Opinie o Rent Design Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Rent Design Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Rent Design Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi marketingowe - organizacja i obsługa imprez

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rent Design Sp. z o.o. w Warszawa

Administrator Nowy wpis

Obecnie firma Rent Design Sp. z o.o. poszukuje na stanowiska Specjalista Ds. Sprzedaży. Czy ktoś aplikuje?

Jak długo czekaliście na odzew z Rent Design Sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

Rent Design Nowy wpis

Dzień dobry, osoba prowadzące rekrutację powinna odezwać się w przeciągu tygodnia. Jeśli nie nastąpił do tej pory żaden kontakt prosimy o ponownie skontaktowanie się z firmą.

Były pracownik Nowy wpis

Szukają kierownika magazynu już dłuższy czas:) mam nadzieję że nie znajdą:) takie firmy powinno się zamykać z automatu… Januszostwo level hard:D Wieczna gonitwa: jedż tu a potem tam i masz wolne ale jutro o 4 bądź na załadunku mebli bo gdzieś tam trzeba jechać a potem o 18 znowu ta sama zabawa:D nosz (usunięte przez administratora) hit… oczywiście nadgodziny to termin którego się nie zna w tej firmie:D mam nadzieję że PIP się zajmię tą sprawą odpowiednio:)

Jestem pracownikiem firmy Rent Design od 9 lat i myślę, że sam staż mojej pracy świadczy o tym, że dobrze się tu pracuje. Oprócz mnie w firmie pracuje też kilka osób, które są tu niemal od początku jej działania czyli od 8-10 lat. Owszem, firma ma swoją sezonowość i są miesiące kiedy pracy jest bardzo dużo i jest nerwowo, ale są również miesiące kiedy tej pracy jest znacznie mniej i mamy czas na regenerację. Myślę, że niezadowolone opinie to opinie osób, które pracowały w firmie bardzo krótko i akurat trafiły na ciężki wysoki sezon, kiedy pracy było bardzo dużo, a nie zdążyły zostać z nami do tych spokojniejszych czasów. Ja mam zawsze płacone na czas, a szefowie są dostępni do kontaktu i z każdym problemem mogę się z nimi porozumieć. Przychodząc tu trzeba mieć świadomość, że to praca w zwariowanej branży eventowej a nie etat w budżetówce. Ale dzięki temu jest też często dużo ciekawiej :)

Dominika

No właśnie mnie zainteresowały całe te negatywy co tu się pojawiły. Czyli twierdzisz, że musieli pracować akurat w samym szczycie sezonu? To może jest szansa na to, że jednak wtedy występowały jakieś problemy z wypłacalnością a szefostwo jako priorytet traktuje stabilnych pracowników i stąd te różnice w tym, że Ty otrzymujesz wypłatę a nowi nie?

@Dominika

Szczerze mówiąc nigdy nie doszła do mnie informacja aby ktoś nie dostał pieniędzy. Niestety osoba, która napisała tą opinię nie podpisała się więc ciężko mi powiedzieć. Wg mnie jeżeli w ogóle to jest prawda, to był to jakiś pojedynczy przypadek wynikający bardziej z przypadku niż celowego działania. Ja mam takie doświadczenie, że wszyscy dostawaliśmy zawsze bez problemu pieniądze za wykonaną pracę.

Waldek

Co w pr ypadku powrotu covida kto za ten przestój niby mi zapłaci?

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Rent Design Sp. z o.o.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Kierowca kat. B.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

W mojej ocenie atmosfera pracy pomiędzy pracownikami biurowymi, magazynowymi i kierowcami jest dobra. Znacząca część pracowników to osoby pracujące w firmie od kilku lat, znające się i nauczone wzajemnej współpracy, co znacznie usprawnia wspólne działanie.

Nie polecam pracy tam. Niska stawka godzinowa. Godziny pracy nienormowane. Dowiadujesz się dzień wcześniej że np. o 5 masz być w pracy, nie wiesz ile zajmie zlecenie a na koniec możesz się dowiedzieć że masz wrócić do domu, przespać się np. 3 godziny i z powrotem do pracy na nie wiadomo ile… o wypłatę trzeba się upominać a wręcz angażować inspekcję pracy. Szkoda nerwów na noszenie mebli eventowych i użeranie się o pieniądze.

Nie polecam firmy, szefowie to jakiś żart. Traktowanie ludzi z góry jest na porządku dziennym, a na pensje czeka się nawet kilka miesięcy. Już nie wspominając o innych "spółkach", które ledwo ciągną koniec z końcem...

Irek

Mam wrażenie, że generalnie zabrakło komuś chęci do pracy. Firma idealna nie jest ale jest ok.

@Irek

Też tam pracowałem,na szczęście krótko... godziny pracy to jakiś żart. Nie wiesz na która do pracy idziesz następnego dnia i do której będziesz pracował. A te piętrowe łóżka w pracy to przegięcie...

Sprawiedliwy

Nie polecam pracy tam. Niska stawka godzinowa, umowa zlecenie tylko i mają problem z wypłacaniem należnego wynagrodzenia. Sprawa jest w Inspekcji Pracy. Pracuje się w dziwnych godzinach (na rozmowie informują o 8 godzinach dziennie 8-16) a pracuje się nawet po 14 godzin i więcej... Ustalają grafik dzień wcześniej o 14 i nagle się człowiek dowiaduje, że musi byč w pracy o 4 rano a potem na 18 i nosić meble do 24 albo i lepiej... a następnego dnia znów trzeba być o świcie w pracy. Odradzam pracę tam, chyba że lubisz pracowač za darmo...

Jasiek

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie kogoś do pracy?

Zostaw merytoryczną opinię o Rent Design Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Rent Design Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Rent Design Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rent Design Sp. z o.o.?

Rent Design Sp. z o.o.
  • Mińska 14 lok. 1