Janiszewski Thermotransport Sp. z o.o.

Opinie o Janiszewski Thermotransport Sp. z o.o.

Aktualność
Szanowni Państwo,

Dziękujemy za odwiedzenie naszego profilu Janiszewski ThermoTransport Sp. z o.o. na portalu GoWork.pl.

Podjęliśmy decyzję o przyłączeniu się do dyskusji, którą prowadzicie na łamach tego forum.

Postaramy się aktywnie uczestniczyć w tej dyskusji i odpowiadać na merytoryczne zapytania.

Zarówno pozytywne opinie, jak i konstruktywna krytyka, pozwalają nam rozwijać się i stale polepszać jakość Naszej pracy i relacji z naszymi obecnymi jak i przyszłymi pracownikami.

W kwestiach wymagających wyjaśnienia, doprecyzowania, czy uzyskania rzeczowej odpowiedzi , prosimy o bezpośredni kontakt pod adresem : biuro@thermotransport.pl lub telefonicznie +48 58 681 85 99 , abyśmy mogli sprawnie i merytorycznie do nich się odnieść.

Zapraszamy na naszą stronę http://www.thermotransport.pl

* Pragniemy poinformować, iż wpisy niezgodne z regulaminem, naruszające dobra osobiste Janiszewski ThermoTransport Sp. z o.o. , naruszające dobra osobiste osób i pracowników jak i opinie nie mające nic wspólnego z rzeczywistością stanowiące ogólnie powszechny "hejt" będą zgłaszane do odpowiednich organów oraz kierowane na drogę administracyjną.

Czy kierowcy bez doświadczenia mają szanse na wakat? Pokazała mi się krótka oferta ze strony na C+E i piszą w niej, że poszukują ambitnych i doświadczonych kierowców. ja spełniam jak na razie punkt pierwszy. jakie są szanse na zatrudnienie?

Nikt Nowy wpis

Z ciekawości zaaplikowałem na stanowisko spedytora. Na pytanie o zarobki odparłem ile obecnie zarabiam...dostałem odpowiedź "dobrze Pan zarabia". Prosiłem o jakiekolwiek info, ale niestety nie dostałem. Brak profesjonalizmu w tej kwesti.

Jakie są mocne strony pracodawcy Janiszewski Thermotransport Sp. z o.o.?

Prawe jajko Szefa Nowy wpis

Jak trapić do tej firmy? I jak otrzymać co szefunia mówię 400 zł?, jak km nie mam . Czy może ciasteczko zanieść do biura ? Co poradzicie koledzy? I poradzie jakie szefunia lubię ciasteczko ? Pozdrawiam.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Janiszewski Thermotransport Sp. z o.o. na stanowisko Spedytor międzynarodowy ze znajomością jęz. angielskiego? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
Ormo

Generalnie,sprzęt fajny..kasa hmmm Lubisz skakać pod rampę aby rozładować załadować lub przepiąć się że 2,3 razy niekiedy, Ta firma jest dla ciebie

Co możecie powiedzieć o pracy w firmie Janiszewski Thermotransport Sp. z o.o.? Jakie macie spostrzeżenia?

Kwiatek26

A do kogo pytanie? Do obecnie pracujących czy do byłych pracowników?

Katarzyna
@Kwiatek26

Czy to jest jasna sugestia że mogło dojść tutaj do jakichś większych zmian i zdania te mogłyby być rozbieżne? Jesteś może już po rozmowie? jak obecnie wygląda i kto ją prowadzi?

Patryk

Witam. Mam pytanko odnośnie zwrotów za paliwo na dojazd do pracy jeśli ktoś ma około 250 -300 km. Czy jest u was taka możliwość? Czy jednak nie?Pozdrawiam.

Wiktor

Dzień dobry, można przeprowadzić rozmowę kwalifikacyjną po ukraińsku, pod jaki numer telefonu mam zadzwonić?

Ciacho

Witam czy jest możliwość systemu 2/1

Pytanie mam na krajówce jakie auta chodzi mi jaki rocznik i czy euro5 czy euro6

Krzys

Czy są podwójne obsady?

@Krzys

zapraszamy do kontaktu. jest możliwość podwójnej o ile ma Pan zaprzyjaźnionego kolegę

@Krzys

Zapraszamy do kontaktu z firmą.

Rynek transportowy jest bardzo dynamiczny w obecnych czasach. Kwestie wynagradzania są bezpośrednio z tym związane a trwający od początku roku dialog z naszymi głównymi klientami pozwolił w ostatnim czasie znacząco podnieść poziom proponowanego wynagrodzenia. Zapraszamy do kontaktu w celu zapoznania się z aktualną ofertą i zasadami współpracy . Pozdrawiamy.

@Janiszewski Thermotransport Sp. z o.o.

No właśnie, trzeba było o tym pomyśleć trochę wcześniej, a tak niestety, część dobrych fachowców chciał nie chciał musiała zmienić pracę ze względów finansowych, a wszak nie sprzęt a przede wszystkim ludzie tworzą trzon firmy, sprzęt jest sprawą drugoplanową, jeżeli ma się dobrych fachowców można spać spokojnie, niestety nie każdy to rozumie.

@Marek

Panie Marku , proszę wziąć po uwagę , iż negocjację z klientami , jak i późniejsze zmiany w podpisanych kontraktach trwają znacznie dłużej niż znalezienie pracy na stanowisku kierowca w transporcie drogowym.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Janiszewski Thermotransport Sp. z o.o.?

Witam, Jako że oferujemy nasze usługi na terenie Skandynawii , to z doświadczenia preferujemy kierowców z conajmniej 2 letnim doświadczeniem w ruchu międzynarodowym , lub alternatywnie jako 2 kierowca na przyuczenie.

Czy rozmowa rekrutacyjna w Janiszewski Thermotransport Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

Nie

Zbys

Po ukrainsku i bialorusku

JTT

rozmowa rekrutacyjna może odbywać się w języku angielskim

@Zbys

Witam, najprawdopodobniej bazuje Pan na zasłyszanych nieprawdziwych informacjach. Pracownicy z Białorusi i Ukrainy stanowią niezmiennie 15 % naszej kadry kierowców z czego większość aktualnie mieszka lub planuje przeprowadzenie się do Polski. W transporcie międzynarodowym na codzień posługujemy się wieloma językami , a co za ty idzie zapewniamy możliwość rekrutacji w językach innych niż język Polski o ile kandydat takimi biegle włada.

Czy w Janiszewski Thermotransport Sp. z o.o. możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

W związku z wprowadzeniem "Pakietu Mobilności" wynagrodzenia wypłacane są w 2 transzach. Pierwsza tzw. podstaw do 10go miesiąca ,druga zaś po otrzymaniu szczegółowych wyliczeń dotyczących "Pakietu" tj do 25go dnia miesiąca. W wyjątkowych sytuacjach wspieramy naszych pracowników w formie zaliczką do wynagrodzenia.

Jak ktoś chce pracować to będzie nigdzie nie jest idealnie ,ale jak ktoś chce zarobić to trzeba robić a nie opisywać same zle rzeczy robią po miesiącu i się zwalniają co wy tam wiecie, są osoby co pracują parę lat i dalej pracują, Każda firma ma plusy i minusy . Jak ktoś znalaz firmę co płaci 350 to czemu tam nie idzie tylko opisuje bzdury,ja osobiście jestem zadowolony oczywiście stawka mogła by być troszkę wieksza ale jak ktoś chce to zarobi i 11000 ale coś za coś, a co do alblu tak tankuje się z baniek ale co to komu przeszkadza 5min roboty , załóż sobie sam firmę i też będziesz szukał oszczędności. Pozdrawiam

Adolf
@Gość

LAPTOP?

@Gość

Witam, dziękujemy za komentarz. Otwarty dialog z klientami pozwolił na dużą zmianę w systemie wynagradzania , co mamy nadzieję pozytywnie wpłynie na zadowolenie naszych pracowników.

Byly

To co napisałeś 100 % prawda

były

W samo sedno, prawda prawdziwa.

Helena

Faktycznie wygląda to wszystko kiepsko i to nie tylko Twoja opinia. Można było w ogóle w jakiś sposób dogadać z przełożonym? Nie dało się negocjować tych tras i stawek dniówki? Czy to było narzucone w umowie?

@Byly

Panie BYŁY. Nie zgadzamy się z przedstawioną powyżej opinią oraz zarzutami pod adresem naszych pracowników. Zachęcamy do kontaktu z imienia i nazwiska abyśmy mogli przeanalizować naszą "byłą" zapewne krótką współpracę w celu wyciągnięcia konstruktywnych wniosków. Pzdr.

Krystek

Chciałem się zapytać jak jest z pakietem mobilności?stawki Norweskie?dalej myjecie chłodnie z banki? Załadunki na skoka?

Koteł
@Krystek

Chłodnie z banki, Jaki qr. A pakiet, gole dniowki +km + gora norwegi Stawki według polskich (usunięte przez administratora) którzy (usunięte przez administratora) kapuche za Norweskie pieniądze,żadnych stawek norweskich, 90% załadunków i rozlad podczas pauzy

@Krystek

Panie Krystek, , zapraszamy do kontaktu telefonicznego +48 58 681 85 99 w celu zapoznania się z aktualną ofertą i zasadami współpracy.

@Koteł

Panie Koteł, Wulgarna i niemerytoryczna forma Pana wypowiedzi skłania do potraktowania Pana komentarza jako hejt z którym nie wchodzimy w dalszą polemikę.

Aktualność
Szanowni Państwo,

Zapraszamy na naszą stronę http://www.thermotransport.pl

Jakie są mocne strony pracodawcy Janiszewski Thermotransport Sp. z o.o.?

JTT

Zapraszamy do kontaktu droga mailowa lub telefoniczna / rektutacja@thermotransport.pl lub 504257755

Zostaw merytoryczną opinię o Janiszewski Thermotransport Sp. z o.o. - Glińcz

• Jak się pracuje w Janiszewski Thermotransport Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Janiszewski Thermotransport Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Janiszewski Thermotransport Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 1 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Janiszewski Thermotransport Sp. z o.o.