Opinie o Latexa International Sp. z o.o. w Koleczkowo

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Latexa International Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Latexa International Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby tekstylne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Latexa International Sp. z o.o. w Koleczkowo

Administrator Nowy wpis

Jakiś czas temu firma Latexa International Sp. z o.o. poszukiwała osoby na stanowisko Pracownik Produkcji. Czy znajdę tu kogoś, komu udało się otrzymać tę pracę? Jak ocenia atmosferę w firmie?

Czy Latexa International Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Pracownik Nowy wpis

Tak 6-14

Ttt

Firma silidna i rzetelna.Pani kierownik konkretna kobiet pomoze i wyslucha jak trzeba.Wszyscy sa traktowani na rowni.Firma z wieloletnim stażem wyplaty zawsze na czas a nawet przed czasem .W 100% Polecam

Pracująca Nowy wpis
@Ttt

Przykro mi, ale totalna bzdura - nie ma równości, jest właśnie brak szacunku co do pracowników, zarówno w obyciu jak i w wynagrodzeniu... Nie dotrzymują słowa, kombinują, krótko mówiąc NIE POLECAM!!!

Alicja

czy ktoś ma jakieś zdanie na temat pracy jako asystentka kierownika produkcji? w sieci kiedyś ogłoszenia widziałam na to przypomniało mi się, że chciałam wstępnie podpytać. jak praca w takim razie wygląda? i ogólnie to firma ma jakieś plany na kolejny rok? pytam, bo opinii dawno nie było i nie wiem czemu?

Aplikowałeś do Latexa International Sp. z o.o. na stanowisko WSPARCIE PRODUKCYJNE? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
Praca

Na jakie zarobki mozna liczyc realnie netto? Czy soboty sa pracujace? Sa jakies premie? Praca zmianowa?na czym polega praca na stanowisko krojcza Dziekuje za odpowiedzi

@Praca

Jesteśmy elastyczne co do godzin pracy. Oraz zalerzy jaka umowa. Co chodzi o zarobki to tez podchodzimy indywidualnie do każdego kandydata. Oczywiście to zalerzy jeszcze ok kwalifikacji kandydata.

Wiecie czy Latexa International Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

VIN

Co za idiotyczne pytanie. Wy moderatorzy tego grajdołka powinniście najpierw poczytac czym sie firma zajmuje a potem zadawać głupie pytania. Laptop i telefon...hehe dobre

XXX
@VIN

Mondralu , na podstawie działalności firmy się nie odpowiada na takie pytania.

Zwolniony

Tak to jest jak się zatrudnia się ludzi z bloku wschodniego , jedyne co mogę napisać firma ok ale bez Pani Kierowniczki Ukrainki .

Roman
@Zwolniony

Co konkretnie sprawia że nie masz najlepszego zdania na temat kierowniczki? Napisz proszę jakie wydarzenia wpłynęły na Twoją opinię, liczę na Twój wpis!

@Zwolniony

Firma jest miedzynarodowa i zatrudnia wszystkie narodowości, ale tylko normalnych ludzi nie takich jak ty.Widac że wywalają Ciebie z każdej firmy,bo siedzisz na (usunięte przez administratora) i bredzisz glupoty w ktory pewnie sam nie wierzysz. Zmień psychiatrę.

XXX

No cóż , widocznie masz 2 lewe o ile Ciebie wykopali z firmy

pipi

Pseudo kierowniczka to jakaś porażka,osobne względy dla ''swoich pobratymców". Nie ma pojęcia o zarządzaniu i powoli doprowadza firmę do ruiny, a jej braciszek wszech wiedzący żeruje na polskim ZUS. Więcej na zwolnieniach niż w pracy. Jak to Ukrainiec przyjechał zarobić a nie pracować. Szkoda że z właścicielem nikt nie odbył jeszcze konkretnej rozmowy o obyczajach panujących w firmie.

@pipi

Nie bez powodu nie pracujesz,bo nikt takich jak ty nie chce. Jak się nie chce pracować, to siedź na (usunięte przez administratora) w domu i nie zawracak nikomu gitary.A swój komentarz wsadź głęboko w jedno miejsce i zatkaj korkiem,bo jak byś był normalny to byś pracował cały czas. Jeśli kierowniczka jest taka zła, to czemu ludzie pracują w tej firmie ponad 20 lat?Wstyd pisać takie bzdury, leniu i oczerniac ludzi których nie znasz.

@pipi

Ty twardzielu czemu nie powiesz kierowniczce osobiście w oczy?A chowasz się za anonima?Ale słusznie wybrałeś NIK PIPI,CZYLI NIE FACET A PIZ........DA

Daniel Malinowski
@pipi

Nie sądzę żeby firma była doprowadzana do ruiny... Jeżeli Kierowniczka taka zła to zamień się miejscami na tydzień! (myślę że ma większe pojęcie o zarządzaniu niż Ty) Jeżeli ktoś choruje to normalne że idzie na L 4

Daniel Malinowski

Pracowałem w tej firmie 2 lata i jak dla mnie wszystko ok Wynagrodzenie zawsze na czas Stałe godziny pracy Bardzo miły właściciel firmy Kierowniczka (Lila odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu) szacun dla niej że ogaryna to wszystko! Jej praca to nie lekki kawałek chleba Uprzedzając pytanie ( dlaczego tam już nie pracuje) wyjechałem za granicę Ale gdybym wrócił do Polski to pierwsze co to bym dzwonił tam i pytał czy mają wolny etat Idąc do pracy idziemy pracować... POLECAM PRACODAWCĘ!!

PPEZ

Ja również nie polecam tam pracować! Pracowałem tam krótko ponieważ zwolniono mnie bo za dużo wiedziałem co jest szkodliwe dla zdrowia.... I też wiecej wiedziałem niż P kierownik odnośnie prawa pracy No cóż byłem nie wygodnym pracownikiem Co do umowy o pracę to dają ale tylko na zlecenie chyba ze zacznie się (usunięte przez administratora) lizać albo zacznie się wozić tyłek P kierownik Ale jak już się zacznie to ma czelność dzwonić w weekendy o kazdej porze by ją wozić ( ja się na to nie dałem) ale współczuję tym co na to poszli i nie mają odwagi powiedzieć NIE Niby miła ale pottafi dopiec Co do P Eli to każdy nowy pracownik dowie się ze do niczego się nie nadaje Pozdrawiam Pan przed emeryturą

@PPEZ

:(Jak to się czyta, to żal mi Ciebie chłopie, bo chyba pomyliłeś zawód, podejrzewam że przez brak wyglądu oraz odpowiedniego wzrostu, miałeś problem dostać wymarzoną pracę dla tego jesteś zły na cały świat. O jemu jemu!!!!

Biedron

Czy kierowniczka Lila jeszcze tam pracuje, czy to o niej mowa w komentarzach poniżej. Ja ją zawsze lubiłem, fajna i miła. Czy bus wciąż dowozi pracowników z Rumi i Chyloni?

Błażej

Dobra firma jednocześnie wymagająca to nic dziwnego, że nie każdemu odpowiada.

Ulka

A może źle wybrana praca jest tym powodem , że pewne osoby są niezadowolone? Firma jest dobrze oceniana.

Dan2709

Pracowałem tam ponad rok! I wszystko ok! Wynagrodzenie na czas a czasami wcześniej Pani kierownik jak dla mnie SUPER Praca na uczciwych warunkach W porównaniu do innych firm bardzo uczciwie podchodzą do pracownika Polecam pracodawcę Moje sugestie dla Latexa International Sp. z o.o.: Brak sugestii Lubię atmosferę w Latexa International Sp. z o.o. za: Podejść do pracownika

ADMIN

Podłączam się pod komentarze ja równie dziękuję pani ( E..!!! ) Ta kobieta jest szkodą dla firmy i nowych pracowników !!!

Pakio

Nie polecam pracodawcy !!!!!! Omijać szerokim łukiem Moje sugestie dla Latexa International Sp. z o.o.: Wynagrodzenie w SKALI 1:10 to 1 Przeszkolenie na stanowisku pracy w SKALI 1:10 to 2 Atmosfera w pracy poniżej skali ( DZIĘKUJĘ PANI E.. !) Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: ustawić do pionu osobę która robi zamieszanie i oczernia nowych pracowników

Zostaw merytoryczną opinię o Latexa International Sp. z o.o. - Koleczkowo

• Jak się pracuje w Latexa International Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Latexa International Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Latexa International Sp. z o.o.?

Latexa International Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Młyńska 6
    84-207 Koleczkowo
  • NIP: 5861007785 REGON: 190410532 KRS: 0000036828

Latexa International Sp. z o.o.