Opinie o Furta Drzwi (Furta Sp. Z O.O.) w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Furta Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Furta Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Uprawa zboża

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Furta Sp. z o.o. w Lublin

Artur Nowy wpis

Porażka. Drzwi dość ładne. Dobre materiały i piękne wszystko wygląda do momentu montażu. Na spotkanie do domu przychodzi miły i kompetentny pan, który obiecuje profesjonalne i sprawne zamontowanie drzwi. Bierze zaliczkę i tyle dobrego. Acha obiecuje, że za montaż będzie można zapłacić kartą. Potem zamiast dwóch montażystów przychodzi jeden, co wydłuża czas jego pracy dwukrotnie. Mało tego jest spóźniony o 24h. Musiałem przez niego brać kolejny wolny dzień z pracy. Pan nie ma wszystkich potrzebnych narzędzi. Montuje w pospiechu i byle jak. Na przykład ościeżnice pozostawiając przyklejone do ściany tylko na taśmę i zaznaczając żeby przez 24h ich nie ruszać. W ścianach pozostawia po sobie dziury. Uszkadza płytkę podłogową podczas montażu. Nad framugą dziura wielkości piłki tenisowej. Ściany wokół ościeżnic wyglądają jakby je ktoś ostrzelał z broni maszynowej . Na koniec mówi żebym poszedł do bankomatu i przyniósł mu w gotówce kilka tysięcy złotych , bo on nie ma terminala. Acha jeszcze twierdz, że firma nie naprawia uszkodzonych przez siebie ścian, listew i podłóg oraz że nie sprząta po sobie. Obecnie od miesiąca usiłuję uzyskać cokolwiek w ramach reklamacji. Zadanie trudne, zwlaszacza, że już zapłaciłem ???????? (ludzie nigdy tego nie róbcie!). Dziś mieli przyjechać i naprawić to pobojowisko które po sobie zostawili. Rano dostałem telefon, że samochód im się zepsuł. Natomiast muszę przyznać, że firma bardzo sprawnie przyjmuje pieniądze od klientów. Zwłaszcza za niewykonaną pracę.

Marcin Nowy wpis

Firma nie rzetelna, dział reklamacji nie istnieje, Nie polecam ani drzwi ani usługi montażu. Nie korzystne dla firmy opinie są szybko usuwane. Nie polecił bym nawet najgorszemu wrogowi.

Marja Nowy wpis

Firma nie w porządku.Od samego początku cały czas problem ,drzwi nie domykają się ,polecam nigdy nie mieć doczynienia z tą firmą.

Urszula

Hej, czy pracując w Furta w weekendy zmienia się stawka godzinowa? Dobrze wiedzieć, czy oferują jakieś możliwości dorobienia sobie do pensji- płatne nadgodziny?

Zostaw merytoryczną opinię o Furta Sp. z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w Furta Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Furta Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Furta Sp. z o.o.?

Furta Sp. z o.o.
  • Olejna 7 lok. 4