Opinie o JB Massiv Bau Sp. z o.o. w Lębork

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy JB Massiv Bau Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w JB Massiv Bau Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tynkarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JB Massiv Bau Sp. z o.o. w Lębork

Grzesiek Nowy wpis

Niestety firma zawiesiła swoją działalność od stycznia 2020 roku, taką informację można znaleźć w KRS

Nick Nowy wpis

(usunięte przez administratora) kłamca. Jak najmniej takich na rynku! Wystarczy sprawdzić ile maja długów, albo oni albo Konstruktion Bau- ten sam człowiek. (usunięte przez administratora) nas na 40k

Jarek Nowy wpis

Nikt nie trzyma na siłę w firmie. Za to wszędzie jest dobrze gdzie nas nie ma?

Mateusz tynkarz

Jedno słowo oszust....zdala od tej firmy...brak wynagrodzenia za wykonane prace...zobaczcie sb KONSTRUKTION BAU ten sam czlowiek=brak pieniędzy.chcesz nie miec na chleb to idz tam do pracy...podaje ta firme do panstwowej inspekcji pracy...ludzie na czarno

Bożena
@Mateusz tynkarz

@Mateusz tynkarz Powiedz jak długo byłeś pracownikiem JB Massiv Bau? Od samego początku pojawiały się problemy z wypłatą?

@Mateusz tynkarz

Ale to znaczy ze nie dostałeś w ogóle wypłaty czy jak ??

@Mateusz tynkarz

Moim zdaniem jest wszystko dobrze mój mąż jest normalnie zatrudniony , ubezpieczony z pieniędzmi tez nie mamy problemu ... Myśle ze najwiecej do powiedzenia maja osoby które zostały wyrzucone za picie alkoholu lub za twierdzenie ze są pseudo fachowacami

@Mateusz tynkarz

(usunięte przez administratora) na wszystkie opinie trzeba brać poprawkę są dwa końce kija taka prawda . Najlepiej jest obsypać kogoś błotem ale prawdy nikt nie napisze dlaczego nie dostał np pieniędzy lub został wyrzucony z pracy

Jerzy Nowy wpis
@Kasia

Najlepiej, gdy ktoś potrafi i chce uzasadnić informacje, które podaje. Nie ukrywam, że czytając ten wątek, trochę się zaniepokoiłem, dlatego chcę sprecyzować, jak aktualnie wygląda praca w tej firmie? Nie ma problemów z wypłatami? Proszę o pomoc.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie JB Massiv Bau Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.

Napisze tylko tyle pracowałem jakiś czas temu w firmie JB Massiv bau i wróciłem ponownie tak jak inni którzy pracują cały czas jeżeli ktoś pracuje solidnie i wykonuje swoje obowiązki to nie narzeka na kasę a nie ukrywam mieli problemy finansowe z powodu Mosto stalu nie wypłacili im kupę kasy ale to już starocie podnieśli się i robią dalej

Henry

Firma to bardzo dobry pracodawca. Wystarczą chęci do pracy i murowane zadowolenie!

Kaczor

Hej krakus z tego co wiem to na Mosto-stalu popłynęło kilka firm a JB na prawie 300 koła no i inspektora nigdy nie było inspektor jest z rzi tak ze odrób lekcje jak kogoś oczerniasz a tynkarz z ciebie to napewno nie jest bardziej pseldo tynkarz bo JB popłynęło właśnie przez wasze tynki robiłeś nie całe 2 tygodnie tak ze ja bym ci nawet za ten (usunięte przez administratora) conarobiles nawet tego tysiąca nie dał a ty nawet autem służbowym sobie do domku jeździłeś nigdy nie zagrzejesz miejsca w żadnej firmie

Seba

Witam pracuje w firmie JB od kwietnia zeszłego roku klimat jest ok i pracownicy chwała sobie pracodawcę zarobki są dobre no i jedyna firma jaka znam ma katering na budowie krakus to ty ten pseudo tynkarz nie ośmieszaj się twoja robotę poprawialiśmy pare dni moja dobra uwaga nierub czegoś czego niemasz pojęcia Lubię atmosferę w JB Massiv Bau Sp. z o.o. za: Zgrana ekipa

@Seba

Jacy pracownicy jak 80 procent firmy odeszło z powody zalegania ptzez pracodawce z wynagrodzeniem katering był a co ktos jest pajacem ze bedzie pracował za obiady. Seba przecierz ty juz nie pracujesz terz odszedłeś jeszcze jak pracowałem a poprawki były po pseudo tynkarzach andzeju i piotrze więc nie pisz nie prawdy bo wszyscy potwierdzą wersje jak było jezeli dostane reszte wynagrodzenia od firmy jb zmienie swoją opinie a jak narazie zostałem oszukany a tynki były zrobione dobrze bo sam inspektur mostostalu je odebrał

@Krakus

Krakusik a ty powiedz mi czemu w domku siedzisz a nie pracujesz ?? Chyba te tynki nie zbyt Ci wychodzą. A tak w ogole jaki jest inspektor Mostostalu ?

@Krakus

Cały czas dreczy mnie to co napisales inspektor Mostostalu ty może pracowlaes na innej budowie ? bo ja robie tam od początku ale inspektora Mostostalu jessccze nie widziałem :)

@piotr

Inspektor mostostalu jest odbierał i wasze tynki (usunięte przez administratora) były wszystkie do poprawy te na parterze a po resztą te wpisy piotr i grzrgorz to chyba jedna osoba wypisuje czyli szef jb bo(usunięte przez administratora) znam osobiscie i terz juz tam nie pracują powód ten sam brak wynagrodzenia za prace (usunięte przez administratora)to jest firma jb poco prowadzic firmę jezeli sie na tym nie zna i niema kasy

Krakus

Nie płacą za wykonaną prace pracownikom pracowałem ponad miesiąc i dostałem 1000 zł a byłem ugadany na 7000 zł nie polecam tej firmy jako zakład pracy Moje sugestie dla JB Massiv Bau Sp. z o.o.: Prosze płacić wynagrodzenie pracowikom terz są ludzmi Lubię atmosferę w JB Massiv Bau Sp. z o.o. za: Pracownicy pracowali mimo tego ze nie dostali wynagrodzenia szacun

Niezadowolony
@Krakus

Witam Tak samo pracowałem u tego pana Obiecał gruszki na wiezie (usunięte przez administratora) Tak samo jak inny pracownicy Pracodawca ma bardzo duże mniemanie o sobie Jest oszustem Bardzo dużo osob (usunięte przez administratora)Uważajcie na firmę Jb masive

@Krakus

Tak samo jak inni pracownicy …..co masz na myśli ?

Ggrzegorz
@Niezadowolony

Niezadowolony powinno dodac fakt ze trzeba uwazac na pseudo tynkarzy którzy przyjdą na 2 tygodznie spartaczą robote a później trzeba po nich poprawiac a suma summarum i tak jakies wpisy będą wpisywać na internecie. Pamietaj ze ludzie którzy co chwile zmieniają prace później opisują pracodawców bo im się nudzi siedząc w domu , sa bardzo mało wiarygodni i tu trzeba zadac sobie pytanie dlaczego tak jest …. jak i fakt posługiwanie się jakimiś smiesznymi pseudonimami …. dalaczego ?? czemu wraz z krakusem :) nie użyjecie swych prawdziwych imion.... i bądź tu wiarygodny ….

Zostaw merytoryczną opinię o JB Massiv Bau Sp. z o.o. - Lębork

JB Massiv Bau Sp. z o.o.