Opinie o Reach Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Reach Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Reach Poland Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Edukacja - działalność wspomagająca

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Reach Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Lovelas Nowy wpis

Reach Europe i Reach Poland to jest to samo. Rekrutują teraz pracowników do Miejskich Zakładów Autobusowych w Warszawie nie mając do tego podstawy czyli podpisanej umowy. Na zleceniu chcą by jeździć najlepiej powyżej 200h!!!bo dopiero jest premia przewidziana... oferują to co w MZA, a nie powinni. Prezes tej firmy oprowadzał się z Antonim M. po zakładzie i robił sobie zdjęcia...niezły wałek.

Izabela

Piszecie, że projekty są wstrzymywane i nie wiadomo kiedy zacznie się pracę. To znaczy, że za ten okres bezczynności nie jest płacone czy są jakieś inne obowiązki do wykonania? Z tego też wynika, że chyba nie ma umowy o pracę?

byłypracownik Nowy wpis
@Izabela

Umowy zostały wypowiedzenie. W okresie przerwy z dnia na dzień informowano o braku pracy. Osoby na UoP dostały do podpisanie rozwiązanie umowy za porozumieniem stron.

Łucja Nowy wpis
@byłypracownik

Czyli jakiejkolwiek rekompensaty nikt nie dostał za to?

lol Nowy wpis
@Łucja

nie, z dnia na dzień podawali że nie ma pracy, poza tym umowy były od sierpnia a praca zaczęła się w lipcu na zasadach umowy zlecenia i wypowiedzenie umów od sierpnia nastąpiło w lipcu

Łucja

Czemu oni mają stronę www tylko po angielsku? Bo widzę, że miesiąc temu się ktoś na to poskarżył. To w firmie można rozmawiać po polsku czy jest to niewskazane? Wiadomo czy kiedyś przetłumaczą tę stronkę?

Mariusz

Szkoda ze strona jest tylko w języku angielskim.. nie mogę doszukać się informacji o zatrudnieniu. Czy może oni się ogłaszają na innych stronach? Ktoś coś wie?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Reach Poland Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Osoba

Jestem bardzo rozczarowany pracą w ReachPoland. Na rozmowie o prace obiecywane są złote góry, wysokie wynagrodzenie, praca od zaraz. Potem okazuje się, że nie ma biurek i praca będzie za tydzień, potem że od 12. Praca w lipcu to 4 dni. A miał być pełen etat. W pracy panuje bardzo nieprzyjemna atmosfera.(usunięte przez administratora)Jeżeli ktoś szuka pewnej pracy to odradzam.

Reach sp. z o.o.
@Osoba

Dzień dobry. Opinia dotyczy innego podmiotu. Nie przeprowadzaliśmy rekrutacji w 2021 roku. Zbieżność nazw. Pozdrawiam Konrad Szostakowski Prokurent spółki Reach sp. z o.o. która nie jest w żaden sposób powiązana z Reach Poland Sp. z o.o. - zbieżność nazw.

Osoba
@Reach sp. z o.o.

Dzień dobry, to Pan napisał odpowiedź na opinie nie o tym podmiocie, ponieważ wszystkie opinie są o tej samej firmie, czyli Reach Poland.

Annnnnna

Hej. Jak oceniacie prace w tej firmie? Daje możliwość rozwoju?

Dziewczyna z Dubaju
@Annnnnna

Obiecują gruszki na wierzbie, po czym okazuje się, że „projekt jest jednak wstrzymany” i nie wiadomo kiedy ruszy.(usunięte przez administratora) Zupełny brak organizacji pracy i nieprzyjemna atmosfera. (usunięte przez administratora)

Gaduła

Brak organizacji, (usunięte przez administratora), wielkie obietnice, brak realizacji, (usunięte przez administratora), niekompetentni pracownicy (usunięte przez administratora) nie dajcie się nabrać.

Zostaw merytoryczną opinię o Reach Poland Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Reach Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Reach Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Reach Poland Sp. z o.o.
  • Juliana Smulikowskiego 4 lok. 212