KJT Sp. z o.o.

Adres: Gen. Władysława Sikorskiego 7A, 41-922 Radzionków

NIP: 6452548099 REGON: 365222841 KRS: 0000633549

KJT Sp. z o.o.

Opinie o KJT Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

Czy jesteś zadowolony z pracy w firmie KJT Sp. z o.o. w miejscowości Radzionków? Dodaj opinię i pomóż innym podjąć decyzję, czy warto starać się w tej firmie o pracę. Twoja opinia o firmie KJT Sp. z o.o. może okazać się na wagę złota. Napisz jak pracowało ci się u tego pracodawcy i czy warto starać się u niego o zatrudnienie.

Zostaw opinię o KJT Sp. z o.o. - Radzionków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KJT Sp. z o.o.

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.