opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Lorenc Logistic Polska

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.3/5

Na podstawie 73 ocen
Opinie(140)
Dodaj opinię
Aktualności(16)

Opinie(140)

Dodaj opinię
Aktualności(16)
Logo
  • O nas
  • .
  • Nasz zespół
  • .
  • Rekrutacja
  • .
  • Social media
  • .
  • Kontakt

O nas

Nasz zespół

Rekrutacja

Social media

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Bydgoszcz
  • Toruń
  • Włocławek
  • Grudziądz
  • Płock
  • Konin
  • Brodnica
  • Inowrocław
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Włocławek
  • Kulin
  • Szpetal Górny
  • Pińczata
  • Wieniec-Zdrój
  • Osiek
  • Rumunki Boguckie
  • Łęg Witoszyn
  • Wikaryjskie
  • Uniechowo
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Włocławek
  4. /
  5. Opinie o Lorenc Logistic Polska Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o Lorenc Logistic Polska Włocławek

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • 2

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Lorenc Logistic Polska Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Kamil

    05.12.2022 08:59

    Były pracownik

    Pracowałem przez, pewien okres w firmie Lorenc jako dyspozytor i gdyby nie fakt, iż dostałem inną ofertę pracy (na którą czekałem ponad 3 m-c) pracowałbym tam dalej. Nie rozumiem negatywnych opinii, które tu się pojawiły. Fakt, praca spedytora/dyspozytora jest specyficzna, wymagająca, odpowiedzialna i nie kończy się wraz z opuszczeniem biura o 16:00. Nie każdy się do niej nadaje, a zwłaszcza Ci, którzy chcą odwalić 8h i iść do domu. Ci którzy się nadają i potrafią oddać się temu zajęciu są bardzo dobrze wynagradzani przez firmę. Sam widziałem ile dyspozytor tutaj może zarobić, co z resztą jasno jest określone podczas rozmowy kwalifikacyjnej, gdzie padają konkretne sumy. Atmosfera w biurze jest bardzo dobra w każdym dziale. Nikt nie patrzy się na Ciebie krzywo, jeśli czegoś nie wiesz każdy Ci pomoże, z każdym możesz normalnie porozmawiać, pośmiać się i pożartować. Po prostu normalni ludzie. (Tak przy okazji jest też codziennie ciepła zupa i owoce ????). To transport więc są momentami nerwy i ciśnienia kiedy nic nie idzie zgodnie z planem ale jest też momentami luz i śmiech kiedy wszystko idzie zgodnie z planem. Jeśli chcesz dowiedzieć się jak to jest być spedytorem/dyspozytorem to nie szukaj tutaj opinii stricte o tym rodzaju pracy. Jeśli natomiast szukasz opinii ściśle o firmie Lorenc to sugeruj się przewagą opinii pozytywnych nad tymi negatywnymi. Według mnie ze świecą szukać we Włocławku takiego pracodawcy jak Lorenc. Na koniec jeszcze jedna rzecz. Nie rozumiem jednego. Jeśli nie odpowiada komuś dana praca to ją zmienia i żegna się z obecną firmą jak człowiek, a nie wylewa pomyje na pracodawcę tylko dlatego, że nie pasuje komuś dany rodzaj lub specyfikacja pracy. Ja dostałem pracę, o którą długo się starałem, dlatego zrezygnowałem z pracy w Lorenc i nie widzę teraz żadnego powodu dla którego miałbym ich oczerniać. Wszystkim marudom, (usunięte przez administratora) radzę trochę wyluzować, a przede wszystkim winić siebie za niepowodzenia, a nie pracodawcę. Jeśli chcesz być dyspozytorem/spedytorem, wiesz z czym to się wiąże i wiesz, że temu podołasz to Lorenc jest bardzo dobrym miejscem aby to osiągnąć. Pozdrawiam Kamil
    ReviewUserIcon
    anonim

    06.02.2020 13:10

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    obecny Kierowca

    26.08.2021 12:56

    Pracownik

    Widać ewidentnie że kolega 'były' za punkt honoru postawił sobie ze zrobi a raczej napisze wszystko co tylko ślina mu na język przyniesie żeby wszystkich wystraszyć. Po przepracowanym roku w tej firmie jestem ogólnie zadowolony, nie jest źle flota się rozwija i odmładza no i są perspektywy na kolejne lata a przy tym to jest moja pierwsza firma gdzie kasa mi się zgadza konto=papier. Ci co odeszli i wylewają swoje żale na forum na 100% zmienili już w tym czasie kolejnych kilka firm - taka jest prawda.
    ReviewUserIcon
    Kierowca

    28.11.2022 21:09

    Pracownik

    Masz rację typowy dziiad nastawiony na kasę
    ReviewUserIcon
    Dave

    14.11.2022 17:57

    Kandydat

    Mam pół roku doświadczenia w transporcie krajowym. Czy mam szansę na zatrudnienie? Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Kierowca

    13.08.2022 04:11

    Kandydat

    Czy moglibyście mi powiedzieć jak wygląda harmonogram pracy, w opisie ogłoszenia nie jest to zbyt jasne. I proszę mi napisać, jak wygląda teraz sytuacja płacowa. Z góry dziękuję.
    ReviewUserIcon
    Jan

    21.10.2021 17:50

    Kandydat

    To wiem, widzę po wydruku, ale nie udzielili Panstwo odpowiedzi dlaczego najniższa krajowa jest 2700 zł.
    ReviewUserIcon
    FH 4

    04.11.2021 17:48

    Pracownik

    Jasiu, wytłumaczę Ci bo widzę że nie kumasz tematu. Podstawa jest u nas 2700 zł bo prawidłowo każda firma powinna też wypłacać na papier pozostałe składniki wynagrodzenia kierowcy, które powinny być też oskładkowane (ZUS), jakby płacili u nas 8 000 zł w podstawie + pozostałe składniki wypłaty to byśmy zarabiali 14 000 - 15 000 netto :) Już kilka lat temu sprawdzaliśmy to z chłopakami u prawnika i potwierdził że jest o.k.
    Company logo
    Lorenc Logistic Polska Sp. z o.o.

    24.01.2022 15:26

    Pracodawca

    W nawiązaniu do wątku, na L4 nasza firma wypłaca 80 % od całego wynagrodzenia.
    Company logo

    Lorenc Logistic Polska Sp. z o.o.

    24.12.2021 10:53

    Pracodawca

    Aktualność
    Szanowni Państwo z okazji Świąt Bożego Narodzenia
    składamy najpiękniejsze życzenia,
    pięknych i niezapomnianych chwil w gronie rodziny.
    Niech przyniosą one radość i wzruszenie
    oraz wzajemną życzliwość i optymizm
    w nadchodzącym Nowym Roku 2022

    życzy -  zespół Lorenc Logsitic Polska
    News image
    ReviewUserIcon
    Jan

    21.10.2021 10:23

    Kandydat

    Witam, chciałem podpytac o wydruk który Panstwo udostępnili dlaczego wynagrodzenie zasadnicze jest 2700 zł jeżeli najniższa krajowa to 2800 zł? Będę wdzięczny za odpowiedź.
    Company logo
    Lorenc Logistic Polska Sp. z o.o.

    21.10.2021 13:59

    Pracodawca

    Dzień dobry, wynagrodzenie zasadnicze to tylko jeden ze składników składający się na wynagrodzenie pracownika. Jak widać na wydruku podstawa składek na ubezpieczenia społeczna jest znacznie wyższa niż płaca minimalna. Pozdrawiamy
    ReviewUserIcon
    Pumi

    20.10.2021 19:45

    Kandydat

    Witam, Dziękuje za odpowiedź.
    ReviewUserIcon
    Pumi

    17.10.2021 16:21

    Kandydat

    Witam, Dostałem sprzeczne informacje na temat odciaganych składek,jedni mówią że od 6500 zł netto a drudzy że od najniższej krajowej?! Jak to w końcu jest ?
    Company logo
    Lorenc Logistic Polska Sp. z o.o.

    20.10.2021 11:05

    Pracodawca

    Dzień dobry, na Pana pytanie odpowiedzieliśmy w najnowszym wpisie naszej firmy na go work, niestety tutaj nie mieliśmy możliwości dodania załącznika z wydrukiem z wynagrodzeniem za ostatni miesiąc jednego z naszych kierowców. Zapraszamy do zapoznania się z treścią. pozdrawiamy Lorenc Logistic Polska
    ReviewUserIcon
    Pumi

    17.10.2021 15:53

    Kandydat

    Witam, Czy to prawda że na umowie o pracę i tak widnieje najniższa krajowa ? Mam nieco zbieżne informacje od osób pracujących tutaj jako kierowca..
    ReviewUserIcon
    Rafal

    08.10.2021 14:00

    Inne

    Witam chciałbym się zatrudnić w firmie Lorenc proszę o opinie terazniejszych kierowców nie bylych
    ReviewUserIcon
    Czy to prawda

    01.02.2021 13:50

    Kandydat

    Rozmawiałem z waszym kierowcą na parkingu, czy to prawda, że w tym roku kupujecie 7 nowych volvo?
    ReviewUserIcon
    Kadydat

    11.02.2021 10:49

    Pracownik

    Czyli jest inwestycja w nowy tabor. Dobre są te Volva - ja pracuje na Scanii. Tragedii nie ma ale chciałem porównać.
    ReviewUserIcon
    Scanio

    02.10.2021 11:54

    Były pracownik

    Tylko ze nie będzie miał kto jeździc nimi
    ReviewUserIcon
    Były kierowca .

    06.08.2021 16:06

    Były pracownik

    Pracowałem jako kierowca w tej firmie jakiś czas i nie polecam . Bardzo duża rotacja i ciągle ukazujące się ogłoszenia o pracę mówią same za siebie . Odradzam .
    ReviewUserIcon
    Kierowca (3lata)

    16.08.2021 10:32

    Pracownik

    Tak, masz rację był jeden co tak długo pracował to sam wreszcie odszedł po tym jak szefostwo dowiedziało się że handlował firmowymi paletami :)
    ReviewUserIcon
    Lorenc Logistic

    22.08.2021 11:55

    Pracownik

    W odniesieniu do zarzutu dużej rotacji i ciągle ukazujących się ogłoszeń o pracę, chcielibyśmy zaprosić do przeczytania naszego wpisu na facebooku, dotyczącego zakupu17 nowych ciągników marki Volvo, oraz naczep marki Schmitz Cargobull.(usunięte przez administratora) !

    Kontakt - Lorenc Logistic Polska Sp. z o.o.

    Zielna 37 lok. 39 87-800 Włocławek

    NIP:8883027650

    REGON:340551662

    KRS:0000324262

    https://lorenc-logistic.com.pl/
    Branża główna: Transport i spedycja
    ReviewUserIcon
    Zainteresowany mechanik

    16.04.2021 18:30

    Kandydat

    Jestem zainteresowany ogłoszeniem na mechanika, jak wyglądają warunki pracy? Słyszałem od kolegi, że całość wypłaty na papier i wypłacają nadgodziny?
    ReviewUserIcon
    mechanik

    19.04.2021 10:24

    Pracownik

    Pracuje na serwisie od ponad 5 lat, całe wynagrodzenie mamy na papier + nadgodziny. Firma nie żałuje kasy na szkolenia i narzędzia, zawsze mogłoby być lepiej ale w porównaniu do innych serwisów w okolicy jest dobrze.
    ReviewUserIcon
    Marek

    23.02.2021 22:04

    Inne

    Co macie w benefitach?
    ReviewUserIcon
    Lorenc Logistic

    25.02.2021 08:55

    Pracownik

    W Lorenc Logistic dążymy do satysfakcji naszych pracowników tworząc odpowiednie środowisko pracy, podnosząc ich kwalifikacje zawodowe i wykształcenie oraz wspierając ich rozwój osobisty. GWARANTUJEMY: *Atrakcyjne, regularnie waloryzowane wynagrodzenie i dodatek stażowy *Premię wakacyjna *Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę *Możliwość podnoszenia kwalifikacji i dostęp do profesjonalnych szkoleń *Bezpłatną naukę języków obcych *Ubrania firmowe *Pakiet bezpłatnej opieki medycznej oraz ubezpieczenia na życie *Premię świąteczną *Przyjazną atmosferę w pracy
    ReviewUserIcon
    Norbert

    08.01.2021 16:05

    Były pracownik

    Pracowałem w tej firmie kilka lat. Byłem kierowcą, musiałem zrezygnować ze względów zdrowotnych. Wiele komentarzy które się to pojawiają to frustracja osób leniwych, które nie potrafiły dostosować się do wymagań firmy. Proponuję wziąć te komentarze z dużym przymrużeniem oka, ponieważ większość negatywnych komentarzy jest po prostu nie prawdziwa! W tej firmie pracuje jeszcze wielu kierowców którzy są od początku powstania firmy i jakoś tutaj od nich nie widzę żadnego wpisu. O czymś to świadczy prawda?? (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Kierowca

    12.01.2021 18:05

    Pracownik

    pracuje w tej firmie dopiero 2 lata ale to co piszesz zgadza się z tym jak to wygląda w rzeczywistości w 100%, zawsze znajdą się koledzy, którzy szukają pracy lżejszej od spania i tylko potrafią pisać bzdury jak to im się "źle" tutaj pracowało i skaczą po kolejnych firmach co pół roku!
    ReviewUserIcon
    kandydat

    04.01.2021 12:53

    Kandydat

    Witam Od kwietnia chciałbym zatrudnić się jako kierowca c+e. Mam doświadczenie na trasach miedzynarodowych z chłodnią, mam też podstawowy ADR. Jeździłem prawie rok ale sytuacja rodzinna zmusiła mnie do przerwy. Interesowałaby mnie opcja systemu 2/1. Pytanie czy taka opcja zatrudnienia jest przewidziana przez firmę?? Nadmieniam, że mieszkam w Głogowie i zarówno opcja Poznań jak i Wrocław jest dla mnie do przyjecia (choć wolałbym Wrocław ze wzg na lepszy dojazd). Pozdrawiam
    Company logo
    Lorenc Logistic Polska Sp. z o.o.

    07.01.2021 08:15

    Pracodawca

    Dzień dobry. W celu informacji dotyczących zatrudnienia, bardzo proszę aby skontaktował się Pan z naszym działem Kadr. Tam uzyska Pan wyczerpujące odpowiedzi na konkretne pytania. Numer telefonu do naszej firmy to: 54 426 91 41. Pozdrawiam serdecznie
    ReviewUserIcon
    Zainteresowany

    19.12.2020 08:31

    Kandydat

    Piszą w ogłoszeniu że zjazd busem do Włocławka nie liczy się do pauzy, firma gwarantuje 45 godzin w domu. To prawda? Za weekend w kabinie rzeczywiście oddają poniedziałek wolny?
    ReviewUserIcon
    Obecny kierowca

    21.12.2020 11:13

    Pracownik

    To prawda. Mamy gwarancję 45 godzin w domu, jak zostaniesz weekend w kabinie to jest potem poniedziałek wolny bo oddają 66 godzin.
    ReviewUserIcon
    Kierowca-obecny

    09.12.2020 08:58

    Pracownik

    Pracuje w tej firmie od roku. Czasem jest lepiej, czasem jest gorzej. Trzeba się dostosować, jak wszędzie. Praca jest stała, wynagrodzenie za tą pracę jest adekwatne, co ważne, wypłacane jest na czas, nic pod stołem. Ja generalnie polecam
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    06.06.2020 10:29

    Inne

    Jaka atmosfera jest między działami w Lorenc Logistic Polska Sp. z o.o.?
    ReviewUserIcon
    Bolek

    01.12.2020 14:05

    Pracownik

    Jak ktoś kto tworzy wpis o 23:27 ma wiedzę jak wygląda praca w biurze od 8 - 16? Jestem pracownikiem biura i opinia wyrażona przez @yhy jest bardzo krzywdząca i nieprawdziwa. Atmosfera w biurze jest dobra, działy mocno się zintegrowane i współdziałają ze sobą.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    09.12.2020 08:54

    Pracownik

    W działach jest ok, jest to praca z ludźmi. Każdy ma inny charakter, ale do tej pory nie spotkałem się ani z zakłamaniem ani ze sztuczną życzliwością, a pracuje od początku powstania tej firmy.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Lorenc Logistic Polska?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    15.09.2020 12:55

    Inne

    Czy pracownicy Lorenc Logistic Polska Sp. z o.o. chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?
    ReviewUserIcon
    Bolek

    01.12.2020 14:09

    Pracownik

    Dwa razy w roku mamy imprezy integracyjne. W wakacje piknik rodzinny, głównie dla dzieci, a w zimę bal karnawałowy - super sprawa.
    ReviewUserIcon
    Anatolij

    01.12.2020 14:02

    Pracownik

    Czasem jest zgrzyt, jak w każdej firmie, trzeba sobie radzić. Obecnie pracuje w tej firmie 4 rok, muszę powiedzieć, że jak dla mnie jest wszystko w porządku.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    01.12.2020 08:42

    Pracownik

    Pracuje się bardzo dobrze - dobre pieniądze i dobre warunki. Pracować trzeba, bo za darmo nikt wynagrodzenia wypłacał nie będzie. Atmosfera w pracy dobra, a ilość pracowników z długim stażem (biurowych i kierowców) mówi sama za siebie.
    ReviewUserIcon
    Zdzichu

    25.11.2020 09:00

    Pracownik

    Firma jak każda inna. Robisz swoje i jest ok. Ja nie mam problemu z nikim i niczym to co na papierze zgadza się z tym co wpływa na konto.
    ReviewUserIcon
    Norbert

    10.04.2019 18:36

    Inne

    Nie ma się czego podśmiewać ponieważ wszędzie brakuje pracowników i każde obcokrajowiec dostanie teraz pracę.
    Company logo
    Lorenc Logistic Polska Sp. z o.o.

    24.11.2020 14:59

    Pracodawca

    Dla naszej firmy narodowość nie jest najważniejszym punktem podczas rekrutacji, liczą się umiejętności danej osoby i jakoś wykonywanej pracy.
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    16.01.2020 17:34

    Inne

    Jaki jest system premii uznaniowych w firmie Lorenc Logistic Polska Sp. z o.o.? 
    ReviewUserIcon
    Lorek

    28.01.2020 11:08

    Inne

    Stażowe co 2 lata i dodatek za paliwo o ile zrobisz. Praca głównie nocki na telefonie i pod monitoringiem.

    Zostaw merytoryczną opinię o Lorenc Logistic Polska Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.