Opinie o Sigma Instalacje Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Sigma Instalacje Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Sigma Instalacje Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych i pozostałych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sigma Instalacje Sp. z o.o. w Kraków

Firma trochę ma swoich relizacji w Krakowie, chyba sprawnie praca idzie :) Pracuje ktoś z was jako serwisant instalacji sanitarnych i HVA i da mi znac, czy jest sens aplikować. Jest wolny wakat, ale podali tylko maila do przesłania swojego cv. Proszę, zdradzcie mi więcej szczegółów - tzn. jakiego stażu pracy oczekują, co nieco o stawkach, typie umowy.

Daga Nowy wpis

Jest teraz ogłoszenie na inżyniera/kierownika robót, może ktoś coś więcej napisać, jakie stawki oraz jaka atmosfera jest w firmie. Widziałam, że w Warszawie to dość długo to ogłoszenie jest aktywne, czy coś jest nie tak czy po prostu szukają odpowiedniej osoby.

Administrator Nowy wpis

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej w Sigma Instalacje Sp. z o.o. na stanowisko brak? Podziel się swoimi odczuciami ze spotkania z rekruterem. Twoja opinia może okazać się cenna dla innych użytkowników.

Zuza Nowy wpis

Hej. Mąż znalazł ze szukają Serwisanta instalacji sanitarnych i HVAC i ze można słać cv a nie podali ani stawki, ani wymogów czy benefitów ?? Ktoś pracuje na podobnym stanowisku na TEN moment i da znać czy da się wyżyć ?

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Inżynier / Kierownik robót sanitarnych, wentylacyjnych, klimatyzacyjnych w firmie Sigma Instalacje Sp. z o.o.? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Katy

Nie ma ogłoszeń o pracę, to i stawek nie można poznać, o ile były podawane oczywiście. Ktoś może bezpiecznie napisać, ile zarabia monter instalacji? Wiem, że tu padło ciężkie stwierdzenie na temat rozdzielania pensji na dwie części, ale może ktoś poda, ile wynosi ta część poza minimalną? Dziękuję.

@Katy

,,Skoro nie ma ogłoszeń o pracę to i stawek nie można poznać'' a gdyby było ogłoszenie to można było by poznać? Czy można poznać kwalifikacje pracownika po samym pytaniu o ,,stawkę'' za pracę? Proszę się zastanowić nad pytaniami zadawanymi na forum i nie oczekiwać rzetelnych odpowiedzi dla tego rodzaju ogólnikowych pytań...

Andzia

Czy wie ktoś może jaka jest atmosfera w firmie i jakie sa zarobki ? Mają teraz ogłoszenie na kierownika robót.

Renata

widziałam, że szukali asystentki do siebie i tak ogólnie się zastanawiam jaka ścieżka kariery tu w firmie jest możliwa po pracy na tym stanowisku? jaką wiedzę można wynieść i na co się nastawiać? zarobki też by mnie interesowały

Iza

Faktycznie w umowie są zakłamane zarobki? ktoś się odniesie?

@Iza

Faktycznie, taką mają polityke

Adonis
@Iza

O czym my tu mówimy??? Pan C. kazał wszystkim pracownikom przejść na własną działalność…. Taki polski ład u nich w firmie :))

Iza
@Adonis

Dziękuję za informację, chociaż już swoją nową prace znalazłam. Tak nawiasem mówiąc, też teraz jestem na B2B i generalnie ja ze swojej perspektywy polecam. To zależy jak komu się chce pracować i wie na ile go stać i zna swoją wartość. Dziękuję i pozdrawiam.

bgrabias

Dobra współpraca, wszystko w terminie i poprawnie wykonane (montaż klimatyzacji w mieszkaniu). Polecam. BG

Z tą firmą współpracowało mi się bez zarzutów. Zawszę można się z nimi dogadać.

Grzegorz

Osobiście współpracuję z tą firmą jako podwykonawca od dłuższego już czasu firma w 100% wypłacalna, jak na każdej dużej inwestycji problemy piętrzą się, często zmienia się koncepcja inwestor, z czym Sigma-instalacje sobie świetnie radzi, bardzo dobry zespół który szybko usuwa problemy, przeprojektowuje i wprowadza do realizacji. osobiście polecam firmę , współczuje właścicielom szargania opinii przez byłych pracowników, w naszym kraju mamy duży problem z pracownikami którzy za wysoko oceniają siebie nie widząc swoich błędów, ale za to bardzo krytycznie patrzą na swoich przełożonych ( właścicieli).

Były pracownik, na szczęście

Alek, takie sytuacje to norma w tej firmie

Arvit
@Były pracownik, na szczęście

Masakra jak traktują pracowników w tej firmie ... Nie polecam największemu wrogowi

Krzysztof Curyło
@Arvit

Jak widzę jedyne rozgoryczenie w negatywnych opiniach jest u osób które nie pracowały w firmie Sigma-instalacje sp.zo.o. lub nie została Im przedłużona umowa o pracę. Nasi pracownicy są jawni zarówno na naszej stronie internetowej www.sigma-instalacje.com.pl jak również na budowach więc można ich zapytać jak się pracuje w naszej firmie. (Dodam iż naprawdę niewielu osobom nie przedłużyliśmy umowy o pracę a skoro takie działania miały miejsce to były ,,czymś'' zasadnym podyktowane ;) )

@Krzysztof Curyło

Nie ma sytuacji w której groźby i wyzwiska są zasadne, ani z jednej ani z drugiej strony, ja byłem po ostatnia wypłatę i zostałem zwyzywany bo upomniałem się o nieścisłość w kwocie. Nie otrzymałem przeprosin, a groźbę żeby nie komentować na forum

Alek

Właśnie zakończyłem współpracę z firmą, gdyby nie dzisiejsza rozmowa z Panem J. nie wystawił bym żadnej opinii. Ale do rzeczy, firma nie dba o pracowników od samego początku, umowa na okres próbny z zakłamanymi zarobkami wiadomo jak to w mało profesjonalnych firmach najniższa krajowa a reszta pod stołem, gdy zapytałem czemu tak jest to dowiedziałem się że "firma ma taką politykę" to były słowa Pana J. 1,5 miesiąca praca w swoim ubraniu bo firma zamówiła stroje, co bylo nie prawdą po wielkich bataliach stroje dostali pracownicy, których zakupem zajmowałem się ja. Odchodząc z firmy strój musiałem oddać, choc nikt za użytkowanie moich ubrań mi nie zwrócił. Mógłbym pisać wiele o naruszeniach prawa pracy, ale powstrzymam się. Dzis próbowano mnie oszukać że niby nie należy mi sie część "pod stołem" gdy powiedziałem że powiadomie odpowiednie urzędy otrzymałem pieniądze ze słowami "masz i (usunięte przez administratora) zostałem nazwany (usunięte przez administratora) i innymi epitetami, nawet takimi które sugerowały groźby, wszystko z ust jakże miłego Pana J. Który na rozmowie o prace wypowiadał sie w superlatywach o pracu w firmie. Co do samego montażu i sposobu wykonania to jako pracownik powiem że nie jest to dokładna firma, tu nic więcej nie wyjaśnię żeby nie zdradzać tajemnic firmy. Podaje tylko informacje które dotyczą mnie lub bylem ich świadkiem. Firmy nie polecam, przez traktowanie pracowników jak,- tu aż brak mi słów do opisania ogromu naruszeń których byłem świadkiem. Wykonanie projektów tez pozostawia wiele do życzenia. Wszyscy jesteśmy ludźmi i tak powinniśmy się traktować. Ja Pana nie wyzywałem Panie J. a Pan użył wobec mojej osoby wyrazów ktorych nie powinno być w słowniku osoby wykształconej i kulturalnej.

Alek

O nie roszczeniowy pracownik, chce wyłudzić srodki zabezpieczenia osobistego, dostac należną kwotę pieniędzy, albo chce być sznowany jako człowiek. Dziś mnie Pan poniżył i zwyzywał nawet w obecności inej osoby, nic tego nie zmieni. Od początku bylem (usunięte przez administratora) i zle traktowany, zreszta nie jest to jedyny przypadek. Swoją prace wykonywalem z najwyższą dokładnością i starannością, przykro mi ze jetem oczerniany, wiecej zgłaszałem niejednokrotnie, błędy innych pracowników oraz je naprawiałem, mokłem podczas montażu w deszcz narażając zdrowie swoje i inni pracownicy robili to samo byle tylko skończyć montaż za co nikt nam nie podziękował, nawet Pana ani bezposredniego podwładnego nie obchodziło w jakich warunkach byla wukonywana praca. Co do mojej pracy nie mam sobie nic do zarzucenia, z pracownikami czesto sami dopraszalismy sie o zamowienie towaru bądź o informacje jak mają byc wykonywane dalsze prace. Woziłem prywatnym samochodem narzedzia firmy żeby móc wykonac montaż, używałem też swoich i przez poerwsze 1.5 miesiaca swoich ubrań i środków pchrony osobistej. Ale wszystko było by ok gdyby nie fakt ze dziś zostałem obrzucony obelgami czego nie może Pan zaprzeczyć, niekture epitety byly odebrane przezemnie jako groźby, mam nadzieję że wypowiadane pod wplywrm emocji, bo po Pańskiej reakcji nie byłem pewny czy nie powinienem sie martwić o swoje bezpieczeństwo. Gdyby Pan przeprosił za wyzwiska ppd moim adresem moje komentarze by sie tu nie pojawiły.

Agnieszka

@alek o jakich strojach mówisz ?

Agnieszka
@Agnieszka

Roboczych zgodnych z zasadami bhp obowiązującymi na budowie podczas montażu, sprawa miala miejsce w Radomiu

@Agnieszka

Jacek

Dziwne . Jestem pracownikem firmy Sigma i wyplaty należności zawsze są terminowo . Co za gady piszą takie pierdoły ???

Dostawca

Cóż tu dużo wyjaśniać , towar zamówiony i dostarczony a zapłaty brak. Tylko przedpłata 100% przy tej pseudo firmie

Kazimierz
@Dostawca

Firma Sigma Instalacje informowała, dlaczego w dalszym ciągu nie uregulowała faktury za towar, który im dostarczałeś? Była to Twoja pierwsza tego typu dostawa do tej firmy, czy może w przeszłości mieliście już okazję współpracować? Napisz proszę, jak to wyglądało.

Jacek Kaczmarzyk
@Dostawca

Proszę "Dostawco" o informację jaką firmę reprezentujesz. Jest to informacja fałszywa gdyż Sigma Instalacje płaci w terminie wszystkie faktury. Najwyższy czas zgłosić te pomówienia do służb i na pewno się tym zajmę.

Krzysztof Curyło
@Dostawca

,,Dostawco'' dlaczego się tak wstydzisz ujawnić? Skoro firma Sigma-instalacje sp.zo.o. zalega ci pieniądze to napisz proszę do nas gdyż nie posiadamy żadnej przeterminowanej bezspornej wymagalnej płatności. Nie pisz proszę bredni gdyż podmioty z nami nie współpracujące mogą wsiąść do siebie te nie prawdziwe informację. poniżej link gdzie możesz sprawdzić iż nie ma podmiotów prawnych którym zalegamy pieniądze. https://www.rzetelnafirma.pl/15A1Z60V Sprawa zarówno poprzednich nieprawdziwych opinii opisanych poniżej jak również obecnej jest zgłoszona do stosownych podmiotów i zapewne nie długo się spotkamy. Pozdrawiam; Krzysztof Curyło

R
@Dostawca

super firma, fachowa i na poziomie

Porażka

Helena

Twoja opinia jest na chwilę obecną bardzo niezrozumiała. Trudno stwierdzić, czy piszesz z poziomu pracownika, czy może osoby, która współpracowała z firmą Sigma Instalacje? Proszę, abyś szczegółowo opisał, co chciałeś przekazać swoim wpisem i jakie masz doświadczenia związane z pracą w tej firmie. Odpowiedz, proszę.

Dostawca

Porażka , brak zapłaty za faktury sprzed 6 miesięcy . Sprawa idzie do sądu

Krzyszto Curyło

Co to za inteligentny człowiek pisze w tym samym czasie jako pracownik oraz jako pracodawca o 1.00 w nocy w odstępie 3minut. Ze względu iz wypowiedzi nie są prawdziwe i działają na szkodę dobrego wizerunku firmy niniejsze pomówienia zostaną zgłoszone do odpowiednich służb.

monter

Nie płacą podwykonawcą, pracownikom również z tego co wiem. porażka

Zostaw merytoryczną opinię o Sigma Instalacje Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Sigma Instalacje Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sigma Instalacje Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sigma Instalacje Sp. z o.o.?

Sigma Instalacje Sp. z o.o.
3.4/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Krakusa 18
    30-535 Kraków

Sigma Instalacje Sp. z o.o.