Opinie o Nord Systemy Napędowe Sp. z o.o. w Szprotawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Nord Systemy Napędowe Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Nord Systemy Napędowe Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - produkcja silników i turbin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nord Systemy Napędowe Sp. z o.o. w Szprotawa

Co jest brane pod uwagę przy rekrutacji. Wysłałem kilkakrotnie CV i nikt nawet nie zadzwonił. Dodam że mam odpowiednie doświadczenie. Gdzie zgłosić się by zostać zwiększonym na rozmowę.

Panek
@Mońka

Wyślijcie na e-mail do kadr lub zanieście osobiście na bramę, a będziecie mieli pewność że doszło. Biorą teraz jak idzie więc są duże szanse.

Administrator Nowy wpis

Nord Systemy Napędowe Sp. z o.o. prowadzi rekrutację na stanowisko Mechatronik. Wziąłeś w niej udział i wiesz, jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna? Podziel się swoimi wrażeniami z niej. Przekazane przez Ciebie informacje mogą ułatwić decyzję innym osobom, rozważającym aplikowanie do firmy.

Bart
@Anonim

Nie napisałeś na jakie stanowisko wysyłałeś CV więc trudno coś doradzić. Pytałeś w kadrach czy dostali twoje CV?

Anonim Nowy wpis
@Bart

Montaż, uzwajalnia. Wysyłałem przez stronę internetową

Mońka Nowy wpis
@Anonim

Cześć, mój chłopak też wysłał im CV. Dostałeś odpowiedź? U nas też cisza jak na ten moment. Zastanawiamy się czy firma w ogóle się odezwie. Jak to jest u ciebie? Nadal nic, czy może już pracujesz?:)

Panek Nowy wpis
@Mońka

Justyna

Hej, bo temat wynagradzani za lata doświadczenia chyba nie został tu ostatecznie rozstrzygnięty. Doceniają finansowo jeśli ktoś ma np., minimum 5 lat za sobą? I czy tu w firmie są też podwyżki stażowe?

Panda
@Justyna

Oficjalnie nikt nie mówi ile zarabia. Jednak różnice w zarobkach nie są zbyt wielkie - czy pracujesz długo czy krótko.

Mateo

Witam czy na operatorze cnc zarobki ponad 4tys na rękę?

Honorata
@Mateo

Jak masz doświadczenie to raczej tak, ale pewności nie mam. Może daj znać jakie masz doświadczenie, to ktoś Ci odpowie.

@Honorata

9 lat na obróbce cnc

Justyna
@Mateo

Wow, to serio długi staż! W ilu firmach pracowałeś wcześniej czy to w jednej aż tyle udało się tego doświadczenia uzyskać? To szczerze byłabym bardzo zdziwiona, gdyby przy tym doświadczeniu zaoferowali mniej niż 4 tys

@Justyna

W jednej 8 a w drugiej 1 rok:)

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Tak. Pierwsza umowa 3 miesięczna na okres próbny. Potem umowa o pracę na 33 miesiące. Co dalej? Zobaczymy bo nikt tu nie pracuje dłużej niż 36 miesięcy...

Anonimowy
@Tomek

A jakie są kryteria przyjęcia? Nikt nie odpowiada na aplikacje. Chciałbym wiedzieć co poprawić bym został zaproszony na rozmowę. Wymagane chęci do pracy mam

Kazimierz
@Tomek

Dlaczego nikt nie pracuje dłużej niż 36 miesięcy?

@Kazimierz

Bo zakład wybudowali niecałe 3 lata temu :)

Halina
@Tomek

a jak w tym czasie wyglądała sprawa z rotacją? Dużo osób w ciągu tych niecałych 3 lat odeszło z firmy?

Czy są aktualnie przyjęcia do Nord Wiechlice? Czy są realne szanse przyjęcia osoby z zewnątrz bez tzw. znajomości?

Jak nie wejdziesz głęboko w (usunięte przez administratora) koordynatorowi to zatrudnienia nie dostaniesz. Zresztą dyro tam to taki figurant że sam się rozeznuje w sytuacji pracowników tylko słucha lizusów koordynatorów.

Pelson

Jaka obróbka cnc w Szprotawie??? Mam 10 letnie doświadczenie przy cnc obróbka metalu

Oczekujemy na nowe info odnośnie firmy Nord Systemy Napędowe Sp. z o.o. w miejscowości Szprotawa, bo nie ma komentarzy od Was!

tutejsza

NORD po 14 stej to tylko ochroniarz siedzi ,podobno pracuje pierwsz zmiana .Wciaz podobno produkcja sie rozkreca.Tyle wiem.CV mozna na mejla skladac.

Agnieszka
@tutejsza

Ktoś wysyłał ostatnio CV do Nord? Jak rekrutują kandydatów? Są jakieś testy, czy tylko rozmowa?

Koper
@Agnieszka

Psychotesty w przychodni BHP itd.

Witam jakie pieniądze dla operatora że stażem

Koper
@Nowy

Operatora czego? Betoniarki, wtryskarki czy wózka widłowego? Znajomością czego Pan operator może się wykazać? Co drugi nygus`określa siebie mianem operatora a kwalifikacje na pomocnika za małe. Jakie mogą być pieniądze w tym zakładzie? No takie jak wszędzie. Dostaniecie na początku 2500 netto a potem się okaże.

Norman

Taki spokój na forum to pewnie efekt dobrej pracy w dobrej firmie?

K...

Czy są przyjęcia do pracy?

Tu chyba nikt nie pracuje

Zostaw merytoryczną opinię o Nord Systemy Napędowe Sp. z o.o. - Szprotawa

• Jak się pracuje w Nord Systemy Napędowe Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Nord Systemy Napędowe Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Nord Systemy Napędowe Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Nord Systemy Napędowe Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Nord Systemy Napędowe Sp. z o.o.
  • Krasińskiego 23 lok. 19
    67-300 Szprotawa
  • NIP: 9241908898 REGON: 367188232 KRS: 0000676341

Nord Systemy Napędowe Sp. z o.o.