4 Dodaj merytoryczną opinię
counter
4 17 39 5 1

Opinie o Lorenc Logistic Polska Sp. z o.o.

Aktualność
Firma Lorenc Logistic docenia młodych sportowców za ich pasję, motywację oraz zapał do sportu. Dlatego też postanowiła wspomóc lokalny Klub Sportowy piłki nożnej „Włocłavia”.
Jest to najbardziej znany, działający od 1946r. Klub Sportowy we Włocławku, gdzie młode pokolenie szkoli swoje umiejętności gry na murawie.
W ramach wsparcia Firma Lorenc Logistic sprezentowała drużynie dresy, w których będą mogli trenować.
Życzymy samych sukcesów Klubowi i cieszymy się, że możemy przyczynić się do rozwoju młodych piłkarzy.
Powodzenia WKS Włocłavia Włocławek!
Zainteresowany mechanik Nowy wpis
Kandydat

Jestem zainteresowany ogłoszeniem na mechanika, jak wyglądają warunki pracy? Słyszałem od kolegi, że całość wypłaty na papier i wypłacają nadgodziny?

mechanik Nowy wpis
@Zainteresowany mechanik

Pracuje na serwisie od ponad 5 lat, całe wynagrodzenie mamy na papier + nadgodziny. Firma nie żałuje kasy na szkolenia i narzędzia, zawsze mogłoby być lepiej ale w porównaniu do innych serwisów w okolicy jest dobrze.

Nowy wpis

Aktualność
-Czy wiesz, że w Lorenc Logistic Polska stawiamy na rozwój naszych  pracowników?,

-Pytasz dlaczego?

-Odpowiedź jest prosta!.

Rozwój pracownika to rozwój firmy. Łącząc przyjemne z pożytecznym pracownicy mają okazję integrować się na wspólnych lekcjach języków obcych, które przeprowadzane są przez profesjonalną Szkołę Języków Obcych.  Koszty nauki w pełni pokrywa nasza firma.  Nasi pracownicy bardzo chętnie korzystają  z możliwości rozwinięcia swoich umiejętności porozumiewania się w języku angielskim, niemieckim oraz rosyjski, , co sprawia nam ogromną radość oraz satysfakcję.

Jeśli chciałbyś dołączyć do naszej załogi, zapraszamy do odwiedzania naszej strony internetowej  , przejdź do zakładki KADRY, następnie -> OFERTY PRACY.  Do zobaczen
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 65 dni.

Czy Lorenc Logistic Polska Sp. z o.o. organizuje staże dla studentów?

Bubu

Szkoda czasu na tą firmę! Ryba psuje się od głowy i taka jest prawda.

Marek

Co macie w benefitach?

Lorenc Logistic
@Marek

W Lorenc Logistic dążymy do satysfakcji naszych pracowników tworząc odpowiednie środowisko pracy, podnosząc ich kwalifikacje zawodowe i wykształcenie oraz wspierając ich rozwój osobisty. GWARANTUJEMY: *Atrakcyjne, regularnie waloryzowane wynagrodzenie i dodatek stażowy *Premię wakacyjna *Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę *Możliwość podnoszenia kwalifikacji i dostęp do profesjonalnych szkoleń *Bezpłatną naukę języków obcych *Ubrania firmowe *Pakiet bezpłatnej opieki medycznej oraz ubezpieczenia na życie *Premię świąteczną *Przyjazną atmosferę w pracy

Aktualność
Miło nam ogłosić, że uruchomiliśmy nową odsłonę naszej firmowej strony internetowej Lorenc Logistic Polska!

W trosce o naszych odwiedzających zrobiliśmy aktualizację w trzech językach: EN, DE, PL.
Znajdziesz tam zawsze najnowsze, najważniejsze i najciekawsze informacje związane z naszą firmą.
Jesteśmy przekonani, że odświeżona strona internetowa będzie bardziej przydatna i pomocna.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony pod adresem: https://lorenc-logistic.com.pl/

Życzymy miłego surfowania.
Czy to prawda
Kandydat

Rozmawiałem z waszym kierowcą na parkingu, czy to prawda, że w tym roku kupujecie 7 nowych volvo?

Paweł
@Czy to prawda

W tym roku przyjdzie 7 nowych Volvo i chyba coś koło 10 nowych naczep.

Kadydat
@Paweł

Czyli jest inwestycja w nowy tabor. Dobre są te Volva - ja pracuje na Scanii. Tragedii nie ma ale chciałem porównać.

Norbert

Pracowałem w tej firmie kilka lat. Byłem kierowcą, musiałem zrezygnować ze względów zdrowotnych. Wiele komentarzy które się to pojawiają to frustracja osób leniwych, które nie potrafiły dostosować się do wymagań firmy. Proponuję wziąć te komentarze z dużym przymrużeniem oka, ponieważ większość negatywnych komentarzy jest po prostu nie prawdziwa! W tej firmie pracuje jeszcze wielu kierowców którzy są od początku powstania firmy i jakoś tutaj od nich nie widzę żadnego wpisu. O czymś to świadczy prawda?? (usunięte przez administratora)

Kierowca
@Norbert

pracuje w tej firmie dopiero 2 lata ale to co piszesz zgadza się z tym jak to wygląda w rzeczywistości w 100%, zawsze znajdą się koledzy, którzy szukają pracy lżejszej od spania i tylko potrafią pisać bzdury jak to im się "źle" tutaj pracowało i skaczą po kolejnych firmach co pół roku!

kandydat
Kandydat

Witam Od kwietnia chciałbym zatrudnić się jako kierowca c+e. Mam doświadczenie na trasach miedzynarodowych z chłodnią, mam też podstawowy ADR. Jeździłem prawie rok ale sytuacja rodzinna zmusiła mnie do przerwy. Interesowałaby mnie opcja systemu 2/1. Pytanie czy taka opcja zatrudnienia jest przewidziana przez firmę?? Nadmieniam, że mieszkam w Głogowie i zarówno opcja Poznań jak i Wrocław jest dla mnie do przyjecia (choć wolałbym Wrocław ze wzg na lepszy dojazd). Pozdrawiam

@kandydat

Dzień dobry. W celu informacji dotyczących zatrudnienia, bardzo proszę aby skontaktował się Pan z naszym działem Kadr. Tam uzyska Pan wyczerpujące odpowiedzi na konkretne pytania. Numer telefonu do naszej firmy to: 54 426 91 41. Pozdrawiam serdecznie

Aktualność
Powodzenia WKS Włocłavia Włocławek!
Zainteresowany
Kandydat

Piszą w ogłoszeniu że zjazd busem do Włocławka nie liczy się do pauzy, firma gwarantuje 45 godzin w domu. To prawda? Za weekend w kabinie rzeczywiście oddają poniedziałek wolny?

Obecny kierowca
@Zainteresowany

To prawda. Mamy gwarancję 45 godzin w domu, jak zostaniesz weekend w kabinie to jest potem poniedziałek wolny bo oddają 66 godzin.

Aktualność
W ubiegły weekend mimo nadal panującej pandemii przybył Mikołaj do siedziby Lorenc Logistic i wręczył piękne prezenty dla wszystkich dzieci naszych pracowników.

Aktualność
W ubiegły weekend z okazji Mikołajek- 6 grudnia, przybył Mikołaj ze swoimi podarunkami do Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej „Jaś i Małgosia” w Brzeziu.
Dziękujemy za przepiękne kartki świąteczne, cieszymy się że w tym roku też Lorencowski Mikołaj do Was dotarł i mamy nadzieje że do zobaczenia wkrótce!
Kierowca-obecny

Pracuje w tej firmie od roku. Czasem jest lepiej, czasem jest gorzej. Trzeba się dostosować, jak wszędzie. Praca jest stała, wynagrodzenie za tą pracę jest adekwatne, co ważne, wypłacane jest na czas, nic pod stołem. Ja generalnie polecam

Jaka atmosfera jest między działami w Lorenc Logistic Polska Sp. z o.o.?

yhy
@Pytanie

brak atmosfery. Zakłamanie, sztuczna życzliwość, uśmiech i wiele innych.

Bolek
@yhy

Jak ktoś kto tworzy wpis o 23:27 ma wiedzę jak wygląda praca w biurze od 8 - 16? Jestem pracownikiem biura i opinia wyrażona przez @yhy jest bardzo krzywdząca i nieprawdziwa. Atmosfera w biurze jest dobra, działy mocno się zintegrowane i współdziałają ze sobą.

@yhy

W działach jest ok, jest to praca z ludźmi. Każdy ma inny charakter, ale do tej pory nie spotkałem się ani z zakłamaniem ani ze sztuczną życzliwością, a pracuje od początku powstania tej firmy.

Czy pracownicy Lorenc Logistic Polska Sp. z o.o. chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

Bolek
 Rekomendacja
@Pytanie

Dwa razy w roku mamy imprezy integracyjne. W wakacje piknik rodzinny, głównie dla dzieci, a w zimę bal karnawałowy - super sprawa.

Anatolij
 Rekomendacja

Czasem jest zgrzyt, jak w każdej firmie, trzeba sobie radzić. Obecnie pracuje w tej firmie 4 rok, muszę powiedzieć, że jak dla mnie jest wszystko w porządku.

Pracuje się bardzo dobrze - dobre pieniądze i dobre warunki. Pracować trzeba, bo za darmo nikt wynagrodzenia wypłacał nie będzie. Atmosfera w pracy dobra, a ilość pracowników z długim stażem (biurowych i kierowców) mówi sama za siebie.

Norbert

Nie ma się czego podśmiewać ponieważ wszędzie brakuje pracowników i każde obcokrajowiec dostanie teraz pracę.

@Norbert

Dla naszej firmy narodowość nie jest najważniejszym punktem podczas rekrutacji, liczą się umiejętności danej osoby i jakoś wykonywanej pracy.

Kierowca
@Lorenc Logistic Polska Sp. z o.o.

To czemu w ofercie pracy i na rozmowie zaznaczanie, że nie przyjmujecie obcokrajowców?

Zdzichu

Firma jak każda inna. Robisz swoje i jest ok. Ja nie mam problemu z nikim i niczym to co na papierze zgadza się z tym co wpływa na konto.

Zostaw merytoryczną opinię o Lorenc Logistic Polska Sp. z o.o. - Włocławek