Opinie o EC Industria w Łódź

EC Industria
1 14 25 5 1
Kamcio

(usunięte przez administratora) Przemiał ludzi bardzo duży - kilkanaście osób rotuje się w ciągu roku co już może świadczyć o tym, że coś jest nie tak. Podstawa do rozliczeń to umowa o pracę - wszystkie ustalenia ustne jeśli chodzi o finanse stoją pod bardzo dużym znakiem zapytania. Dużo by można pisać - jeśli pojawi się jakieś konkretne pytanie to postaram się odpowiedzieć.

kuba
@Kamcio

Czy firma wypłaca regularnie pensje?

TakNie1
Kamcio Nowy wpis
@kuba

Pensja z tytułu umowy o pracę wypłacana niby na czas ale zawsze z 1-2 dniowym opóźnieniem. Umowa o pracę spisana w taki sposób, że część wynagrodzenia to kupno praw autorskich dzięki czemu składki na ZUS są bardzo niskie i pracodawca na tym oszczędza. O wszystkich ustaleniach słownych poza umową o pracę można zapomnieć bo słyszałem od wielu osób że z ustaleń ustnych pan H. Się nie wywiązywał.

TakNie
Poszkodowany na 100 Nowy wpis
@kuba

Przecież ta firma (usunięte przez administratora) nie czytasz opinie ? Chcesz być kolejnym poszkodowanym ? Omijaj z daleka

Justyna Nowy wpis

Czy EC Industria poszukuje aktualnie nowych osób do pracy, może ktoś wie coś na ten temat? Będę wdzięczna za każdą informację. Z chęcią poczytam też o warunkach pracy, jakie tam panują. Dziękuję!

TakNie1
Solvcare
Nazwa działu: Finanse

Nasza firma również jest zawiedziona współpracą z EC Industria. Aktualnie wygraliśmy z nimi jedną sprawę o zapłatę w sądzie. Kolejne są w toku. Zapraszamy do kontaktu, chętnie pomożemy innym którzy znaleźli się w takiej samej sytuacji jak my biuro@solvcare.pl

@Solvcare

Ja od dwóch lat walczę Ale firma odwleka jak może Mam 3 sprawy i żadna się jeszcze nie rozpoczęła

Solvcare Nowy wpis
@Poszkodowany na 100

Jeśli potrzebujesz pomocy - zapraszamy, z pewnościa pomożemy

Nazwa działu: Projektowy

Na moich oczach widziałem jak architekci wykłócaja się o swoje naleznosci dziesiątki tysięcy złotych, których i tak póki co nie dostaną, tak jak powiedział właściciel, pan H. Również widziałem jak projektant instalacji elektrycznych przysyła kolejne prośby o zapłatę jakiejkolwiek z 9 zaległych faktur. Równiez widziałem jak pan H. idzie na wojnę sądowa ze Spółdzielnia w Białymstoku... Widać wpadł w spirale walk sądowych że wszystkimi dookoła skierowaną ku dnie.. Przestrzegam, nie polecam.

Tak9Nie
@Były pracownik

Ja sądzę się o kasę za 4 tematy od dwóch lat Temat sprzedany do inwestorów firma EC otrzymała pieniądze Ale podwykonawcą nie dała ani złotówki Poszkodowanych -wszystkie branże na każdym temacie

Justyna
@Były pracownik

Czy w kwestii wypłacania należności mogą się wypowiedzieć również pracownicy? Zdarzało się , że pensje nie były wypłacane?

TakNie
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
poszkodowany_kolejny

Także jestem poszkodowany. Jak chce dowiedzieć się kiedy będzie płatność - telefon milczy a obecnie niestety brak kontaktu z właścicielem firmy. Jak skutecznie przestrzec więcej osób przed tą firmą ? wie ktoś ?

Podwykonawca

Nie czytając wcześniej komentarzy, postanowiłem podjąć współpracę z p. (usunięte przez administratora). Na początku wydawało się ok, małe zlecenia, zapłata i kolejny stos (już większych) zleceń... I zaczęła się droga przez męke. Oddane projekty przeze mnie a żadnego rozliczenia. (usunięte przez administratora)Potem zaczyna się bitwa z kancelarią prawnicza. Firma działa na zasadzie "finansowania" się przez mniejsze podmioty. Zdecydowanie ODRADZAM podejmowanie współpracy.

Tak10Nie
@Podwykonawca

Taki sposób działania tego Pana Proponuje pozew grupowy

Jarosław

Nie trudno uwierzyć w negatywne opinie o EC Industria. (usunięte przez administratora) Płaci za pierwsze-drugie niewielkie zlecenie. Usypia czujność i przy kolejnej (dużej robocie) zapomina o Twoich pieniądzach nawet jeśli od Zamawiającego (często JST) dostanie wynagrodzenie. W mojej opinii to jest sposób prowadzenia działalności na zasadzie kredytowania się Twoimi pieniędzmi. Koniec końców trafisz z EC Industria do sądu, więc jeśli zamierzasz z nimi współpracować to od samego początku działaj z prawnikiem bo po drugiej stronie każde Twoje pismo czyta zespół prawny. Nie polecam!

Tak8Nie
Józef Skiba
@Jarosław

Witam (usunięte przez administratora). Szukam danych KRS ,nr konta w banku w celu wyegzekwowania mojej należności . Jeśli Pan posiada jakieś dane to byłbym wdzięczy o przekazanie mi zwrotnie co może mi pomóc w tej sprawie . Pozdrawiam

Jaroslaw
@Józef Skiba

Na własną rękę nic Pan nie wskóra. Niestety bez prawnika się nie obejdzie.

Inż

Absolutnie nie współpracować !!! (usunięte przez administratora)

Adam - Łódź

Nierzetelna firma, przestrzegam przed współpracą jako podwykonawca. Nie wywiązują się z płatności, brak kontaktu, nie odbierają telefonów

Tak13Nie
@Adam - Łódź

Wszyscy pokrzywdzeni powinni dokonywać wpisów i przestrzegać przed tym panem (usunięte przez administratora) A na rynko funkcjonuje Podwykonawców szuka w całej Polsce

Nazwa działu: Projektowy

Panie (usunięte przez administratora)Mam nadzieję że czas Pana działalności jest policzony

Jacek

Zapraszam osoby interesujące się najnowszymi wieściami oraz nowymi miejscami pracy w firmie EC Industria do odwiedzin oficjalnej strony tego pracodawcy w internecie: http://www.ecindustria.pl/ . Obecnie ta firma bardzo szybko rozwija się na rynku, więc warto przyglądać się aktualnościom, które dotyczą nowych miejsc pracy.

TakNie13
@Jacek

Jacek ile tam pracujesz Dostałeś pensję ? (usunięte przez administratora) Destrukcja w zespole i obciążanie innych kosztami to jego cel Jeszcze parę dni i dołączę skan sądowy

Tak11Nie
Marek

Może słyszał ktoś o ewentualnej pracy w firmie? Jaką umowę proponują i na jakie zarobki mozna liczyć?

Tak1Nie1
@Marek

Firma się wywodzi z Łodzi z (usunięte przez administratora) Więc ruszył w Polskę Gliwice Śląsk uważajcie Mój cel informacja dla całej Polski eliminacja Firmy z naszej branży Znam już 20 osób (usunięte przez administratora)Zarobki obieca duże kasy nie zobaczysz

Tak17Nie

Zostaw opinię o EC Industria - Łódź