Bizon Int Sp. z o.o.

Adres: Europejska 4, 05-532 Tomice

NIP: 1231273141 REGON: 146335010 KRS: 0000435571

Bizon Int Sp. z o.o.

Opinie o Bizon Int Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

Co dało ci zatrudnienie w przedsiębiorstwie Bizon Int Sp. z o.o. w mieście Tomice? Dodaj opinię na temat tego pracodawcy. Rynek pracy czeka na twój komentarz.

Zostaw opinię o Bizon Int Sp. z o.o. - Tomice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bizon Int Sp. z o.o.

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.
Nie bądź obojętny na problemy w firmie!
Joanna Koczaj-Dyrda
Joanna Koczaj-Dyrda Radca prawny, członek korpusu służby cywilnej. Urzędniczka Ministerstwa Zdrowia.

Pracuje w Wydziale Kontroli Departamentu Ubezpieczenia Zdrowotnego, wcześniej kierowała Wydziałem Integracji Europejskiej w resorcie. O mobbingu wie wszystko – jako prawnik i niestety także jako ofiara. Jej historia to najlepszy dowód, że warto być odważnym. Pani Joanna pozwała Ministerstwo Zdrowia i wygrała proces w drugiej instancji. Sąd przyznał jej ponad 80 tys. zł odszkodowania a resortowi nakazał przeprosiny. Pani Joanna obecnie przygotowuje się do doktoratu z prawa. Tematem jej pracy będzie mobbing.