counter
3 26 42 5 1
Nokia

Dlaczego negatywne komentarze mówiące o nierównym traktowaniu są usuwane? Nie zawierały one wulgaryzmów ani kłamstw. Mimo to, co najmniej kilka takich opinii zostało usuniętych (przez administratora strony po interwencji firmy jak się domyślam). Odnośnie stażu pracy - jest kilka osób z kilkuletnim stażem pracy i są to w miażdżącej większości ludzie na pozycji team leader/manager, reszta odchodzi do innych firm zanim stuknie 3 lata.

Tak6Nie2
@Nokia

Może admin serwisu usunął te posty, bo zauważył, że są one pisane przez tę samą osobę używającą różnych nicków. A to co piszesz po prostu nie jest prawdą. Pracuję jako credit controller w Sterling już od 5 lat, a sporo moich kolegów nawet dłużej. Owszem, niektórzy odchodzą po kilku latach, bo znaleźli inną pracę, ale to przecież zupełnie naturalne, że ludzie zmieniają pracę. Niedawno poszliśmy na firmowe piwko, żeby pożegnać kogoś, kto przepracował z nami 7 lat, tak po prostu po koleżeńsku, w dobrej atmosferze. Najwyraźniej Ty nie radziłeś sobie w Sterling a teraz obwiniasz za to wszystkich, którzy tam pracują. Może po prostu to nie była praca dla Ciebie. Na 40 zadowolonych pracowników jest jeden niezadowolony, który odchodzi. Więc może problem nie tkwi w firmie, tylko w pracowniku.

Były pracownik Nowy wpis
@Nokia

Bardzo niepokojące, że co najmniej kilka opinii opisujących prawdziwe warunki pracy zostało skasowane. Praca w ciasnym, nieprzystosowanym biurze, słabe zarobki. Ogólnie dobra dla ludzi bez żadnego wykształcenia.

Eveline Nowy wpis

Zgadzam się całkowicie ze wszystkimi negatywnymi komentarzami na temat tej firmy na tej i innych stronach. Miałam bardzo nieprzyjemne doświadczenia podczas pracy i odchodzenia z firmy. Najgorsze jest nierówne traktowanie i całkowity(usunięte przez administratora) dla pracowników. Mam nadzieję, że ta firma pójdzie z torbami.

Benvolio Nowy wpis
Nazwa działu: Finanse

Szczerze odradzam pracę w firmie Sterling Outsourcing. Pracowałem tam dwa lata i to wystarczy żeby napisać uzasadnioną opinię. Właściciel firmy jest w porządku ale chyba nie do końca wie co wyrabiają jego menedżerowie. Menedżer dla którego pracowałem traktował swój zespół jak prywatny folwark. Wyraźnie widać różnice w traktowaniu swoich kolegów Brytyjczyków i reszty pracowników. Dobry kolega menedżera nagminnie przychodzi do pracy pijany po poprzedniej nocy ale nie czekają go żadne konsekwencje. Tymczasem ten sam menedżer potrafi przyczepić się do innych pracowników o cokolwiek. Przez takie traktowanie firma szybko traci utalentowanych pracowników zrażając do siebie ludzi, którzy się szanują. Miałem okazję pracować z ludźmi, którzy rzucali pracę po kilku miesiącach. Osoby, które pracują tam dłużej nie miałyby szansy znaleźć pracy w żadnej porządnej firmie

NIKO Nowy wpis
Nazwa działu: Finanse

Benvolio, możesz napisać kiedy tam dokładnie pracowałeś?

Tak1Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 11 dni.

Opowiecie jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Sterling Outsourcing Sp. z o.o.?

Kandydat

Firma wydaje się ok, ale proces rekrutacji się przeciągnął i nie mieli na tyle przyzwoitości, żeby chociaż wysłać maila z odmową po całym czasie spędzonym na powtarzających się rozmowach z każdym rekrutującym osobno.

TakNie2
Bogdan
@Kandydat

To ile etapów miał ten proces rekrutacji? I jak wyglądał?

TakNie

Wypłacają dodatkowe nagrody w Sterling Outsourcing Sp. z o.o.?

Tak1Nie3
Nazwa działu: Finanse

O, komuś bardzo zależy na zniszczeniu opinii firmie, do tego stopnia, że zdublował mój Nick. Tak się składa, że ja tam wciąż pracuję, więc wiem co mówię. Firma jest na prawdę w porządku. Motywuje pracowników premiami i dodatkowymi benefitami! Więc nie pisz kłamstw.

Tak3Nie
Anna
@Rebeka

A ja pracowałam w tej firmie i moim zdaniem celowo wprowadzasz ludzi w błąd. Dość ciekawe, że po tym jak pojawiło się tutaj kilka bardzo negatywnych opinii o firmie nagle pojawiają się osoby, które chwalą pracę w tej żenującej firmie. Praca w tej firmie oprócz lokalizacji w centrum nie ma żadnych zalet. Zarobki są bardzo słabe a firma nie wypłaca żadnych premii o których wposmniałaś moim zdaniem celowo wprowadzając ludzi w błąd. O jakich premiach i benefitach? Może podaj przykłady premii i benefitów.

@Anna

Otóż to, Ty pracowałaś, a ja wciąż pracuję. Poczytaj opinie osób, które tam nadal pracują, są na ogół pozytywne. Jesli nie dostawałaś premii, to może po prostu na nią nie zasłużyłaś. Inni jakoś piszą o dobrych zarobkach i fajnych świadczeniach oferowanych przez firmę. Jaki ja miałabym mieć interes w tym, żeby wprowadzać ludzi w błąd. Piszę o tym, czego sama doświadczam w pracy, w której, jak wszędzie, bywają lepsze i gorsze dni. Ale ogólnie jestem zadowolona. W poprzedniej pracy miałam nadgodziny, a lunch musiałam jeść przy biurku przed komputerem. Tu się szanuje pracownika. Nie siedzę po godzinach, a w porze lunchu mogę wyjść z koleżanką na miasto. A to, że nie zawsze dostanę premię, nie jest aż tak ważne, bo stała pensja według mnie jest wysoka. Może trudno Ci w to uwierzyć, ale są ludzie, którzy lubią swoją pracę.

Tak6Nie5
Gerwazy

Na jakie wynagrodzenie moze liczyc osoba z doświadczeniem w credit control?

Emilia

Fajnie, że napisałeś. Szkoda, że Sterling nie oferuje żadnych benefitów ani nie motywuje pracowników premią. A są jakieś dodatkowe szkolenia?

Say-no-to-Sterling-Outsourcing
@Emilia

@Emilia nie, nie ma żadnych szkoleń

Tak1Nie3
Nie polecam

Słabe, nie polecam.

Nie polecam

Słabe, nie polecam.

@Gerwazy

ja też nie polecam, zarobki są słabe a wszelkie podwyżki bardzo trudno wywalczyć

Ja
@Emilia

Jak to nie oferuje benefitów? To chyba jakaś bardzo nieaktualna opinia musi być. Są premie, standardowe dodatkowe świadczenia (opieka luxmed, multisport), płatne przerwy, Fun Zone itd. Firma nawet sponsoruje drużynę piłkarską pracowników. Zapytajcie tych, co tam pracują. Średni staż pracy jest dość długi, więc to chyba mówi samo za siebie. No ale, jeśli ktoś tylko pierdzi w stołek i oczekuje, że się mu premia za nic należy, to pewnie będzie rozczarowany.

Nazwa działu: Finanse

Czy spotkaliście się z dyskryminacją lub nierównym traktowaniem w firmie Sterling Outsourcing Sp. z o.o.?

Pracownik SO
@Pytanie

Firma prezentuje bardzo wysoki poziom i kulturę pracy. Dba o pracowników, wszystkich traktuje na tych samych zasadach. Zatrudnia osoby w różnym wieku, różnej płci, z różnych stron świata. Zapewnia wiele dodatkowych świadczeń, takich jak np. prywatna opieka medyczna.

Ja
Nazwa działu: Finanse

Polecam tę firmę. Pracuję tam już kilka lat i bardzo doceniam warunki i atmosferę. Biuro w centrum miasta, mamy zagwarantowane płatne przerwy na obiady, ale jeśli nie lubimy jeść ;) to możemy się zrelaksować w strefie gier (stół bilardowy, icehokey itp) lub poczytać książkę w cichym pokoju. Do tego karta Multisport, Luxmed, imprezy integracyjne. Ale tak na prawdę to nie te drobiazgi czynią pracę znośną, ale świetna ekipa! To stosunkowo mała firma, więc wszyscy się znamy.

Tak2Nie1

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Sterling Outsourcing Sp. z o.o.?

@Pytanie

Polecam prace w Sterling. Swietna atmosfera, fajni ludzie i co wazne, nie ma siedzenia po godzinach :)))

Maksymilian
@Rebeka

Całkowicie nie zgadzam się z tą opinią i nie mam wątpilowści, że pozytywne opinie tutaj piszą osoby na prośbę managementu. W firmie nie panuje pozytywna atmosfera, wbrew przeciwnie mogę powiedzieć, że jest się wręcz przykutym do fotela, zwraca się nawet uwagę na to, że ktoś za często wstaje od biurka. Nie można praktycznie ze sobą rozmawiać. Manadżer potrafi przyczepić się do wszystkiego - ale nie dotyczy to oczywiście swoich pupilów. Słabe zarobki i ciężka atmosfera.

Tak1Nie2
Nazwa działu: Finanse

Firma ma takie same benefity jak większość dużych firm w Krakowie m.in. kartę Multisport oraz prywatną opiekę medyczną. Ja chodzę na lekcje angielskiego, a obcokrajowcy biorą udział w lekcjach polskiego. Co miesiąc są spotkania integracyjne (chodzimy na piwo ;)), a kwartalnie większe imprezy tak jak ostatnio gokarty. Fajna jest godzinna płatna przerwa lunchowa, bo możemy wyjść na miasto lub zostać i grać w bilard,etc. Pracujemy w małych zespołach i pewnie dlatego panuje spoko atmosfera. Treningi są ciekawe, a w razie czego, zawsze można się kogoś zapytać o pomoc. Nie jest wcale tak źle jak mogłoby się wydawać.

Tak3Nie2
@pracownik

Calkowicie sie zgadzam. Nie rozumiem skad te negatywne opinie. Mam porownanie z innymi i wierzcie mi, tu jest naprawdę dobrze.

Wiki

Czy istnieje możliwość pracy zdalnej?

worker
@Wiki

Nie

Obecny

Firma gwarantuje rozwój w określonej dziedzinie oraz rozwój języka angielskiego z racji pracy z klientem zagranicznym. Jak w każdej firmie raz jest lepiej raz jest gorzej, ale wszystkie skargi są rozpatrywane przez kierownictwo. Płaca jak na Kraków średnia ale ok w stosunku do obowiązków. Benefity poniżej standardów ale można zgłaszać nowe opcje do rozpatrzenia. Atmosfera przyjemna, godzinna przerwa na lunch, biuro w centrum, łatwy dojazd. Ludzie z pozytywnym nastawieniem. Brak zwyczajowych kwasów.

Tak3Nie2
Nazwa działu: Finanse

Pracuję w Sterlingu od ponad dwóch lat i było to dla mnie niezwykłe i bardzo cenne doświadczenie. Współpracownicy są przyjacielscy a przy tym bardzo profesjonalni a w biurze panuje bardzo dobra atmosfera. Firma zapewnia kompleksowe szkolenia dla nowych pracowników i atrakcyjne benefity. Idealna lokalizacja w centrum miasta. Świetne miejsce do pracy!

Tak5Nie2
Existing Employee
 Rekomendacja

Great place to work. 35hrs a week due to a 1hr lunch each day. Means I can go out and enjoy the town centre, shops, restaurants and parks nearby every day. The work is challenging but well supported amongst the team and by knowledgeable and approachable management. The salary is in line with the work and is reviewed on at least an annual basis and continues to improve as I develop. Great relaxed atmosphere with regular social events planned through the company. Easily the best place I've ever worked.

Tak6Nie2
Konrad

Idealnie to nigdzie nie będzie. Wszyscy wiemy, że wszędzie dobrze gdzie nas nie ma!!

Tak2Nie5
English

A good place to work for ex-pats and Polish people. There are about 45 staff in the office and about 15 of these are English or Irish like me. I like the mix, it's a nice environment, everybody knows each other and are quite sociable. The working hours are good, I do 10am to 6pm and never need to do overtime, I also get an hour for lunch which is great as the office is right in the centre. I have worked in one of the large outsourcers in Krakow before which was like working in a high pressure factory with very repetitive tasks. The work here is much nicer with more responsibility, more interesting and far less repetitive. Pay is fine.

Tak12Nie5
salma

jak wyglada proces rekrutacyjny do finansow

Mac

Po ponad roku pracy w Sterlingu muszę powiedzieć, że jest to bardzo udany okres w moim życiu zawodowym. Firma gwarantuje rozwój umiejetności, odkrywanie nowych, świetną atmosferę i wspólpracę z ciekawymi ludzmi. Jest ona średniej wielkości przez co niemalże każdy, jeśli sie nie zna, to przynajmniej kojarzy. Nie rozumiem też zarzutu użytkownika niżej o śmiesznych zarobkach. Każdy zaczyna z tego samego pułapu, a po pewnym czasie spędzonym w firmie zarobki naturalnie rosną w zależności od umiejetności i zaangażowania. Zdecydowanie polecam tego pracodawcę.

Tak11Nie6

Zostaw merytoryczną opinię o Sterling Outsourcing Sp. z o.o. - Kraków

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Sterling Outsourcing Sp. z o.o.
3/5 Na podstawie 26 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Stefana Batorego 1 lok. 4