Confrate Sp. z o.o.

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Confrate Sp. z o.o.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 25 dni.

Jaki dress code obowiązuje w Confrate Sp. z o.o.?

Paweł Lewandowski Nowy wpis
Klient

Polecam firmę. Usługa w pełni precyzyjna

Jan Nowy wpis
Klient

Dziękuję firmie Confrate za profesjonalne podejście do klienta. Jesteśmy zadowoleni z ram kontenerowych, wszystko solidnie wykonane.

Ramy kontenerowe pierwsza klasa

Nowy wpis

Pracodawca

@Klient

Dziękujemy za zaufanie i pozytywną opinię.

Rozmowa kwalifikacyjna
W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Confrate Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?

Pracownik 2

Nie zgadzam się z tą opinią. Pracownicy są wynagradzani na bieżąco i proszę aby nie wyciągać tak daleko idących wniosków. Firma ciągle umacnia swoją pozycję na rynku i chce współpracować z pracownikami długofalowo , a nie sezonowo, którzy mówią ,że umieją a nie umieją.

KLient
Klient

Też się nigdy nie zawiodłem na firmie, współpracuję od dawien dawna

Pracownik 2

Firma jest bardzo OKay. Ma wiele zleceń i stara się płacić dostawcom i podwykonawcom. Niestety opóźnienia w płatnościach wynikają z poślizgów kooperantów firmy Confrate Sp. z o.o.. Nie jest to zależne od naszej firmy. Generalnie pracuje się tutaj SUPER.

klient
Klient

Szybka akcja z cięciem na waterdżecie - jestem zadowolony

Czy urlop w Confrate Sp. z o.o. jest płatny 100%?

Superpłytki Kielce
Klient

Profesjonalne cięcie ceramiki i dobry termin - polecam

Piotr K.
Klient

Firma ma waterjeta, wycinają fajne rzeczy, ostatnio u nich wycinalismy i przyznaje że solidna robota

Klient

Profesjonalna firma, super podejście do klienta. Polecam,

Jaka umowa obowiązuje w Confrate Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

Kandydat

Ogólnie ta firma to porażka jedna wielka - umawiają się na rozmowy kwalifikacyjne, a potem zero kontaktu. Na koniec okazuje się, że nagle szef nie przyszedł do pracy i nie wiadomo kiedy będzie. Zero informacji, zero profesjonalizmu. Od razu zrezygnowałem - szkoda czasu na współpracę z takimi ludźmi

Co wiecie o firmie Confrate Sp. z o.o. w miejscowości Kielce? Nadal oczekujemy na nowe info. Może znajdzie się osoba aktualnie zatrudniona, która będzie chciała powiedzieć nam coś o zatrudnieniu u nich?

Zostaw merytoryczną opinię o Confrate Sp. z o.o. - Kielce

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Confrate Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Confrate Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Confrate Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 2, z czego 1 to opinie pozytywne, a 1 to opinie negatywne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Confrate Sp. z o.o.?

Liczba opinii klientów firmy Confrate Sp. z o.o., to 8, z czego 7 to opinie pozytywne, a 1 to opinie negatywne. Sprawdź tutaj!

Confrate Sp. z o.o.