Steripack Medical Poland Sp. z o.o.

Toruń

Opinie o Steripack Medical Poland Sp. z o.o.

Edyta
użytkownik zarejestrowany

@Pracownik Widzę, że polecasz innym pracę właśnie w tej firmie. Czy dalej jesteś pracownikiem SteriPack? Jeśli tak, to chętnie dowiemy się więcej o Twoich doświadczeniach. Jakie możliwości rozwoju zapewnia pracodawca? Czy w ciągu ostatniego roku zaszły w firmie istotne zmiany? Dodatkowe informacje mogą być cenne dla osób, które na wątek ten trafiły szukając informacji o swoim potencjalnym miejscu pracy. Co możesz im doradzić?

kiss
użytkownik zarejestrowany

może wiecie czy wciąż można się załapać na inżyniera procesu produkcyjnego? Chętnie bym się załapał, ale na razie to się nic nie pokazało, a szkoda bardzo.

SteriPack to dobry pracodawca ale tez wymagający. Stawia na ludzi młodych kreatywnych i oczekuje dużego zaangażowania ze strony pracownika. Zarobki dobre,ludzie stanowią zgrany zespół, atmosfera pozytywna. Warto zaaplikować.

Czy uważasz, że to co pisze się w internecie na temat firmy Steripack Medical Poland Sp. z o.o. to prawda? Dodaj swoją opinię na naszym forum.

Zostaw opinię o Steripack Medical Poland Sp. z o.o. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Steripack Medical Poland Sp. z o.o.