Opinie o DR Gerard Brands Sp. z o.o. w Międzyrzec Podlaski

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy DR Gerard Brands Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w DR Gerard Brands Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DR Gerard Brands Sp. z o.o. w Międzyrzec Podlaski

Antosia Nowy wpis

Na jakości co się dzieje? Widzę oferty dla specjalistów, które jeszcze wczoraj były wystawiane. dział docelowo może się w ogóle powiększać? Wiecie przy tym w jaki sposób na nim płacą i czy w ogóle warto podesłać im dokumenty?

Majster Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 55 dni.

Ile płacą na dziale bhp? Jakie warunki, ktoś cos wie?

Witajcie. Produkcja godziny pracy dalej ma niezmienne? Pokazały mi się na takim portalu dwie oferty dla automatyka i w niej właśnie podkreślali prace na trzy zmiany. Piszą tam też o możliwości rozwoju poprzez udział w wielu projektach, czy opiszecie mi proszę jakich? Czy warto ze względu na nie dołączyć? Napiszecie mi jakiego doświadczenia nabędę i ile zarobię?

Jakie godziny pracy obowiązują w DR Gerard Brands Sp. z o.o.?

:) Nowy wpis

Jeżeli chodzi o produkcję to 6-14, 14-22, 22-6.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie DR Gerard Brands Sp. z o.o. na stanowisko Automatyk? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
Waldek

Jakieś aktualne informacje mogłyby się znaleźć na tym wątku. Słyszałem dobre opinie i żałuję, że nic od pracowników nie można się dowiedzieć.

@Waldek

A co chcesz wiedzieć ja pracuje juz 7 lat jestem zadowolona

Teresa

Do Dr Gerarda poszukują teraz automatyka, specjalisty do spraw jakości i młodszego specjalisty do spraw wsparcia sprzedaży na międzynarodowych rynkach. Zastanawiam się, czy automatyk pracuje na nocki, czy też produkcja trwa bez przerwy i awarie usuwa się na bieżąco? Ktoś wie?

Irena

Cześć, czy firma nadal funkcjonuje? Nie mogę znaleźć żadnych informacji na ten temat, a chciałabym wiedzieć, czy szukają nowych pracowników. Ktoś, coś?

Zostaw merytoryczną opinię o DR Gerard Brands Sp. z o.o. - Międzyrzec Podlaski

• Jak się pracuje w DR Gerard Brands Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DR Gerard Brands Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

DR Gerard Brands Sp. z o.o.
  • Radzyńska 9
    21-560 Międzyrzec Podlaski

DR Gerard Brands Sp. z o.o.