counter
3 2 13 5 1
Marcin Nowy wpis

To prawda ze firma ma bardzo zle podejście do pracowników ? Ktoś także się z tym spotkał?

P Nowy wpis
@Marcin

Tak to niestety prawda. Nie polecam tego miejsca jako pracodawcy.

Tomasz Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 108 dni.

Nie polecam tej firmy jako pracodawcy... Dlaczego ? - Fatalne podejscie do pracownika ( biurowego, kierowcy ) po prostu do każdego. - Brak jakiejkolwiek pochwały za pracę, jedyne co można dostać to porządka (usunięte przez administratora) Kto kiedykolwiek tam pracował to wie o czym pisze... Na prawde dajcie sobie spokój, szkoda nerwów.

Waldek Nowy wpis

Mam wrażenie, że generalnie brakuje pewnej grupie ludzi chęci do pracy i dlatego narzekają!

żenada
Kandydat

podstawa 1930 netto gołe, 46 euro dieta, plus jakies smieszne dodatki ktorych nigdy i tak nie zobaczysz co niby ci maja dac 52 euro, na firance placa obecnie 55 euro a tutaj na cysternach taki cyrk, system niby maja 2/1 ale jak przyjdzie ci zjechac to cie na rozmowie informuja ze moze sie wydluzyc czyli generalnie minimum 3/1 trzeba liczyc co z tego ze dogadales 2/1. banda bajkopisarzy w tej firmie pracuje tyle w temacie. za

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Kamar

Jakie są zarobki w El-trans?

Czesław
@Kamar

Dowiedziałeś się już czegoś na temat zarobków? A może sam wybrałeś się na rozmowę kwalifikacyjną by uzyskać takie informacje? Jeśli wiesz coś na ten temat to koniecznie daj znać!

Co wchodzi w socjal El-Trans II Sp. z o.o.?

Kamil
@Pytanie

Sprecyzuj pytanie

Czesław
@Kamil

Widziałem na stronie firmy dwie oferty rekrutacyjne dla kierowcy samochodów ciężarowych w ruchu krajowym i międzynarodowym i specjalisty do spraw zarządzania transportem-koordynatora. Zależy mi na koleżeńskiej i przyjaznej atmosferze, więc napisz, czy warto aplikować.

Kamil

Pracowalem tam rok temu bez doswiadczenia. Pracowalem przez chyba 4mce. Praca wg mnie jest generalnie ok. Moje podejscie - jest zlecenie to jade, nie patrze jaki kraj nie marudze ze czemu rumunia a bo tam juz bylem a czemu tak. Sam nie lubie takich osob i sam tak nie robie. Moze dlatego nie mialem z nimi problemu. Pieniadze na czas tak jak bylo omawiane. Uciazliwe dojszdy. Nie zawsze sie zdarza ale zdarza sie ze wyjazd z bazy bsem i dojazd gdzies do niemiec czy do czech i tam przeladowanie do ciezarowki. Pan dyrektor spedycji bardzo by chcial wykorzystać kierowcow, dlatego trzeba jasno okreslic warunki z wlascicielem i na to sie powolywac. Pan wlasciciel slowny czlowiek. Spedycja raczej ok, ja problemu nie mialem, koordynatorzy roznie. Sporo ludzi ktorzy pracuja ponad 8 lat. Sporo ukraincow, ukraincy natomiast powoli uciekaja do niemieckich i austriackich firm. Denerwujacy moze byc Pan od serwisu ktory zaopatruje w ciuchy kurtki i te sprawy, czasem ciezko dojsc do porozumienia. Jezdza na wszystkie kraje unijne. Ja na prace nie narzekalem, odszedlem bo nie mieli systemu 2/1 i jak mi bardzo zalezalo na zjezdzie do ktoregos dnia, zostalo mi to utrudnione. A za kazdym razem jezdzilem dluzej. Moze sobie nie wypracowalem tego, moze ktos mnie nie lubil. Nie dociekam. Raczej moge polecic pracodawce

ossama

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: praca jest w porządku ludzie jak najbardziej też ale pracuje tam koleś który jest nie do ruszenia bo to znajomek lub rodzina właścicieli a porąbany totalnie i nie da się z nim na żaden sposób dogadać. Ma tak zrąbaną psyche że każdy po kilku lub kilkunastu dniach sam odchodzi bo psychicznie wykańcza człowieka, jak tego właściciele nie zmienią to.......

Czekamy na aktualne info odnośnie firmy El-Trans II Sp. z o.o. w mieście Radzymin. Czy coś teraz zmieniło się jeśli chodzi o pracę u nich, bo nie ma nowych info od Was!

Zostaw merytoryczną opinię o El-Trans II Sp. z o.o. - Radzymin

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

3/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Zobacz wywiad