biurze na pewno nie przekracza 2 lat, ponieważ od mojego zwolnienia pozostała tylko jedna Pani co pracowała. Przez mój okres pracy kilka dziewczyn się przewinęło. Na produkcji są pracownicy, którzy robią od początku. Jak są na różnych działach pracownicy to nie mają ze sobą aż takiej styczności. Dział blacharni działa bardziej sam przed siebie jedynie jak robią coś co idzie do malowania to muszą wyszlifować. Nie są oni zależni od siebie, ponieważ zakład bardziej polega na usługach niż produkcją swoich rzeczy. Najlepiej tam to tylko ze swoim działem rozmawiać. Trudno stwierdzić nie które rzeczy tam ,ponieważ nie znasz dnia i godziny. Teraz jest tak a za 10min wszystko zmienia się.

PAWCIU

Dawno mnie tu nie było, ale że was lubię to napiszę swoje spostrzeżenie. Na google zmieniliście godziny otwarcia jakoś 3 tygodnie temu. Teraz jak ktoś wejdzie w tygodniu po godzinie 16 to wyskakuje, że jest zamknięte a w sobotę to już cały czas jest zamknięte. Wątpię że ktoś klika sprawdź w inne godziny. Wiadomo ,że starzy klienci wiedzą że czynne do 17 oraz w sobotę, ale jeżeli chcecie żeby każdy to wiedział to polecam to zmienić żeby było to bardziej czytelne. Chyba, że mieliście taki zamiar, że jak ktoś wchodzi na google to widzi że jest nieczynne.

Zofia
@PAWCIU

Hmmm takie uwagi to faktycznie tutaj mogą zaginąć, a skoro tak często tam kupujesz to wiesz jak wygląda tam obsługa, ile osób na raz jest?

@Zofia

A o co chodzi dokładnie??? Jeśli chodzi o obsługę to ilość pracowników jest duża zarówno w biurze jak i na placu,więc zostaniesz na pewno szybko obsłużona. A jeśli o klientów chodzi to napewno są widać to po opinach na Google jak i ruchem na placu.

@Paweł

A ile tak mniej więcej osób tu w biurze jest zatrudnionych? Możesz podać więcej szczegółów ?

@Aleksandra

Na koniec tamtego roku jak pracowałem to były 3 osoby, ale z tego co mi wiadomo to jest teraz ich więcej ponieważ była rekrutacja.

@Paweł

Ok dzięki, może aż tak tłoczno to nie jest. ;) I co cały czas praca przed biurkiem czy czymś jeszcze się tutaj zajmują?

@Aleksandra

No tłoczno nie jest, biuro odnowione więc tragedii nie ma. Zależy czym zajmujesz się, ale większości czasu przed biurkiem. Jeżeli robisz listy produkcyjne to 95% czasu siedzisz w biurze tak samo jest jak masz obsługę klienta i sprawy papierkowe. Najwięcej czasu spędzasz poza gdy zajmujesz się sprawami pracowników i jak dowiadujesz się na kiedy będzie coś zrobione itp. Z mojego punktu widzenia najlepsza fucha jest na wystawianiu pzetek i robienie listy produkcyjnej. Tylko musisz mieć pojęcie jak ustalić termin odbioru. Trzeba mieć trochę doświadczenia, bo nie jesteś w stanie ocenić na początku jak długo dany temat będzie robiony.

Agata
@Paweł

Ale bardzo patrzą na to doświadczenie przy rekrutacji? Czy pracownicy, którzy mają je zerowe, mają jakiekolwiek szanse, aby się dostać tutaj do pracy?

@Agata

Coś patrzą, ale przyjmowali też bez doświadczenia, więc każdy ma szanse. Przychodziły dziewczyny po szkole. Tak naprawdę to dużo nic nie zmieni, bo jak nie pracowałeś/aś w tej dziennie to nic ci nie da, bo tak nie będziesz wiedział/ła o co chodzi. Wszystkiego nauczysz się w czasie.

@Paweł

No i tyle chciałam wiedzieć. A jeśli chodzi o jakeś przyjęcia od stycznia u was to czy może coś wiadomo w tej kwestii? Planujecie zespół powiększać? Chcę się dowiedzieć czy byłyby dostępne wakaty

@Aleksandra

Z tego co widzę to przyjęcia trwają aktualnie na stanowisko pracownika biurowego. Ogłoszenie o pracę jest wystawione na (usunięte przez administratora).A czy powiększają zespół czy zmieniają to tego nie wiem. Nie dawają znać jak są nie zainteresowani ,jak to jest w niektórych firmach. Po prostu jak wyślesz CV musisz czekać na telefon od nich.

Brałeś udział w rekrutacji do A2Projekt Sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Były lakiernik

Szkoda czasu i nerwow na tą prace wszystko nie tak Kazdy sprzeda cie za podwyzke Kazdy jest (usunięte przez administratora) Zawsze jestes gownem nikt cie nie szanuje masz nalowac i (usunięte przez administratora) farba.... Masz tylko 2 prawa milczec i (usunięte przez administratora)

@Były lakiernik

Najlepsza firma pod względem logistycznym i opieki nad pracownikiem w jakiej pracowałem.

@Były

Było tak dobrze to dlaczego tam nie pracujesz? Mógłbyś coś więcej opisać, bo nie chciałbym wpakować się w (usunięte przez administratora)

@Kandydat

Idź popracuj, nie ma się czego bać. Ja już na emeryturze.

@Były

A na jakim stanowisku pracowałeś?

Pomocnik lakiernika

@Były

A wakacje pod gruszą i inne socjale są ?

@Kandydat

Dziwne pytania zadajesz. Przepraszam nie będę więcej odpisywał

@Były

Na to wychodzi ,że nic nie ma dzięki wielkie. Bardziej dziwne wydaje się to ,że emeryt wypowiada się tutaj i od razu odpowiada na moje pytania.

@Były

Dlaczego uznajesz to za coś dziwnego?

@Aleksandra

Aleksandro i Kandydat nie dostaje się pieniędzy na wczasy pod gruszą, i jest to wszystko zgodnie z przepisami. Zakład zatrudnia zbyt małą ilość pracowników w okolicy 30-40.Żeby były dofinansowania to zakładzie musi działać fundusz działań socjalnych a to firma musi zatrudniać powyżej 50 osób więc na obecną chwilę jest to nie możliwe. Pracodawca coś tam daje od siebie na święta Bożonarodzeniowe oraz wielkanocne. Nie są to jakieś kosmiczne kwoty, ale tak naprawdę nie musiał by nic dawać, więc to jest plus dla pracodawcy.

Koza z Nosa (Italia)
@Były lakiernik

Pomyśl, takie są realia u prywaciarzy. Zysk,jakość, cena. Nastąpił nowy czas ZWIAZKI ZAWODOWE - Prywaciarze won z tego jraju

(usunięte przez administratora) Ja nie zgadzam się do końca co napisał były lakiernik. Tylko z dwoma rzeczami, ale to tylko po części bo jest tylko kilka osób, które(usunięte przez administratora)dla podwyżki a drugą sprawa, jest że to milczenie, ponieważ lepiej siedzieć cicho i nie wyrażać swojej obiektywnej opinii co twoim zdaniem jest do poprawienia. Najlepiej robić swoje nie odzywać się nic i mówić, tylko że się nie potrafi. Chyba ,że coś zmieniło się przez te pół roku.

Odpowiem na jego komentarz jak ja uważam po myślnikach macie moją zdanie, więc będziesz miała opinie tak jakby dwóch stron. Szkoda czasu i nerwow na tą prace wszystko nie tak----No jeżeli robisz coś źle to wiadomo, że wszystko jest nie tak, więc pierwsze doszkól się w malowaniu proszkowym a potem to już będzie wszystko dobrze. Nie ma co się załamywać, że wszystko nie tak nikt nie jest alfą i omegą po czasie dojdziesz do wprawy i będziesz lepszym lakiernikiem. Masz tam się od kogo uczyć, ponieważ pracuje tam taki kierownik(usunięte przez administratora) w lakiernictwie proszkowym, więc coś tam potrafi. Kazdy sprzeda cie za podwyzke --- Każdy to może nie ,ale kilka osób jest wstanie to zrobić żeby czyimś kosztem wybić się. Kazdy jest (usunięte przez administratora)-- tutaj nie wiem co tam było więc nie wypowiadam się Zawsze jestes (usunięte przez administratora)nikt cie nie szanuje masz nalowac i (usunięte przez administratora) farba....---- No jak przyjąłeś się na lakiernika to chyba oczywiste ,że masz malować a nie siedzieć , więc w czym problem myślałeś, że na wczasy wyjechałeś? A z tym szanowaniem to trochę tak jest ,bo dzisiaj możesz być najlepszym a na drugi dzień jesteś najgorszym już. Szybko zmieniają zdanie. Masz tylko 2 prawa milczec i (usunięte przez administratora)---- Nie no masz więcej praw ,ale lepiej jest jak nie odzywasz się i robisz tylko swoją robotę i nie angażujesz się w nic więcej :) i sobie robisz na spokojnie. To jest tylko moja opinia na jego wypowiedź każdy może mieć inne zdanie na ten temat. Chociaż się nie ukrywam jak inne osoby tutaj na forum.

Widzę, ze szukają kierowcę. Praca dorywcza może ktoś pracował i wie wypowie się?????Jak przebiega rekrutacja?

(usunięte przez administratora)a pracownicy boją się mówić pracodawcy, że co to ma być ,że nowi są traktowani finansowi tak samo a może i nawet lepiej to opiszę o wynagrodzeniach. Jeżeli chcesz bardzo dobrze zarabiać to polecam dział blacharni (usunięte przez administratora)zł netto/h+premia A teraz o dziale lakierni: -Na placu (usunięte przez administratora) zł netto/h(brak premii);p Jak ja pracowałem to przez pierwsze 3 miesiące była a potem nic. A kolega nie miał nic -Pomocnik na hali (usunięte przez administratora)zł netto/h +premia (usunięte przez administratora)zł. Nowy pracownik dostaje tyle samo co stary a zdarzają się przypadki że nawet więcej. Najpiękniejsze jest to, że pracownicy między sobą narzekają, że nowy ma tyle samo co stary, ale to jest ich wyłącznie wina, bo nie potrafią iść o tym porozmawiać tylko między sobą o tym narzekają. A myślę, że zarząd rozwiązał by to tylko jak nic nie wie o tym to myśli, że jest wszystko dobrze. -lakiernicy (usunięte przez administratora)zł netto/h+premia -w biurze (usunięte przez administratora)zł netto+premia tak podane było w ogłoszeniu miesiąc temu. Około dwa lata oferowali (usunięte przez administratora)zł netto. Duży wzrost wynagrodzeń na tym stanowisku więc duży plus dla pracodawcy. Może jest tak samo jak opisywałem wyżej. -na piaskarni (usunięte przez administratora)zł netto/h Czyli podsumowując opłaca się przyjąć do pracy od nowa, bo będziesz zarabiał prawdopodobnie tak samo a może i więcej od starych pracowników, ponieważ dochodzi premia a zawsze jest przez pierwsze miesiące. Polecam pomyśleć o starych pracownikach, bo jak słyszą ,że nowy ma więcej to aby są niepotrzebne nienawiści wśród pracowników. Ogólnie to polecam pracę, ale pamiętaj wszystko uzgodnić jak przyjmujesz się, bo później będą wychodziły jakieś niezręczne sytuację. A skąd to wszystko wiem?? Bo jestem Paweł, który zawsze miał najlepszy kontakt z Polakami i obcokrajowcami i o dużo sprawach wiem. A A czemu to opisuje, bo lubię pomagać osobą które są dla mnie w porządku i najważniejsze jest żeby były dwie strony zadowolone pracodawca i pracownik. Zadowolony pracownik to jest klucz do sukcesu. Może wpadnę to porozmawiamy? Kontakt macie :)

Aleksandra

(usunięte przez administratora) ;) A tak z ciekawości tylko, bo piszesz o tym zgłaszaniu, to czy firma nie ma jakiejś polityki, że nie można mówić głośno na temat stawek w niej występujących? Bo z tego co kiedyś widziałam, niektóre tak mają i na forum pracownicy pisać wprost nie mogą

@Aleksandra

Napisałem prawdopodobnie :P więc nie muszę nic wycinać. Tak nie ma różnicy czy to ktoś z firmy czy ktoś prywatnie, jak ja tylko piszę prawdę. W tej firmie nie ma takiego punktu ujętego, że nie wolno wypowiadać się o zarobkach, więc są tego świadomi, że można o tym pisać. Wiem, że w niektórych jest taka polityka, ale tam takiej nie na 100% , ponieważ przeanalizowałem wszystkie dokumenty, regulaminy. Zawsze mogą sobie to zgłosić, ale ja niczego nie obawiam się dokładnie wiem o czym mogę wypowiadać się. Wiedzą dobrze, że znam się dobrze na prawie. Przeważnie szło z nimi dogadać wszystkie sprawy, ale niekiedy mieli gorsze dni, że zero wysłuchania pracownika. Spokojnie nie długo prawdopodobnie znowu opiszę kilka spraw.

@Paweł

No skoro tak lubisz analizować to podziel się jeszcze informacjami. Do tego czasu chyba udało Ci się wpaść na coś jeszcze? ;p

@Aleksandra

Na razie muszę wstrzymać się ,ale spokojnie nie martw się jest mnóstwo rzeczy do opisania. Chyba, że chcesz na jakiś temat to pytaj się to postaram się odpowiedzieć. Nie lubię tylko jak ktoś ukrywa się pod przykrywką jak tak prawdopodobnie jesteś związana z firmą A2, bo nikt by się postronny by się nie wypowiadał od 5 miesięcy, ale to twoja sprawa :)

@Aleksandra

Dzisiaj zaczniemy o przychodzenie do pracy. Jeżeli lubisz przedłużać weekend i nie przychodzić w poniedziałki to praca idealna do Ciebie nie wyciągają z tego konsekwencji. Jak chcesz pracować dużo to nie ma problemu, z mojego doświadczenia 670 godzin przepracowanych w ciągu dwóch miesięcy, czyli tak jakby 4 normalne miesiące. Potem wychodzą z tego konsekwencję dużo godzin=brak premii, bo zarobiłeś dużo. Tylko nie myślcie, że za nadgodziny dodatkowo(usunięte przez administratora) A że was lubię to powiem wam, że zainwestujcie w szkolenie pracowników np.liczenie powierzchni, bo coś trudno to u was. Pomagam jednemu prywaciarzowi we wszystkich w wycenach i za ostatnie zamówienie zapłacił 1/3 mniej ceny a to było na płocie z profili.

@Paweł

Witaj Paweł, czy można gdzieś przeczytać o innych firmach w których pracowałeś?

Cześć Kochanie. Ponoć Twoje problemy wynikają z tego że zakochałeś się w kierowniku z 1 zmiany ?

@Marcin

Po pierwsze nie pisz do mnie kochanie po drugie jakie problemy? po trzecie dla mnie ten człowiek(kierownik 1 zmiany) jest (usunięte przez administratora) po tym jak zachowuje się w stosunku do innych kobiet doświadczyły tego dobitnie kobiety z biura, więc grubo mylisz się. Lepiej dla jego dobra, żebym nie pisał o nim wszystko to co wiem ,bo źle by się podziało. To, że mnie wyzywał od (usunięte przez administratora), że powiedziałem że nie chcę pracować na placu jak on robi wszystko po złości. A kierowniczek nie pamięta jak wysyłał do prawdziwego szefa wiadomości wszystkich po kolei (usunięte przez administratora). Zna się na lakiernictwie może i najlepiej z całej firmy ale to nic nie oznacza, żeby można tak zachowywać się jak ....To co on powie to uznajecie za rzecz świętą nie wiem dokładnie co wam ten człowiek naopowiadał, ale ładnie bawi się z wami i opowiada na swojej wiosce jaki on nie jest świetny. Może i nie pracuję już przez moją szczerość do bólu, ale wolę być szczery niż fałszywi co nie którzy. Przyszłościowo polecam wysłuchać dwóch stron ,a nie oceniać na podstawie jednej strony chyba ,że wolicie być nie obiektywni. Też powinniście nauczyć się mówić przepraszam a nie tylko kazać pracownikom uczyć się kultury od jednej osoby z biura, bo wam też brakuje na to wychodzi.

@Marcin

Rozumiem, że masz odmienne zdanie co do firmy i stąd te przytyki?

@Aleksandra

Tylko to co ja piszę to wszystko zgodne z prawdą jest. Każdy pracownik tam pracujący mógłby to potwierdzić tylko nikt raczej tego nie zrobi, bo nie mają odwagi i boją się. Mogę to potwierdzić dowodami. Gdybym pisał niezgodnie z prawdą to mógłbym odpowiadać karnie za fałszywe informacje o firmie. Zauważ Aleksandro, że to (usunięte przez administratora) źle wypowiadał się o firmie. A ja opisuje subiektywnie o pozytywnych jak i o negatywnych stronach. (usunięte przez administratora) może opowiesz o tym traktowaniu obcokrajowców? Robisz już tyle czasu więc śmiało pisz jak jest chyba, że jesteś taki śmieszek że tylko umiesz zaczepiać mnie?? Ja tylko w skrócie napiszę, że każdy Polak tam pracujący powie dokładnie to samo, że oni są dużo lepiej traktowani od nas Polaków. A czemu jak to niech napiszę(usunięte przez administratora) :)

@Paweł

Paweł prawda jest taka, oceniaszna wszystko tylko z jednej strony. (SWOJEJ) Pracowałeś łącznie w a2 może 1,5roku. Czy jakaś firma "trzymała Cię dłużej " Dziwiłem się prawdę mówiąc, że zatrudniają kogoś takiego jak Ty. Myślisz, że jesteś mądrzejszy,szybszy i bardziej przebiegły od wszystkich. Najgorsze jest to ,że tym się chwalisz. Pozdro

@Marcin

Trochę mylisz się. Pracowałem w A2 łącznie ponad 3 lata. Jakbyś nie wiedział to pracowałem w przerwie między a2 pracowałem ponad rok i przeszedłem tu z powrotem i nie miałem żadnych przerw w pracy. A nawet jakbym pracował 1,5roku to tak by mi wystarczyło zobaczyć jak presperuje firma i jakie są warunki. (usunięte przez administratora) jak miała mnie jakaś firma trzymać dłużej jak mam 25 lat??Nie jest to możliwe na mój wiek. ,,Dziwiłem się prawdę mówiąc, że zatrudniają kogoś takiego jak Ty"- o czym ty w ogóle piszesz pierwsze się zastanów dwa razy zanim coś napiszesz. Widać, że ta twoja wypowiedź jest ustawiona i ty nie jesteś żaden (usunięte przez administratora), bo jakoś mieliście inne zdanie zawsze. Z jednym i drugim (usunięte przez administratora) miałem bardzo dobry kontakt. Nie wiesz co dokładnie mi było mówione. To dlaczego jako pierwszy dostałem dodatkowe pieniądze ???Sami mnie zawołali i powiedzieli że dziękują mi za pomoc w tym trudnym okresie i ,że mogą na mnie zawsze liczyć ze wszystkim a 90% reszty każdy na wyjebce tego nie ja nie przyjdę ja nie zostanę itp. Może wolą mieć, tak zwanych (usunięte przez administratora) którzy siedzą cicho nic nie wznoszą do rozwoju firmy a to ich sprawa. Co masz na myśli że jestem mądrzejszy, szybszy i bardziej przebiegły od wszystkich?????? Czym się niby chwalę??? Nie oceniam z jednej strony, bo mam rozeznanie z ludźmi i to nie jest tylko moja ocena.

Pierwszy raz spotykam się z tym, że pracodawca cudzoziemców traktuje lepiej, niż Polaków. Jak to możliwe? Cudzoziemcy pracują krócej, są lepiej wynagradzani czy chodzi o coś zupełnie innego?

Polak Mały
@Marcin

Mój chłopak pracuje w tej firmie od jakiegoś czasu i jest cudzoziemcem. Śmieszne jest takie gadanie, bo właścicielka daje premie tym którzy pracują dobrze i ciężko, a nie śmierdzącym leniom, którzy myślą, ze są z Polski to należy im się więcej. Mój chłopak jak trzeba to pracuje i w soboty oraz bierze nadgodziny. Z tego co wiem, to pracuś, który opowiada takie rasistowskie plotki, już nie pracuje na pierwszej i drugiej zmianie, żeby nie szczuł Polaków na Cudzoziemców. Wstyd!!

Agata
@Polak Mały

A nadgodziny i soboty w tej firmie są jakoś lepiej płatne? Czy tak samo jak normalne godziny pracy?

Były Pracownik
@Agata

Za nadgodziny nic nie płacą dodatkowo a za soboty płacą 50zł dodatkowo.

Robert
@Były Pracownik

Czemu nic nie płacą za nadgodziny? Nikt się o to nie upominał przez ten czas?

Bla
@Robert

Myślisz że to takie proste? :)

Paweł Pierzchot
@Bla

Bo jeden drugi z trzecim boją się o pracę i nie chcą skończyć tak jak ja. Powiedziałem prawdę co myślę to oni wielce obrażeni, bo pracownik mówi im jak jest co jest moim zdaniem nie dobrze a chyba dupa ich boli o to. Co przyjdzie do czego to nie potrafią rozmawiać tylko od razu przychodzi do Ciebie Pani Prezes z rozwiązaniem umowy za porozumieniem stron bo zostało jej tak zlecone. Zamiast wyjaśnić sobie jak dorośli to zachowują się jak dzieci.

@Paweł Pierzchot

A w jaki sposób o tym mówiłeś? Bo może masz dość waleczną osobowość i odebrali to jako atak na siebie? Ale z tego co piszesz wynika, że jak podejmować "rozmowę" to tylko poprzez "osoby trzecie"?

Paweł Pierzchot
@Aleksandra

Pisałem po prostu na kartce, bo inaczej nie szło rozmawiać w takiej formie najlepiej było i tak mi też kazali. Miałem tam zatargi z kierownikiem, ponieważ napisałem że nie chcę tak dalej robić jak wszystko jest robione po złości np. że kierownik miesza towar różnych klientów razem. Miał z biurem rozmowę o to. To po tej akcji zaczął mnie wyzywać od(usunięte przez administratora) i inne nie miłe rzeczy. Taka osoba to zwykły (usunięte przez administratora) ,która nie posiada w ogóle kultury i nie chcę przyczyniać się do rozwoju firmy. Zamiast to przyjąć na klatę dobra postaram się to ogarnąć i robić tak jak powinno. Może nie powinienem w ogóle nic nie odzywać się, ale to szkodziło mojej reputacji wśród klientów, bo oni myślą że to mieszałem a pamiętajcie klient jest najważniejszy. Tak mam waleczną osobowość mówię to co myślę a nie to co chcę usłyszeć szefo. Chciałem żeby firma rozwijała się dlatego sugerowałem coś. Moim zdaniem lepiej mówić prawdę niż kłamać. Może mogli odebrać to też jako atak na nich, ale to też mogli porozmawiać. Bo nie rozumiem jaki jest sens stać w miejscu i nie rozwijać się?? Trzeba się wypowiadać robić wszystko nie bać się nowych rzeczy itp. Żeby jak komuś się coś stanie jakieś l4 to może inna osoba zastąpić. Ale tam jest 91% ludzi to tylko jedno i nic innego nie będą robili ale to jest złe. Nie mówię ,że jestem najmądrzejszy i najlepszy, ale chociaż dawałem coś od siebie. Czemu nie pracuje?? Sam nie wiem do końca( restrukturyzacja stanowiska).Mnie zwolnili a na moje miejsce dwie osoby przyjęte to chyba coś mówi za siebie. No tylko rozmowa przez osoby trzecie. Pozdrawiam wszystkich tam pracujących, może kiedyś razem popracujemy jeszcze :P

P

Nie wierz nic na słowo. Dzisiaj mówią Ci tak a na drugi dzień jest już inaczej. Nie ma co ufać pracodawcy potrafią zamącić w głowie. Rządzi firmą Pani Monika ale to tylko na papierku i to jest tam najgorsze. Nie masz całej kwoty odprowadzanej na konto więc mogą ci płacić ile chcą w jednym miesiącu np.20zł a za miesiąc już 18zł.

Mnich
@P

Tam jest tak ze jak chcą żeby ktoś odszedł sam to mu zmniejszają stawkę zeby nie zwalniać samemu. A jak ktoś chce pracować za mniej to będzie i tak siedział i nie odejdzie

Zofia
@Mnich

To zmniejszanie stawki wiąże się z podpisaniem nowej umowy z nową stawką? Czy w jaki sposób ona jest zmniejszana?

Bogdan
@P

Czy to 18 zł lub 20 to masz na myśli brutto czy netto?

@Zofia

Jak nie masz odprowadzane od wszystkiego to mogą robić co chcą pracodawcy. Domyśl się jak jest u prywaciarzy.

@Bogdan

Netto.

@P

W jakim sensie robić co chcą? To co takiego np., Chodzi o to, że powiedzą, że na jakąś składkę coś idzie i ucinają?

@P

Ta firma nigdy nie (usunięte przez administratora) na pieniądze. Inna sprawa wymagania itp.

Zzzz

Próbowali mnie wrobic w (usunięte przez administratora)farb. Kierownika nie byłem wspólnikiem! Cudzoziemców traktują lepiej niż Polaków! Kierownicy mają premie 1,5 - 2,0 tyś my mieliśmy 150 - 200 zł. O reszcie nie wspominając. Pozytywne 1 Wypłata na czas 2 Dziewczyny w biurze ok

Stefan
@Zzzz

A co z ewentualnymi wnioskami pracowników o ewentualną podwyżkę wynagrodzenia? Chcę dowiedzieć się, czy takie wnioski są w ogóle składane czasem w firmie A2Projekt. Generalnie skoro rzekomo kierownicy mają tak wysokie premie, to ciekawi mnie, jak wygląda możliwość wnioskowania właśnie o wyższe wynagrodzenie. Fakt ten bardzo mnie ciekawi.

Robol

Plusy: -wypłata zawsze na czas -przerwy kiedy chcesz i ile chcesz Minusy: -atmosfera -umowa od najniższej reszta pod stołem -gdy nie ma sezonu siedzisz w domu -za urlopy płacą po swojemu czytaj 60zł za jeden dzień -brak szacunku dla pracownika jesteś traktowany gorzej niż obcokrajowcy -doceniani są tylko lakiernicy -za alkohol nie wyrzucają tylko kary finansowe są -brak premii świątecznych -brak szkoleń -dziwne zakazy(zakaz rozmów z biurem) -brak doceniania pracowników -brak współpracy jedna zmiana robi drugiej pod górkę -robi się coraz gorzej

Zostaw merytoryczną opinię o A2Projekt Sp. z o.o. - Dębica

• Jak się pracuje w A2Projekt Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy A2Projekt Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w A2Projekt Sp. z o.o.?

A2Projekt Sp. z o.o.