Firma New Age Poland Sp. z o.o. w Poznaniu moim zdaniem jest firmą gołosłowną. Wykonaliśmy dla nich usługę w marcu 2019 roku i do dnia dzisiejszego nie otrzymaliśmy wynagrodzenia, a mamy czerwiec 2020. Jakiekolwiek próby kontaktu z siedzibą jak i z oddziałem w Toruniu zakończyły się fiaskiem. Przestrzegam inne firmy z którymi New Age Poland Sp. z o.o. chce nawiązać współpracę.
Zostaw merytoryczną opinię o New Age Poland Sp. z o.o.
Opinia
Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.