Opinie o Link Work Agency Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Link Work Agency Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Link Work Agency Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Link Work Agency Sp. z o.o. w Wrocław

Pitolo

Ej co mam w tym momencie zrobić, przyszedł mi ten ich sms i @ od nich ze mam im zapalcic, myślicie ze to dobry pomysł żeby sprawę do sądu zgłosić?

@Pitolo

Rozmawiałam z znajomym policjantem bo jestem w takiej samej sytuacji to kazał mi wszystko ignorować i wyłączyc internet na jakiś czas nie odpowiadać więcej na wiadomości i nie trzeba nic płacic a do sądu nie pujdą bo żadnej umowy niczego nie podpisywane jest

Darka

Witam, przyszedl mi SMS z tej strony by rozwiązać test jako drugi etap rekrutacji. Rozwiązałam go, nie zdałam ( 28 pytań w 5 minut trzeba było rozwiązać i to same matematyczne gdzie praca na magazynie ) po jednym dniu przyszedl SMS że mam zapłacić 200 zl w danym terminie albo później 1000 XD

@Darka

Co zrobiłaś bo ja weszłam w ten test i wypełniałam go ale nie zdałam i teraz strasznie boje się że będę mieć kłopoty. Szczerze jak poczytałam te opinie to jestem zesrana ze za swoją naiwność będę mieć klopoty i to duże co mam robić

Link work

Jak się u Was pokończyły sprawy? Bo u mnie na świeżo, zadłużenie na 1000 zl. Te jest fejk czy serio do KRD do trafi? Jednak mając pesel można dużo zrobić. Czy ktoś zapłacił? CY po prostu czekać aż to ucichnie.

@Link work

Fejk nic nie płac firma to krzak który działa na naiwności ludzi, wcześniej jako evolearn sam padłem tego ofiarą i od 3 miesięcy nic sie nie dzieje wiec spokojnie

Anula Nowy wpis

dzień dobry, przyszłam sprawdzić o co chodzi z firmą, bo na stronie piszą, że szukają do siebie referenta, a ze mam doświadczenie to chciałam się zgłosić. Zauważyłam jednak ten przypis o likwidacji a tutaj jeszcze w zeszłym roku pisaliście o jakichś problemach. Do dziś to wyjaśnione sprawy?

Paulina

Dostałam dzis email z windykacja od tej firmy. Czy ktoś zwas mial jakieś większe problemy po dostaniu takiego rmsila? Czaly czas się zastanawiam co mam robić.

Dżani Nowy wpis
@Paulina

Spokojnie tylko straszą ja firmie evolearn tej samej tylko inna nazwa nie place juz od 6 mies i nic

Paulina

Mam pytanie czy komuś was wszedl komornik na konto i ściągnął te należne niby pieniądze dla tej firmy. Czy ktoś was był wpisany do KRD ? Ja narazie jestem tym straszona i nie wiem czy coś z tym robić?

ktoś Nowy wpis
@Paulina

Ja powiem tak olać ich ja dostałam 3 razy maila z pogruszkami, że zosttałam wpisana na liste giełdy dłużników dzis dostałam nawet takiego sms'a sprawdziłam i nie ma takiej osoby .. jest to wyłudzanie pienedzy wiec nie polecam tej firmy i nie wysyłać (usunięte przez administratora) kasy!!

ucho Nowy wpis
@Paulina

2 tygodnie temu miałem zostać wpisany do KRD, do tej pory nic mi nie wiadomo na ten temat. Mam historię smsow I maili ( nie użyłem w ogóle kodu z smsa, co i tak skutkowało straszeniem) Pisałem na maila odpowiedzi z konkretnymi paragrafami na nich, bez rezultatu. Narazie cisza.

Tosia

Cześć, będąc na stronie agencji widziałam zakres jej usług związany z werbowaniem pracowników ochrony czy tez tych związanych z usługami porządkowymi. Mam doświadczenie w rekrutacjach i chciałam sprawdzić czy mogę się teraz przyjąć na Ostrowskiego, bo we Wrocławiu czegoś sobie szukam ale pokazuje mi w zakładce z kontaktem info o jakiejś likwidacji. O co z nią chodzi? to jakieś zmiany prawne? Co z pracownikami biura?

rudy
@Tosia

to jest zwykły scam tylko, że legalnie. mam zamiar się tam przejechać ale pewnie nic tam nie zastanę. zapłaciłem im 140 zł żeby się odwalili bo podpisałem elektronicznie umowę na szkolenie i testy a dzisiaj przyszły smsem jakieś groźby z rzekomym zadłużeniem w KRD.

Nat3k
@rudy

I jak się sprawy toczą bo nie wiem czy im zapłacić tą 100zł i czy będzie spokój bo jak potem mam 600zl płacić to wole załatwić odrazu

Kika
@Nat3k

Hejka i jak sprawa? Dzwoniłam na policję i mówili, że jeśli się nie poczuwam nie mam płacić, jeśli nie jestem już zainteresowana tą pracą, jeśli Będą nękać mam się zgłosić na komisariat

@Kika

A w miejscu, do którego dzwoniłaś już słyszeli coś na ten temat? Czy to dopiero pierwsze zgłoszenie w tym rejonie? Ciekawi mnie ta porada, czy na pewno jest bezpieczna? Z drugiej strony czemu ktoś miałby się poczuwać by płacić?

Firma Link Work Agency Sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Menadżer Menadżerka ds. Sprzedaży (KAM)
Polenergia Fotowoltaika S.A.
mack

Ktoś im sprzedaje dane z cv ,bo maja nr telefonu i imię . Zgłosiłem do CERT , no i dziwi mnie ,że tak długo taka firma działa nie zablokowana przez operatorów i scigana z urzedu.PIS DO ROBOTY :-)

Paulina

Masz nieoplacone naleznosci wobec Net Palmer Sp. z o.o. (szkolenie: -99.99zl, cena uwzglednia rabat za terminowa platnosc). Zalicz test do 19:30 22.09.2023, lub oplac uslugi w terminie w zakladce profil (zgodnie z umowa do 27.09.2023), w przeciwnym wypadku beda obowiazywaly ceny regularne (szkolenie: 599.99zl) taki sms dostałam co robić. Na stronie czytalam ze pierwszy test jest bezplatny bez względu od wyniku ze niby kolejne są płatne. Poradźcie co mam robić.

Nic nie wysyłajcie, zadnej kasy tylko zglaszac to do odpowiednich służb. Firma wczesniej nazywala sie evolearn i miala widmo siedzibe w Warszawie

@Anonim

Ja dziś weszłam na link z sms podałam wszystko robilam ten test I teraz gdy poczytalam te opinie cholernie boję sie ze będę mieć kłopoty a nie stać mnie placic nie mam z czego co mam.robic

Kika
@Paulina

Też wczoraj weszłam w ten link ale nie zaczynałam testów, napisałam maila z rezygnacja czekam na odpowiedz

Darka

Szymon
@Darka

Przecież w tak krótkim czasie trudno odpowiedzieć na taką ilość pytań. To wychodzi koło 10 sekund na odpowiedź. A w pierwszym etapie co było? Też test czy rozmowa? Miałaś wcześniej informacje że będziesz musiała zapłacić za rekrutacje? I to jeszcze tak wysoką kwotę?

@Darka

I co, wpłaciłaś czy olewasz? Bo mój narzeczony też dostał tego smsa i nie wiemy czy to scam czy o co chodzi

Jestem Cudem

To chyba wyłudzanie pieniądzy, mi też przyszedł taki SMS, pesel im od razu daj, no na pewno, nie wiem kto, nie wiem co, już się rozpędzam, może na policję zgłosicie

@Darka

Dokładnie mi napisali,że to bezpłatny test a teraz chcą 400 zl za test i 599 zł za szkolenie, (usunięte przez administratora)

Niki

Mogą pomarzyć, w życiu im nie zapłacę bo to (usunięte przez administratora) To są (usunięte przez administratora)danych. Ja im złotówki nie dam. Niech sobie straszą, to oni mają problem. Pop... firma

Sandra
@Karolina

Też dostałam smsa i nie płacę, straszą sądem, ale informacji, że to płatne jest nie było(usunięte przez administratora)

misha
@Sandra

tak samo? ale nawet nie ma telefonu zeby skontaktowac z nimi

Pitolo

@Pitolo

Nie płać nic firma to zwykły krzak na zastraszanie wcześniej działa jako evolearn jak narazie prokuratura prowadzi sprawe, zostaw wyślą 3 sms 3 emaile i ucichnie , jak narazie nikt nic nie dostal od nich , działają na ludziej naiwności, nie pójdą z tym nawet do tego śmiesznego e sądu bo nie mają fizycznie żadnego dokumentu plus zatajają dane o płatnościach, w evolearn moj kolega nie zapłacił im od 3 miesięcy ani nie zostal wpisany na liste długów ani nie dostał żadnego listu 3 sms 3 emaile i koniec zero kontaktu, firma to e biuro wiec nawet sie tam nie fatyguj bo fizycznie nikogo tam nie ma a sprawe o zastraszanie lub próbę wyludzenia polecam założyć aby sie zabezpieczyć i dochodzić swoich praw w sądzie , sam sie dalem na to zlapac i nie zaplacilem mija 3 miesiąc (wspólnie z kolegą szukałem pracy) i nic nie ma na krd jestem czysty w państwowej bazie zadłużenia jestem czysty , oczywiście polecam skonsultować sie z prawnikiem wrazie pełnego upewnienia sie jezeli to cie bardziej uspokoi , mi prawnik powiedział wprost "nie płać " i opowiedział mi o takich firmach podobnych do firm windykacyjnych które kupują przedawnione długi, po drugie jak zgaduje ich cena na stronie opisujaca szkolenie nie jest adekwatna z ceną w umowie , czyli możesz sie poprzeć tym ze zostales wprowadzony w błąd, znając życie promesa ktorą dostałeś na email jest ta sama co z evolearn tylko zmieniona nazwa na linklearn czy cos takiego i są tam warunki jak ja to nazywam "straszenia" czyli telefony które sie nie odbędą sms ktore przyjdą 3 razy i za nie nie placisz ofc i listy ponaglajace o wartosci na tamte czasy 40 zł jak pamietam co jest juz wogule formą totalnego zastraszenia , wiec reasumując nie płacić , zostawić czekać na list z prokuratury który uwaga NIGDY DO WAS NIE DOJDZIE, i dochodzić swoich praw w sądzie a moge sie założyć że po rozpatrzeniu sprawy sąd przechyli sie do waszej strony poniewaz oplaty są ukryte , warunki umowy nie zostaly wam przedstawione . Pozdrawiam

Mon

Ja też dostałam takiego SMS i przyszło mi do zapłaty nawet nie zdążyłam dobrze testu rozwiązać

Link work

Link
@Link work

Obejrzyj sobie filmik o Evolearn na kanale duże dziecko tam masz wszystko opisane. A tak ogólnie złóż reklamację , oświadczenie o cofnięciu zgody na przetwarzanie danych osobowych i oświadczenie o uchyleniu się od skutków prawnych oświadczenia woli złożonego pod wpływem błędu i nic nie płać chyba że masz za dużo pieniędzy ale są lepsze opcje na ich wydanie

Monia
@Link

A gdy jeszcze nie zrobiłam tego testu nadal muszę wysyłać te oświadczenia w ramach reklamacji?

Monia

Nie podawałam nic, jedynie CV wysłane było. To mówisz, że lepiej i tak wysłać te oświadczenia? Wypełnić i skany wysłać?

@Link

Gdzie złożyć taką deklarację?

gość
@Link

@Link a jeśli nie wypełniłam testu i nie podałam danych na początku to dostanę sms o zapłacie?

Niki

Nic nie rób, a jeżeli będą smsy wysyłać to zablokuj i zgłoś jako spam. Nie mają prawa tak działać, więc olać ich

@Link work

A ja przestrzegam jeszcze przed jedną firmą, agencją WorkInstitute. Ostatnio chcieli przyjąć mnie do pracy, niby do pakowania kosmetyków, to co mnie zastanowiło, to to że kazali założyć firmowy rachunek w Pekao S.A. na swoje dane. Nie zrobiłam tego, bo nie będę nimi kupczyć. Dzwoniłam do banku i zapytałam, że to podejrzane, pracownik banku mówi że pewnie to ogłoszenie na zostanie słupem. Także miejcie rękę na pulsie

XD

Jakim cudem ty się dziwisz jak tu masz wszystko opisane wystarczyło poczytać i obejrzeć filmy które ktoś tu podlinkował.Ludziom którzy wcześniej opłacili to samo przyszło znów do zapłaty.Oni na żadne maile nie odpowiadają bo to zwykła firma krzak. Jak im dasz kasę to biorą a może jeszcze coś dożucisz.Poczytaj tu co możesz zrobić złóż tą reklamację a na zwrot jakichkolwiek pieniędzy nawet nie licz.Na przyszłość doinformuj się zanim podejmiesz jakąkolwiek decyzję (to taka rada , nie mam na celu ciebie urazić czy coś)

To ja

Ludzie to jest jawne (usunięte przez administratora) Trzeba to gdzieś zgłosić. Wyłudzaja dane! Wysłałam CV przez Olx na magazyniera a oni mi z tym SMS wyskoczyli. Broń Boże nie wypełniajcie żadnych testów! Nawet nie klikajcie w tego linka!

Karo

I jak płacić czy nie po zrobieniu tego testu bo boje się że faktycznie to dalej pójdzie

nikola

Cześć Mi też wysłali takiego smsa, czy nawet nie wchodząc w ten link i robić test czy mogą mnie też zadłużyć? Bo tak czytam i trochę się wystraszyłam.

Karo
@nikola

Też się zastanawiam bo dziś rano dostałam takiego SMS ale w link nie wchodziłam i nic nie podawałam czy dostałaś jakiegoś sms że masz coś zapłacić?

WIktor

Nie wiem skąd oni mają mój numer nie przypominam sobie żebym się zgłaszał do nich. Dostałem jakiś link żeby wypełnić test logując się hasłem jakie dostałem w SMS. Wolę na to nie wchodzić po pewnie to jakiś SCAM

Bolek

Pakowanie paczek czy tam coś z magazynem i kierowca kat b jako dostawca ich produktów w Olsztynie

Linkwoek

Nie płaćcie im za ten scam ale też nie olewajcie bo serio może coś z tego tak to potem coś wyjść. Ogólnie na reklamacje nie odpowiadają a po 30 dniach bez odpowiedzi z ich strony każda reklamacja jest uznana za rozpatrzoną pozytywnie na waszą korzyść. reklamacje@linkwork.pl

Yyyy

Mi przyszło właśnie coś takiego i nie wiem co mam robić, bo aplikowałam ale nawet 1 etapu rekrutacji nie miałam ja zapłaciłam jak będą mnie nękać to zgłoszę sprawę najwyżej gdziez zapłaciłam bo nie zdałam testu ale więcej nie zamierzam brać już robic u nich za nich testów może głupia jestem może nie lepiej dmuchać na zimne

Zostaw merytoryczną opinię o Link Work Agency Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Link Work Agency Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Link Work Agency Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Link Work Agency Sp. z o.o.?

Link Work Agency Sp. z o.o.
  • Aleksandra Ostrowskiego 30
    53-238 Wrocław
  • NIP: 8952079800 REGON: 364356924 KRS: 0000615479

Link Work Agency Sp. z o.o.