Opinie o Elmot Sp. z o.o. w Nowe

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Elmot Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Elmot Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Elmot Sp. z o.o. w Nowe

Janusz Stawski Nowy wpis

przez parę miesięcy nie płacili faktur więc oddałem sprawę do kancelarii prawnej, po 4 miesiącach dostałem kase za faktury więc ta windykacja trochę ich chyba ciśnie, jeśli ktoś ma również jakąś kase w elmot to polecam ludzi pod numerem 516 328 185

ziuta Nowy wpis

Ta firma to porażka, kornik puka do ich drzwi.

Agata Nowy wpis
@ziuta

widzę właśnie po opiniach, że każdy mówi, że nie płacą faktur i wynagrodzenia, a jak już to w ratach. A Tobie co się przytrafiło, wiszą Ci kasę, pracujesz u nich?

Roberto

Firma ma same dobre opinie ale jest wymagająca więc nic dziwnego, że niektórym pozostało narzekanie.

Slusarz
@Roberto

Ty sie z choinki chyba urwales .. To twoim zdaniem jest wszystko ok gdy zarzad nie umiejetnie prowadzi firme i wtedy jest nie wyplacalna przez 6 miesiecy i to nie jest powod do narzekania ?Jestes smieszny .

@Slusarz

No masz i rację, ale miejmy nadzieję iż sprzedadzą zalegające moduły na polu. Musimy w to wierzyć.

Ola Nowy wpis
@Stachu

Staram na to wszystko :) a Ewelina wyciągnie tyle (usunięte przez administratora) ???

Robol

(usunięte przez administratora). Byly przypadki ze pare osob stracilo mieszkanie bo z czego mieli czynsz placic ? Powiniscie sie wstydzic !!!!

@Robol

Pewnie i masz rację, ale nikt nie trzyma na siłę, może coś się ruszy niedługo. Ja im daje ostatni mandat zaufania.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Elmot Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Firma od pół roku jest niewypłacalna ?

Gostek
@Adam

Firma była nie wypłacalna już od listopada grudnia .grubo przed tym całym wirusem

@Gostek

To wina inwestora, na polu stoją moduły za grubą kasę

Nie płacą

Tak to prawda nie placom faktur i z tego.co wiem ludziom również . Nie polecam

@Nie płacą

Płacą lecz w ratach, od dawna tak tam jest. Więc po co marudzicie. Inwestorzy znikneli, a moduły zostały. Bardzo bym chciał aby znalazł się inwestor.

Karol

To prawda ze nie płacą faktur ?

Omega Balcerak Sp. z o.o.

Uwaga firmy przyjmujące zlecenie od opiniowanej firmy - nie płacą faktur za wykonane usługi. Po ponagleniu przestaje odbierać telefony, nie odpowiadają na maile, ściemniają co do realizacji płatności. Nie polecam współpracy.

Zleceniobiorca - wykonawca

Gosc

Ok

@Gosc

Ciężko dodać krótszą wypowiedź niż Twój wpis... Może powiesz coś więcej na temat Elmot? Ciekawi mnie kwestia atmosfery w zespole, wiesz coś na ten temat? Jeśli tak to daj znać.

Nie zapłacili ludziom za delegacje w Szwecji .

Pracowniczek moduly

25 marzec a o wyplacie ani widu ani slychu ... Jak tu zyc z rodzina majac jeszcze np jakas rate lub czynsz ??? Nie polecam ....

Fucken solo

Nie polecam firmy elmot z powodu nie wypłacalności oraz złego traktownia pracowników oraz uczniów

zbychu

Nie wypłacanie pieniędzy uczniom i pracownikom na czas oraz złe traktowanie praktykantów Nie polecam tam iść jako uczeń ...

Zostaw merytoryczną opinię o Elmot Sp. z o.o. - Nowe

• Jak się pracuje w Elmot Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Elmot Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Elmot Sp. z o.o.
3.3/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Kościuszki 2
    86-170 Nowe