Opinie o Schweiker Sp. z o.o. w Komorniki

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Schweiker Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Schweiker Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Materiały budowlane - produkcja tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Schweiker Sp. z o.o. w Komorniki

Administrator Nowy wpis

Jaką umowę oferuje Schweiker Sp. z o.o. dla osoby na okresie próbnym? Z tego co widzę, to aktualnie poszukują kogoś na stanowisko Pracownik Produkcji.

Jak dużo osób pracuje na stanowisku Pracownik Produkcji w firmie Schweiker Sp. z o.o.?

Były pracownik Nowy wpis

Nie polecam. Pracowałem wiele lat w tej firmie i nie doceniają tam pracowników. Zarobić też nie idzie. Premie zabierają za wszystko no. Za pójście na krew, za siłę wyższą, za fajki , za telefon , za spóźnienie i za co im się tylko podoba. Premie wakacyjne i świąteczne też są zabierane za chorobowe czyli karany jesteś dwa razy. W miesiącu i później przy premii świątecznej. Do tego kierownik jednej ze zmian jest nie stabilny emocjonalnie i psychicznie. Rozdwojenia jaźni faworyzowanie tych co w (usunięte przez administratora) wchodzą a do tego sam robi co chce a jeśli ty zrobisz to co on też robi to w tedy źle i ci premie zabiera. Ogólnie praca jest okey ale zarządzanie i kierownictwo jest beznadziejne i nie poważne. Nie doceniają wgl starych pracowników. Młodzi też długo nie wytrzymują i szybko się zwalniają.

Kpw Nowy wpis

Firma dziadowska i tak jak inni pisali kierownictwo do zmiany. Zabieranie premii to hobby kierownictwa.

Czy firma na obecną chwilę potrzebuje i zatrudnia ludzi z doświadczeniem kilkuletnim w Państwa branży? Pozdrawiam.

Ewelina

Słuchajcie dalej firma preferuje umowy o pracę, tak jak w zeszłym roku pisaliście? Jakie aktualnie stawki netto wchodzą w grę dla swiezaków?

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Sekretarz / Sekretarka w firmie Schweiker Sp. z o.o.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Czy jest możliwość pracy w Schweiker Sp. z o.o. na część etatu?

Gość82929

Z tego co mi wiadomo to nie.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Schweiker Sp. z o.o.?

Umowa o prace bezpośrednio z pracodawcą

Kiss me

Czy może ktoś kto pracuje dłuższy czas tak uczciwie, napisać swoje odczucia co do pracy w tej firmie? Bo po tych kilku zdaniach trudno coś wywnioskować. Rozumiem że zarobków netto nikt nie poda z resztą nie oczekuje tego ale za to może ktoś powiedzieć czy da się zarobić. Jakie są warunki pracy, podejście do człowieka, szefostwo, czy warto mi przejść z firmy EMPOL do was. Pomijam oczywiście kwestię przyjęcia czy nie przyjęcia mnie do pracy ale chciałbym wiedzieć czy zmieniając miejsce pracy nie wyjdę na tym jak przysłowiowy Zabłocki na mydle...

Kiss me
@Kiss me

Boicie się o stanowiska czy co że nikt nic nie mówi?

@Kiss me

Jest ok. Jeśli pracujesz to masz coś do powiedzenia jeśli nie to wiadomo.

Patrycja

Co dostaniecie na święta ?

bezrobotna

Czy zakład przyjmuje kobiety ? Pozdrawiam

Wojtek

Są prowAdzone staże?

@Wojtek

Witam, proszę o wiadomość - praca@schweiker.pl lub kontakt z działem kadr, udzielimy wszelkich informacji.

Darek

Zarobki netto na wozku widlowym mozna wiedzieć oraz jakis social czy jest dziękuję z góry za info

@Darek

Witam, informację o zarobkach netto podawane są na rozmowie kwalifikacyjnej. Na oficjalnej stronie: https://www.schweiker.pl/praca można znaleźć więcej informacji.

Czy w Schweiker Sp. z o.o. zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

Witam, w firmie na okresie próbnym zawierana jest umowa o pracę.

lips666

Witajcie. Czy do tej firmy jest dojazd busem np. z Brzegu Dolnego?

@lips666

Dojazdu nie ma jesli chodzi o busy ale można się z kimś zabierć wydaje mi się że pracuje tam osoba która przez brzeg leci pozdrawiam i zapraszam ponieważ jest to zakład który ma potencjał i szanuje się człowieka :)

Szukacz
@pracownik

,,wydaje mi się że TAM" wtf? Ktoś chyba się zapomniał i nie dopasował nicku do ... ...warunków

Roman

Miło i przyjemnie na poczatku....a potem wycisk na maxa....brak ludzi i wyzysk razy dwa...

@Roman

Roman weź nie psuj opinii o zakładzie tylko idź do innego miejsca pracy... następnie komentuj gdzie jest lepiej ... wg. mnie zakład spoko pracuje ponad rok i jest ok jeśli ktoś nie potrafi pracować to nie jest miejsce dla niego jesli ktos posiada i używa mózgu to sobie poradzi kwestia dobrej organizacji pracy własnej i tyle w temacie Roman idz do zakładu na przeciwko :) pozdro 600

Dostosowany
@pracownik

To chyba pierwszy ,,zespół" walczący ze złem w takich zakamarkach Internetu... rzetelna prawda o ,,firmie" obroni się sama nie trzeba sobie leczyć kompleksów tworząc wyimaginowane rozmowy... komuny już nie ma Man wrażenie że nie za chętnie firma ,,naprzeciw" chętnie przygarnie myślących ogarnietych lecz gorszych pracowników od ,,ekipy"!!!

Ciężko jest w systemie 12/12 w Schweiker Sp. z o.o.? Ktoś coś?

W firmie są dwie zmiany, nie ma 12/12.

Dariusz

Dzięki, że o tym napisałeś. Widziałem na ich stronie na facebooku, że firma organizuje targi pracy. Mógłbyś napisać na jakie stanowiska szukają pracowników i jakie warunki pracy oferują? Liczę, że dodasz o tym kilka słów.

Szukamy pracowników produkcji

Tak, oczywiście aktualnie poszukujemy pracowników produkcji. Zapraszam do składania CV na adres: schweiker@schweiker.pl z góry dziękuje. Zespół Schweiker

Zostaw merytoryczną opinię o Schweiker Sp. z o.o. - Komorniki

• Jak się pracuje w Schweiker Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Schweiker Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Schweiker Sp. z o.o.
3.2/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Polna 18
    55-300 Komorniki