Opinie o Swietelsky Sp. z o.o. w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Swietelsky Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Swietelsky Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Swietelsky Sp. z o.o. w Lublin

Administrator Nowy wpis

Jak wygląda praca w Swietelsky Sp. z o.o.? Przedstawicie swój typowy dzień pracy?

podwykonawca

Witam, Przejdźmy do konkretów: Omijamy szerokim łukiem !!! Swietelsky sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie, prezes Jarosław Kania, kadra kierownicza współpracująca ze sobą od wielu lat, zero rotacji, układy rodzinne, wykorzystywanie podwykonawców. Większość negatywnych komentarzy dotyczących firmy Swietelsky sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest usuwana na bierząco. Firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku deweloperskim ma coś do ukrycia i nie wyraża zgody na negatywne komentarze konsumentów za pośrednictwem strony goog.... Sam fakt budzi obawy, że odszukując firmę Swietelsky sp. z o.o. figuruje ona w wyszukiwarce internetowej pod nazwą: lokalizacja: Techzut Sp. z o.o. adres: Cisowa 9, 20-703 Lublin Co ma wspólnego firma Techzut Sp. z o.o. z Swietelsky sp. z o.o. ?

Katarzyna
@podwykonawca

A co takiego robi podwykonawcom że takie rzeczy piszesz?

podwykonawca Swietelsky Lublin Nowy wpis
@Katarzyna

Kasiu co ty masz wspólnego z branżą budowlaną ? A tak "a propos" dziewczyno dlaczego ty nie spisz o tej godzinie - "zobacz na zegarek" !!! Nie znasz problemów nie wypowiadaj się na ten temat Chcesz konkretów ? przekaż adres mailowy to podeślę materiały dotyczące broniącej przez ciebie firmy Pozdrawiam,

Barbara Nowy wpis
@podwykonawca Swietelsky Lublin

ja bym się chciała dowiedzieć tego samego co @Katarzyna, a też jestem kobietą. a to dlatego, bo mój mąż szuka pracy.

dobra rada Nowy wpis
@Barbara

Witam, Serdecznie odradzam Powiązania kierownictwa z podwykonawcami, brak należności za wykonaną pracę Kapitał zagraniczny wyprowadzany z kraju za pomocą i przyzwoleniem prezesów "Made in Polend" na łańcuszku powiązań krajów UE Basiu jest tyle normalnych firm polskich Pozdrawiam

jakość wykonanych prac

" Narcyzowe Wzgórza" Lublin - serdecznie odradzam zakup nieruchomości ze względu na jakość wykonanych prac przez firmę Swietelsky na kontraktach w Warszawie jako generalny wykonawca. Odsyłam do Warszawy gdzie firma Swietelsky wykonywała prace jako generalny wykonawca dla firmy z francuskim kapitałem Bouygues Immobilier Polska sp. z o.o. Budynek wielorodzinny : ul. Karczewska 7 ”Villa Boheme” w Warszawie. Proszę o kontakt z mieszkańcami pod tym adresem: przecieki, izolacje termiczne, izolacje ociepleniowe wykonane nie zgodnie z technologią. Austria - Francja kadra kierownicza Polska Swietelsky Lublin Po 2 latach reklamacje i problemy, jakość wykonanych prac przez generalnego wykonawcę Swietelsky nie zgodne z technologią. Proszę odpowiedzieć na pytanie jak firma wykonująca pracę na zlecenie inwestora zagranicznego nie jest w stanie dokonać prac zgodnie z technologią posiłkując się na pracach podwykonawców, którzy po wykonaniu prac zostają wykorzystani w sposób wiadomo jaki ? Natomiast na terenie miasta Lublina powyższa firma realizuje własny projekt sprzedając ludziom. Prosimy o przemyślane zakupy, zwłaszcza w czasach dzisiejszych gdzie stopy procentowe wiadomo są jakie. W razie pytań proszę o kontakt mailowy Pozdrawiam,

zarys historyczny firmy

Zobaczymy czy nieprzychylne komentarze będą usuwane przez ..... ? Zupełnie się zgadzam Miałem przyjemność współpracowania z wymienioną firmą Zobaczmy zarys historyczny udostępniony na stronie Swietelsky sp. z o.o. Mam wrażenie, że jesteśmy więźniami żydowskimi z czasów II wojny światowej budującymi kapitałem tej firmy. Materiał zamieszczony na stronie Swietelsky firma założona w austryja,,,,,,ok,,ok Tak buduje się potęgi w czasach dzisiejszych ??? ODPOWIEDZIALNOŚĆ HISTORYCZNA 1938 - 1945 Z dokumentów historycznych udostępnionych spółce Swietelsky AG w lutym 2020 r. wynika jasno, że: nasza firma korzystała z pracy żydowskich robotników przymusowych podczas II wojny światowej. W jakim zakresie i na jakich warunkach owa praca była wykonywana ustalą teraz niezależni eksperci w sposób szybki i wnikliwy przy uwzględnieniu wszystkich dostępnych źródeł. W tym celu złożyliśmy na ich ręce odpowiednie zamówienie. Archiwum Dokumentacji Austriackiego Ruchu Oporu zobowiązało się do zapewnienia nam możliwie najlepszego wsparcia. Żałujemy, że do tej pory nie zajęliśmy się tym haniebnym aspektem historii naszej firmy. Równocześnie dziękujemy historykowi Dr. Rudolfowi Leo oraz panu Martinowi Steinerowi (redaktor programu ECO emitowanego za pośrednictwem stacji ORF) za skonfrontowanie nas z tym problemem. O wynikach dalszych badań i wnioskach, które wyciągniemy z nich jako grupa przedsiębiorstw, będziemy obszernie informować w tym miejscu. 1. Co na to organizacje żydowskie działające w naszym kraju ? 2. Proszę o odpowiedź ??? 3. O którym miesiącu mówimy ??? 4. Czekamy na odpowiedź

Swietelsky Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Inżynier Budowy. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Konstruktor
Szczecin