SteriPack Medical Poland Sp. z o.o.

Opinie o SteriPack Medical Poland Sp. z o.o.

Nie polecam pracy w tej firmie, nie ważne ile wysiłku włożysz w swoją pracę i jaka by nie była efektywna, zawsze będzie za mało i zawsze będzie to nie wystarczające. Jak się sprawdzasz a kierownicy to widzą, nakładają na Ciebie kolejne dodatkowe obowiązki, bez szkoleń, z których jesteś rozliczany. Równolegle słyszysz pochwały za świetną pracę i obietnice podwyżek i awansu które się nie spełniają. Tak jak pisała @Stefka, niektórzy przychodzą do pracy pod wpływem alkoholu i jest to przez kierowników znane i wielokrotnie zgłaszane przez pracowników, jednak nikt nie z tych osób nie ponosi konsekwencji. Śmietanka kierownicza trzyma się razem, zatrudniają najlepiej młodych ludzi świeżo po studiach obiecując im gwiazdki z nieba i wykorzystując na każdym kroku, po czym pozbywają się z dnia na dzień nie informując przy tym o tym że nie przedłużą im umowy, przez co w zasadzie osoby te z dnia na dzień zostają pozbawione pracy, na lodzie.

Pracować
@1

Nie (usunięte przez administratora) bo każdy co się wykaze dostaje premie i dobrze mu się pracuje.ja nie narzekam bo lubię pracować anie tylko biadolić. Każdy ma tu dobre pjeniondze. Tylko trzeba chcieć!!!

Pinia
@Pracować

@1 jakie dobre pieniądze przeniosłam się z tej firmy do innej . Mam lepsze pieniądze może mniejsze benefity ale są szanują pracownika każdy dostaje premie 16 % od pensji netto jeśli nie ma absencji , praca też na dwie zmiany 4900 netto, plusem jest stołówka na miejscu oraz obiady za grosze Więc niech nie piszą ludzie ze steripack tak dobrze płaci

@Pracować

A ile wynoszą premie jeśli ktoś się stara? Tak mniej więcej?

Yol
@Pinia

A możesz napisać,gdzie się przenioslaś ze Steri?Ja szukam dobrej pracy,mam doświadczenie w sprzedaży,handlu,farmacji.Doradz coś...?

@Pina
@Yol

Jeśli jesteś mobilny /a to polecam Wrocław teraz rekrutują to shein oraz ceva . Nawet mają b.dobre stawki firmy są nowe więc i dopiero się otwierają i będą wszystko przygotowywać pod produkcję

Haha Nowy wpis
@1

Mordo tak jest wszędzie a raczej w większości firm bynajmniej tu w rejonie mówię to z autopsji jeżeli chodzi o efektywności pracy (usunięte przez administratora) czasami za 2 a nawet 3 znasz każde stanowisko co gdzie jak przy kompie papiery i wiele innych a i tak jak nwm w przykładzie powiem daty nie wpiszesz w dokumentach przez ilość pracy która jest dodawana bo WIDZA ZE MASZ POJECIE I POTRAFISZ WSZYSTKO SZYBKO ZROBIĆ. To jest przykre fakt ale to głupota bo człowiekowi zależy pokazuje że potrafi i zamiast się rozwijać bardziej to wezmą tumana z UK na lidera który robi 2 lata pomijając że przez te 2 lata (usunięte przez administratora) robił ale i tak został liderem. Ale tak to jest wola lebiode wziąć bo i tak(usunięte przez administratora) taki na lidera jak zastąpi 2/3 osoby ... Ps nie chodzi o daną firmę w danym przykładzie PODKREŚAM.

Ktos Nowy wpis

Nie kompetentni , potrafią zadzwonić ,że rozmowa kwalifikacyjna się nie odbędzie bo Pan kierownik zna i kiedyś już tam byłeś ...nie ważne, że chcą zatrudniac za bardzo małe pieniądze ,powodzenia w szukaniu pracownika ,chyba że Ukraina rządzi !!!!

Fajno, @Aaa napisał stawki przed rokiem. Ktoś sympatyczny odświeżyłby te dane, ile się zarabia na pakowaniu? Już te 3 300 PLN brutto to za mało, odkąd skoczyła 01.01 minimalna w górę :))

Sde

Podstawa 4224 zł plus premia frekwencyjna 250zl brutto Premia produkcyjna kwartalna 400zl brutto (nie zawsze jest)

Felek
@Sde

A jeśli chodzi o tę premię frekwencyjną, to jak ma się L4 albo weźmie się np. dzień wolnego, to się ją traci? Dlaczego premia kwartalna raz jest, a raz nie, od czego to zależy, mógłbyś wyjaśnić?

Sde
@Felek

Premia frekwencyjna nie przysługuje gdy przebywasz dłużej niż 2 dni na l4. Premia kwartalna zależy od ilości reklamacji z danego kwartału biorąc pod uwagę też sprzedaż. W ostatnim czasie premia jest co 3 miesiące. Warunkiem otrzymania premii kwartalne jest też nie przebywanie na l4 dłużej jak 14 dni w ciągu kwartału

@Sde

Wielkie dzięki za wyjaśnienie i podanie konkretnych kwot:) Jeszcze cię tak dopytam, od czego zależy czy premia kwartalna wpadnie? Od wyników produkcji? Stawka godzinowa jest raczej stała dla wszystkich, czy np. gdy ktoś dłużej porobi w firmie to dodadzą mu coś do niej za staż pracy? Tak ogólnie to polecasz pracę w firmie? Czy może warto jednak rozglądać się za opcją B?

Czy rozmowa kwalifikacyjna do SteriPack Medical Poland Sp. z o.o. odbywa się w siedzibie firmy?

Czy rekrutacja na stanowisko Kupiec Strategiczny w firmie SteriPack Medical Poland Sp. z o.o. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
Halina

To ile teraz się zarabia na produkcji jako pakowaczka? Znalazłam starsze ogłoszenie, gdzie pisali 15 zł brutto/h + system premiowy. Ale to było przez agencję, a nie wiem, czy teraz zatrudniają może bezpośrednio? Kto odpisze z sensem, bo tu to poznałam zarobki, ale w konkurencyjnej firmie, niektórzy nie umieją pisać na temat :/

Aaa
@Halina

3300 brutto podstawy plus premia obecnościowa 700zl brutto. Czasem raz na 3 miesiące premia produkcyjna 400zl brutto

Jakość

Proszę o komentarz w sprawie działu jakości. Jakie macie opinie? To jest praca jednozmianowa?

ZedZet

Jak wygląda sytuacja w dziale sprzedaży ? Jest jakiś podział na kraj i eksport ? Co muszą robić handlowcy ?

Maja
@ZedZet

Masz może jakieś doświadczenie jako handlowiec? W ogóle kojarzysz może jakie mają wymagania względem kandydatów?

Pracownicy nie mają nic do powiedzenia. Zmiany są wprowadzane z dnia na dzień bez żadnej konsultacji z pracownikiem. Jednego dnia postanowią że masz pracować 2 tygodnie przez przerwy, plus do tego w niektóre dni po 12 godzin. A zanim się pracownicy zdąrzą odezwać to pada piękne ogłoszenie że znają sposoby na takich którym te warunki nie odpowiadają. Odwoływanie zatwierdzonych już wiele miesięcy wstecz urlopów bez żadnych wyjaśniej. Zmiana pracy na 4-brygadówke bez konsulatcji z pracownikami. Po prostu sobie tak postanowili. A jeśli się nie zgodzisz to oczywiście wiadomo co sie stanie. Liderzy przeszkoleni tylko na niektórych projektach. O reszcie nie maja pojęcia i oczekują od pracowników żeby się sami uczyli a później wytykają błędy. Moim zdaniem, jest to nielegalne co robią z pracownikami w tej firmie. A i to co najlepsze zostawiam na koniec. Nie przedłużają ci umowy, dowiesz się o tym w dniu skończenia umowy zaraz po pracy. Brawo dla firmy za mobing. Oby tak dalej. Mam nadzieje że znajdzie się taki który się wkońcu odezwie, albo pociągnie ich do odpowiedzialności. Pozdrawiam

Stary
@Anonim

Prawda jest taka że pracownicy sami chcieli pracować w systemie czterobrygadowym bo to się po prostu opłaca i finansowo i jest więcej wolnego np wolny dzień na tygodniu i można wtedy pozałatwiać swoje sprawy lub po prostu pojechać na zakupy lub zostać z dziećmi w domu.Jest to oczywisty plus.

@Stary

Potwierdzam tak było ale zawsze znajdzie się jedną niezadowolona osoba i sieje zament.

@Stary

Jakie opłaca sie finansowo skoro poszła od górna informacja ze to jest za takie same pieniądze i ani grosza więcej ????

@Dawid

Ludzie co wypisujcie!!!! W SMP nie ma żadnej 4 brygad9wki kto pisze takie bzdury!!!!

@Magda!!!

Jeszcze nie ma, ale zaczyna się od 11 stycznia. Zostało wybranych 24 osoby gdzie jedna zwolniła się od razu po otrzymaniu informacji. Pieniądze bedą takie same, tylko ewentualny dodatek nocny. Ludzie nie są zadowoleni bo mam informacje z pierwszej ręki. I mówcie sobie co chcecie, ta firma to (usunięte przez administratora) i nic wiecej. Pozdrawiam

@Anonim

Proszę o spokój i merytoryczną rozmowe,nie ma i nie będzie w SMP żadnej 4brygadowki ani teraz ani od stycznia,prawda że były takie plany ale tylko na wydziale wtrysku odnośnie nowych projektów, pragnę poinformować że projekty co cieszy ruszają ale dzięki zaangażowaniu liderów technicznych oraz całego zespołu trchnikow-ustawiaczy praca jest zautomatyzowana także praktycznie zostaje tylko spakować wyrób.Praca prawie sama się robi a faktycznie to robi robot a człowiek tylko nadzoruje.

@Magda!!!

To dlaczego dostaliśmy przed świetami od kierownika grafik ze od stycznia pracujemy na 4 brygadówce,

Przeciec mamy gotowy grafik na 4 brygadówke

Viola
@Magda!!!

Obecnie nie ma czegoś takiego jak czterobrygadowy system pracy. Oczywiście określenie "czterobrygadówka" funkcjonuje jako nazwa takiej organizacji pracy gdzie pracownicy podzieleni są na 4 grupy z których 3 pracują po 8 godzin w ciągu jednej doby, a czwarta w tym czasie odpoczywa. Nie potrzeba do tego równoważnego systemu. Wystarczy podstawowy połączony z praca zmianową

Magda D.
@Anonim

A zeznasz to w razie czego oficjalnie?

Robi
@Jj

Oj Lapiak daj spokój nie pogrążają się

@Robi

Po pierwsze przepraszam, we wcześniejszych wpisach moich pojawiła się informacja że nie będzie w SMP systemu nazwijmy go 4B teraz wiemy że jednak startujemy z wybranymi projektami i z wyznaczonymi osobami z " czterobrygadowką" Zostaje nam mieć dalej nadzieję że przecież te decyzje Szefostwa są słuszne. W tych czasach dużo i szybko się zmienia- prosty przykład miało nie być w tym roku podwyżek pensji w SMP a proszę dostslismy !!!

Animos
@Magda!!!

Przepraszam a kto niby dostał podwyżkę?

Xxxc
@Magda!!!

Śmiech na sali co tu się dzieje..... Ciekawe kto dostał ta podwyżkę. Chyba tylko elita. Bo zylwylki pracownicy na pewno nie!!!!!!!!

@Xxxc

Wysokość pensji i jej waloryzacja zależy od kilku czynników są to warunki wynegocjowane w angażu ,jak i realizacja celów strategicznych firmy czyli krótko mówiąc każdy kto dobrze pracuje i przyczynia się do rozwoju ( zarówno ekonomicznego jak wizerunkowego ) firmy wnosząc tym samym wkład własny jako dobro dodane może liczyć na to dobrą pensje. Zarząd zapewnia każdemu środki i narzędzia do dobrej pracy i jak pokazuje to życie zawsze działa to w obie strony.

Julka 15
@Xxxc

Drodzy, pracujemy wszyscy w naszym zakładzie i to od nas samych, każdego z osobna i wszystkich razem zależy przyszłość firmy.Wszyscy są potrzebni bo tylko razem budując zespół osiągniemy sukces.Dajac coś więcej od siebie możemy realizować nasze plany.

@Julka 15

Krótko operator czy prosty magazynier nie będzie miał pensji lidera czy Ustawiacza a ci nie dostaną pensji inżyniera.Wszedzie tak jest.Produkcja to nie biuro.Sa rekrutację proszę startować i nie liczyć komuś ile zarabia.Milego dnia

@Stary

Jaja sobie robisz Stary? Kto chce pracować na czterobrygadówce? Za takie samą kasę jak pozostali, niektórzy to nie mają wolnego weekendu. I albo pracujesz, albo się zwolnij, To jest sprawiedliwe?

Były-a
@Magda!!!

Co za frazesy. Dziewczyno skąd Ty to wytrzasnęłaś? Dyktowali Ci czy co??!! Dawno nie czytałam takiego p**********.

Julia
@Były-a

Czyli nie jest to prawdą, co napisała Magda?

Mila
@Magda!!!

Chyba to co piszesz dotyczy pracowników biurowych . Pracownicy produkcyjni mają najniższą krajową nawet jak robią dobre wyniki wykazują się nic z tego nie mają :(

Hela
@Mila

Albo nie wiesz jaka jest teraz najniższa krajowa albo ile mają pracownicy produkcji

@Hela

A skoro tak narzekacie na zarobki to nie macie możliwości poproszenia o podwyżki?

Ricardo

Szukają inżyniera procesu wtrysku. Jakie są warunki finansowe? Jaka panuje atmosfera? Co z umowami odnośnie nie przedłużania bo nie rozumiem jeśli ktoś wywiązuje się ze swoich obowiązków i robi to poprawnie a wręcz dobrze to dla czego nie przedłużają?

Dorota
@Ricardo

Skąd wiesz że szukają? Skąd masz te info, ogłoszenie?

@Ricardo

Polecam,dobre maszyny Arburg , systematycznie przechodzą przeglądy i kalibracje. Zadbana i klimatyzowana wtryskownia. A wymagania wszędzie takie same , jak ktoś chce to wszystko do ogarnięcia.. Szczegóły nie na forum jak chcesz żeby nie zanudzać:)

@Marcin

Czyli nawet osoby bez doświadczenia miałyby szanse skoro wszystko jest do wyuczenia?

Czy w SteriPack Medical Poland Sp. z o.o. zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Stary

Tak , jest mniej ścinek na jansenie ????

@Stary

Wytłumaczysz o co chodzi? Bo nie bardzo rozumiem.

Gosia

No to urlop już zaplanowany na cały rok i super. Aby pogoda dopisała

Julka15

W tych ciekawych czasach w jakich żyjemy trzeba cieszyć się z pracy

@Julka15

Sugerujesz że jest źle, ale z braku laku nie szukasz niczego lepszego bo mamy ciężkie czasy? To nie jest dobra wizytówka firmy :D

szok

Nawet w weekendy śledzą forum i usuwają niepochlebne komentarze, ale żeby odpisać kandydatowi na wysłane CV to czasu nie mają? I to ma być poważna firma z kapitałem zagranicznym?

haha

Wysyłając CV to tej firmy nie liczcie na odpowiedź. Kapitał niby zagraniczny, ale standardy - na pewno nie.

Svitlana

Czy są agencji które zatrudniają w SteriPack?

Anka30

Czy są w firmie przyjecia na produkcje? Ile jest zmian bo slyszalam ze sa nocki a niektorzy pracuja na 2 zmiany?

Agata
@Anka30

Są przyjęcia. Dobrze słyszałaś. Niektórzy pracują na 2 zmiany a inni także na nocki. Zależy na jaki projekt tracisz.

Czy zdarzają się nadgodziny w SteriPack Medical Poland Sp. z o.o.?

Agata

Tak zdarzają się nadgodziny. Płatne

Dzień Dobry Widzę, że pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Kontroler Jakości. Niestety nie ma więcej informacji poza "stabilną firmą", "dobrą atmosferą" itp. Chcę wiedzieć czy to stanowisko jest jednozmianowe. Jakie są zarobki, bo jak tu czytam to wszyscy piszą , że blisko średniej krajowej - średnia krajowa na 2021 rok to prawie 3800 zł netto. Ogólnie jak wygląda atmosfera w pracy - współpraca, urlopy, ludzie? Czytam wasze wpisy, ale to jak pod każda firmą na GoWorku - jest straszny mobing, znieczulica i styl pracy niewolniczej. Proszę o jakąś neutralną opinię.

Co jaki okres czasu w SteriPack Medical Poland Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Jeżeli mowa o pracowniku produkcji to odpowiedź brzmi nie. Wszyscy mają takie same stawki i podwyżki tylko ogolno zakladowe.

Gosia

Hej jestem jeszcze na macierzyńskim ale plotki dochodzą do mnie że trochę się pozmieniało w zakładzie.Co mam zrobić bo nie chce pracować na czterobrygadowce jak wrócę wszyscy się śmieją że ludzie godzą się na takie coś nocki ok rozumiem ale nie pisałam się na czterobrygadowke sorki ale zakład zaczyna być pośmiewiskiem jeszcze Ukraina niech pracuje.

Viola
@Gosia

Są ograniczenia czasu pracy rodziców dzieci do lat 4 ale z tego może skorzystać tylko jeden rodzic Na pewno praca w nocy , system 12 godziny też system 4 brygadowy ale lepiej dowiedzieć się od kogoś kto się na tym zna Mój mąż z tego korzysta Ja nie ( nie pracuje w niedzielę soboty oraz po 12h )

Julka 15
@Gosia

Gosiu po urlopie macierzyńskim dalej jesteś chroniona zgodnie z kodeksem pracy.Masz okres ochronny aż Maluszek skończy roczek.Zyczmy dużo zdrowia dla Mamy i dziecka i wracaj na nasz Steripakowy poklad,HEJ

?
@Gosia

Gosiu nie słuchaj plotek i sama też nie siej. Pracodawca jasno się wyraził i proszę stosować się do zaproponowanych przez załogę i przyjętych na wniosek tejże zasad.

Zostaw merytoryczną opinię o SteriPack Medical Poland Sp. z o.o. - Jelcz-Laskowice

• Jak się pracuje w SteriPack Medical Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SteriPack Medical Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SteriPack Medical Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 3 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

SteriPack Medical Poland Sp. z o.o.