Sterling Outsourcing Sp. z o.o.

Adres: Stefana Batorego 1 lok. 4, 31-135 Kraków

NIP: 6762357270 REGON: 120534941 KRS: 0000288699

Sterling Outsourcing Sp. z o.o.
2 10 10 5 1

Opinie o Sterling Outsourcing Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

Konrad
 Opinia

Idealnie to nigdzie nie będzie. Wszyscy wiemy, że wszędzie dobrze gdzie nas nie ma!!

Tak1Nie1
English
 Opinia

A good place to work for ex-pats and Polish people. There are about 45 staff in the office and about 15 of these are English or Irish like me. I like the mix, it's a nice environment, everybody knows each other and are quite sociable. The working hours are good, I do 10am to 6pm and never need to do overtime, I also get an hour for lunch which is great as the office is right in the centre. I have worked in one of the large outsourcers in Krakow before which was like working in a high pressure factory with very repetitive tasks. The work here is much nicer with more responsibility, more interesting and far less repetitive. Pay is fine.

Tak7Nie1
Krakus
 Opinia

Niestety najgorszy pracodawca, z jakim miałam do czynienia. Bardzo nieprofesjonalne podejście do pracownika, w porównaniu z konkurencja płace są śmieszne, sposób zachowania się firmy na koniec współpracy jeszcze gorszy. Wszystkie pozytywne komentarze raczej nie pochodzą od osób, które tam faktycznie pracowały, wystarczy popatrzeć na sformułowania skopiowane z kampanii reklamowych. Nie polecam, lepiej nie tracić czasu na tę firmę, podczas gdy konkurencja oferuje o niebo lepsze warunki, tak jak ktoś już tu wspomniał.

Tak4Nie1
salma
 Opinia

jak wyglada proces rekrutacyjny do finansow

Tak1Nie1
Mac
 Opinia

Po ponad roku pracy w Sterlingu muszę powiedzieć, że jest to bardzo udany okres w moim życiu zawodowym. Firma gwarantuje rozwój umiejetności, odkrywanie nowych, świetną atmosferę i wspólpracę z ciekawymi ludzmi. Jest ona średniej wielkości przez co niemalże każdy, jeśli sie nie zna, to przynajmniej kojarzy. Nie rozumiem też zarzutu użytkownika niżej o śmiesznych zarobkach. Każdy zaczyna z tego samego pułapu, a po pewnym czasie spędzonym w firmie zarobki naturalnie rosną w zależności od umiejetności i zaangażowania. Zdecydowanie polecam tego pracodawcę.

Polecam
 Opinia

Od poczatku mojej pracy w Sterling z radością obserwowałam jak firma sie rozwija, ale przy tym nie zapomina co jest jej największym atutem - dorze wyszkoleni i zadowoleni pracownicy. Każdy pracownik zna swoje zadania i ma zapewniony czas na ich realizacje - tu nadgodziny nie istnieją. Atmosfera w firnie jest swietna i wszyscy, łacznie z managerami z chęcią spotykamy sie poza pracą zarówno na imprezach organizowanych przez firmę jak i prywatnie. Zdecydowanie polecam Sterling wszystkim, kotrzy szukają pracy ktora zapewni im nie tylko dobre zarobki ale tez mozliwosc rozwoju i zdobywania nowych umiejętności. Przywitamy Cię z otwartymi ramionami!

Polecam
 Opinia

Prace w Sterling zaczalem pare ladnych lat temu. Firma jest sredniej wielkosci, dzieki czemu problemy pracownikow sa latwiej zauwazalne, co z kolei sprzyja ich rozwiazaniom. Dodatkowo, nie ma tutaj presji ciazacej nad pracownikiem czy to odnosnie targetow, czy innych aspektow. Pracodawcy zalezy tylko abys wykonywal swoja prace sumiennie i z nalezyta starannoscia. Praca w tej firmie daje mi spelnienie zawodowe, poczucie, ze przyczyniam sie do rozwoju innych osob oraz, ze to co robie ma jakies znaczenie.

Super
 Opinia

Pracuję w Sterlingu od wielu lat i mogę powiedzieć, że jest to dobre miejsce do rozwoju swoich zdolności. Środowisko, gdzie można przetestować swoje umiejętności i wiele się nauczyć. Świetna lokalizacja biura, długa, płatna przerwa na lunch, jak również dynamiczna i przyjazna atmosfera.

Tak7Nie1
NigdyWięcej
 Opinia

Nie polecam firmy: śmieszne zarobki, zero szkoleń, nieprzyjemna i ciężka atmosfera, brak jakiegokolwiek szacunku do ludzi tam pracujących. Szkoda czasu tracić na takich pracodawców, gdy w Krakowie tak dużo ich do wyboru, dodatkowo oferujących milion razy lepsze warunki pracy.

Tak22Nie1
 Opinia

Co słychać w firmie Sterling Outsourcing Sp. z o.o. w miejscowości Kraków? Oczekujemy na aktualne sprawozdania. Może znajdzie się użytkownik, w firmie Sterling Outsourcing Sp. z o.o., który ma jakieś sprawozdania?

Tak2Nie

Zostaw opinię o Sterling Outsourcing Sp. z o.o. - Kraków