Opinie o Swing 2 Harmony Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Swing 2 Harmony Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Swing 2 Harmony Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Swing 2 Harmony Sp. z o.o. w Kraków

Nie polecam nawet rekrutacji w tam. Byłam 2x na dniu próbnym, potem zostałam zaproszona na spotkanie próbny tydzień. Zostałam zaproszona, ale ostatecznie nic z tego nie wyszło, bo po 3h od zabiegu tego dostałam wiadomość, że rekrutacja została zakończona i ten „okres próbny” jest nieaktualny. Dodam tylko, że moja kandydatura była na stanowisko Call Center o którym nie mają pojęcia (posiadam 3letnie). Między pierwszym, a drugim dniem próbnym sytuacja była podobna najpierw nie, później jednak zostałam zaproszona na 2 dzień. Ja już znalazłam inną pracę i wszystkim odradzam aplikacji tam. Już po tych 2 dniach można było stwierdzić, że panująca tam atmosfera nie jest ok :)

Swing2Harmony
@Sama prawda

Dzień próbny to nazwa potoczona, jest on ostatnim etapem rekrutacji i trwa maksymalnie 2-4h w zależności od stanowiska. Podczas takiego testu osoba nie wykonuje realnej pracy ale jest sprawdzana pod kątem podstawowych umiejętności wymaganych na danym stanowisku np. zrobienie kompensaty, korekty. Powyższa opinia jest wyraźną próbą manipulacji i oczernienia naszej firmy gdyż żaden nowy pracownik nie jest w stanie samodzielnie pracować pierwszego dnia. Wdrożenie pracownika, przeszkolenie go, nadanie wszystkich dostępów, wypracowanie wspólnego "know how" to wielodniowy, a nawet wielotygodniowy proces. Zatrudniania przypadkowych osób na jeden dzień nie miałoby żadnego sensu gdyż pochłania to ogromne zasoby finansowe i czasowe. Wszystkie pozytywne opinie na naszym profilu są wiarygodne natomiast mamy bardzo duże wątpliwości co do pochodzenia tego negatywnego wpisu bo opisana sytuacja nie jest prawdziwa i nie ma żadnego logicznego sensu gdyż byłaby dla firmy kosztem, a nie zyskiem.

@Swing2Harmony
@.

Bardzo przepraszamy, kandydatka ma trochę racji bo wkradło się małe zamieszanie. Byliśmy już zdecydowanie na zatrudnienie tej Pani i zaprosiliśmy ją do pracy ale w ostatniej chwili pojawiła się inna kandydatura i musieliśmy jednak podziękować. W pracy panuje rewelacyjna atmosfera, o której każdy może się przekonać kandydatka miała na myśli chyba to małe zamieszanie do którego doszło.

Sama prawda Nowy wpis
@.

Potwierdzam. Wielu osobom proponują dzień próbny, co to w ogóle jest. Jakby chcieli pracownika to by poważnie podchodzili do tego tematu. A tak to rotacja pracowników, gdzie każdy pracuje po jednym darmowym dniu i cwaniaczki mają darmowych pracowników. Sprawa do PIP.

Swing2Harmony Nowy wpis
@Sama prawda

W Kraków Swing 2 Harmony Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko Fakturzystka. Wziąłeś udział w tym procesie? Podziel się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej. Z pewnością okaże się to cenną wskazówką dla osób, które również biorą pod uwagę pracę w tym przedsiębiorstwie.

Celina Nowy wpis

Chętnie dowiem się coś na ten temat ponieważ planuję wysłać cv. Oceny niby wysokie ale wydają się podejrzane.

Wiktoria Nowy wpis

Rekrutacja przebiegła bardzo sprawnie! Zapoznając się z ich produktami byłam zachwycona.

Sandra

Bardzo polecam pracę w tej firmie! Przyjazna atmosfera i ciekawe produkty, o których można się bardzo dużo dowiedzieć :)

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Swing 2 Harmony Sp. z o.o. na stanowisko Fakturzysta / Fakturzystka? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy E-commerce Sales Expert with German
Webinterpret SAS
logo firmy Regionalny Menadżer Sprzedaży Packaging Industrial
Igepa Polska Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
Ola

Fajny zespół. Super produkty do sprzedaży. Generalnie po 2 miesiącach pracy nadal polecam :)

Robert

Rok temu telefonicznemu doradcy klienta oferowano 3000-5000 zł brutto. Kto da znać, czy w związku z inflacją pensja wzrosła i ile obecnie płacą? Pytam, bo zastanawiam się, czy nie wysłać cv, o ile są jakieś wolne wakaty.

Paulina

Hej, miałam okazję odbywać praktyki w firmie na stanowisku grafik komputerowy. Polecam każdemu, kto chce zdobyć niezbędne doświadczenie zawodowe i poszerzyć swoje kwalifikacje. :) W pracy bardzo miła i przyjazna atmosfera dzięki zespołowi, który za cel stawia sobie rozwój w branży. :) Uczęszczałam na praktyki przez miesiąc, a następnie zostałam zatrudniona na wakacje. Odnosząc się do wcześniejszych komentarzy, a dokładniej do "kreowania korporacji", nie sugerujcie się tym, bo to naprawdę nie zmierza w takim kierunku :)

Magda

Polecam

@Magda

Witaj, mnie interesują informacje o zatrudnieniu, czy piszesz jako pracownik? Jeśli tak to byś mogła coś więcej napisać?

**opi*

Polecam, dobre warunki, fajny młody zespół.

Katarzyna
@**opi*

Czyli jak mam 40 lat to marne szanse aby zostać przyjętym do zespołu? :-/

Polecam, przyjazna atmosfera.

..|..

Tu człowiek się nie liczy. Łatwo w tej firmie przychodzi ocenianie ludzi po okładce. Nie polecam, bo ewidentnie czuć, że chcą zrobić po cichu z tego (usunięte przez administratora) korporacje. Zostaną tylko ci, którzy boją się odezwać- o to im chodzi. Brak jasnych określonych obowiązków. Samowolka

Pracownik firmy
@..|..

Firmę tworzy grupa młodych ludzi, przyjaciół znających się ze sobą nawet od gimnazjum. Wiele można o nas powiedzieć ale z całą pewnością nie, że kreujemy się na korporację gdyż zmierzamy dokładnie w odwrotnym kierunku ;-) "brak jasnych określonych obowiązków. Samowolka" --> to zdanie chyba też nie pasuje do korporacji więc troszkę ktoś zaprzecza sam sobie ;-) Byliśmy teraz bardzo aktywni na rynku pracy i część osób, która została przyjęta na miesiąc próbny na umowę zlecenie nie otrzymała później przedłużenia warunków współpracy w związku z brakiem odpowiednich kompetencji i chyba to jedyny powodów dziwnego, niezrozumiałego komentarza bez żadnego konkretnego zarzutu. W pracy panuje bardzo miła, przyjacielska, nie korporacyjna atmosfera. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy :)

Ewelina
@Pracownik firmy

A co należało do obowiązków tych osób na zleceniu, że nie podołali?

Siema, Mam problem dotyczący specyfiki pracy w firmie. Czy istnieje szansa pracować na 3/4 etatu? Czy rozmowa rekrutacyjna odbywa się zdalnie? Czy dobrą decyzją jest pracować w tej firmie? Dziękuje szczerze za odpowiedź.

Anka

Ja polecam :) rekrutacja teraz chyba w większości firm jest zdalnie, trzeba pytać. Ale jeśli szukasz miejsca gdzie się rozwiniesz to dobrze trafiłeś :)

Ewelina
@Anka

Fajnie, że zdalnie, bo to serio wygodne dla każdego chyba. ;p Ktoś tu zarzucił, że ta firma to jakaś zabawa w pseudo korpo. Widzisz tutaj tego typu delikatnie zagrożenie? Niestety typowe korporacje jakoś mnie przerażają...

Anka

Polecam. Praca w młodym zespole kreatywnych ludzi. Dobre warunki, super warunki do rozwoju w najlepiej rozwijających się branżach na rynku. Polecam wszystkim ambitnym młodym ludziom :)

Zostaw merytoryczną opinię o Swing 2 Harmony Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Swing 2 Harmony Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Swing 2 Harmony Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Swing 2 Harmony Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 7 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Swing 2 Harmony Sp. z o.o.
4.3/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego 3 lok. 4
    31-581 Kraków

Swing 2 Harmony Sp. z o.o.