Opinie o Adtraction Polska Sp. z o.o. w Warszawa

3/5
Na podstawie 2 ocen.

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Adtraction Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Adtraction Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż powierzchni reklamowej w mediach internetowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Adtraction Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Adtraction Nowy wpis

Pracowałem/am w Adtraction, które odnosi ogromne sukcesy, ale w swoim kraju. W Szwecji. Niestety, w Polsce sytuacja wygląda zupełnie inaczej. Zarząd szwedzki stara się na siłę przenosić swoje rozwiązania na nasz rynek, które zupełnie się tutaj nie sprawdzają. 1. Brak wsparcia w rozwoju: - Firma w żaden sposób nie wspiera rozwoju pracowników. Obiecane lekcje angielskiego nigdy się nie odbyły, mimo wielokrotnych próśb ze strony pracowników. Po roku proszenia o to, dowiedzieliśmy się, że firma zrezygnowała z ich organizacji z powodu oszczędności. - Udział w konferencjach był mocno ograniczony. Jak się chciało wziąć w jakiejś udział, to decydowała kolejność zgłoszeń, a cały zespół, liczący 5 osób, nigdy nie mógł uczestniczyć w takich wydarzeniach jednocześnie. (Pomijając fakt, że to, że liczy się kolejność zgłoszeń dowiedzieliśmy się po fakcie.) 2. Micromanagement i brak zaufania: - Micromanagement w firmie jest na każdym kroku. Nasze maile były czytane bez naszej wiedzy, a bardziej doświadczeni pracownicy byli proszeni o sprawdzanie, jak nam idzie pisanie wiadomości, o czym również dowiedzieliśmy się po fakcie... 3. Brak wsparcia merytorycznego: - W firmie brakowało osób z odpowiednim doświadczeniem, które mogłyby nas czegoś nauczyć. Najbardziej doświadczony pracownik miał zaledwie trzy lata stażu i często nie był w stanie nam pomóc, przez co byliśmy pozostawieni sami sobie. - Onboarding był bardzo chaotyczny i po dwóch tygodniach wdrożeń na prośbę o pomoc dostawaliśmy odpowiedź „było na onboardingu” i koniec tematu. - Juniorzy po dwóch tygodniach pracy dostali pierwszą i trzecią największe kampanie w sieci i nikt nie był w stanie im pomóc, bo osoba, która się tym zajmowała, była na macierzyńskim. KTÓRA przygotowała tabelkę z wyjaśnieniami, co gdzie i jak, ale nie została ona dalej przekazana mimo prośby. 4. Skupienie na wynikach finansowych: - Firma koncentrowała się wyłącznie na wskaźnikach takich jak GP (gross profit) i OKR (objectives and key results). Mimo że pracowałem/am w dziale sprzedaży, nie otrzymywałem/am żadnej prowizji związanej z OKR, co było niezwykle demotywujące. - Co więcej, nieustannie informowano nas, że nie ma budżetu na podwyżki ani na udział w konferencjach, co dodatkowo demotywowało zespół. 5. Niestabilność zatrudnienia: - Ostatnio zostaliśmy poinformowani o dużych spadkach w firmie, ale jednocześnie zapewniono nas, że nikt nie zostanie zwolniony i nie mamy się martwić. Mimo tych zapewnień, wkrótce zwolniono trzy osoby tłumacząc to cięciem kosztów - we wrześniu cała firma(120 osób) jedzie do Chorwacji na konferencję, która jest w 100% opłacona przez Adtraction…. 6. Dezorganizacja i brak szacunku: - Firma kazała nam jeździć do różnych miast w Polsce, aby spotykać się z klientami twarzą w twarz, mimo że brakowało budżetu na podwyżki i konferencje. - Firma, która uważa się za wielkiego gracza na polskim rynku, w rzeczywistości nie odnosi tutaj sukcesów i nie daje żadnych narzędzi pracownikom Adtraction to chaos, dezorganizacja, brak szacunku do pracownika i micromanagement. Radzę omijać szerokim łukiem.

Nina225 Nowy wpis

Okropna obsługa klienta, pani "Marta" nie wie nic o warunkach kampanii

Zadowolona

Super zespół i pensja, centrum Warszawy więc dobry dojazd. Firma dba o pracownika i rozwój umiejętności, wiele możliwości zdobywania doświadczenia i kontaktu z rynkiem i zespołem międzynarodowym.

Emilia Nowy wpis
@Zadowolona

Rozwój umiejętności? Rozumiem, że macie tez jakies szkolenia? :)

Zadowolona Nowy wpis
@Emilia

Tak, szkolenia i wiele możliwości rozwoju w branży. Dużo się dzieje

Pracowałam

Bardzo dobrze wspominam pracę w Adtraction. Dobre zarobki oraz biuro w centrum Warszawy. Bardzo dużo można się nauczyć oraz nie ma problemu z wyrażaniem swojego zdania. Z zespołem mam kontakt do tej pory. :)

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Adtraction Polska Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Specjalista ds. social media
Aleksandrów Łódzki
Audiofast M.J. Orszańscy sp.j.
logo firmy Specjalista SEM
logo firmy Product Manager, Regional Colocation
Equinix Poland Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Public Relations
Cedrowice-Parcela
Tubądzin Management Group Sp. z o.o.
AdTraction Warszawa

Nie prowadzą rekrutacji - zbierają dane o kandydatach Nie ma sensu aplikować

Zostaw merytoryczną opinię o Adtraction Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Adtraction Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Adtraction Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Adtraction Polska Sp. z o.o.?

Adtraction Polska Sp. z o.o.
  • Tamka 34/6
    00-355 Warszawa