Opinie o Arfido Sp. z o.o. w Chyby

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Arfido Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Arfido Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Arfido Sp. z o.o. w Chyby

Nick Nowy wpis

Z teraz ogłoszenia dla technika serwisu to nie widziałem, a pisaliście, że podobno co kwartał ktoś jest potrzebny. w starszej ofercie natomiast wspomniano o samochodzie służbowym na użytek również prywatny. Jaki i jakie zasady?

były pracownik Nowy wpis

Nie polecam, wynagrodzenie straszne, a praca ciężka, ale to nie jest najgorsze. Najgorszy jest (usunięte przez administratora), który stosuje (usunięte przez administratora)wobec swoich współpracowników, a firma zwalnia pracowników, jeśli to zgłoszą, a nie (usunięte przez administratora)

Napisano tu wprost, że wynagrodzenie nie jest adekwatne do pracy. czy każdy z aktualnie zatrudnionych mógłby się z tym zgodzić? O jakim zakresie obowiązków w takim razie może być mowa? i jak za ich wypełnienie płacą? Podacie konkret?

Niby zawsze jakaś wstępna informacja z tym odradzaniem przez kogoś pracy pojawiła się w ostatniej odpowiedzi, ale czy macie co do niej jakieś szersze rozwinięcie? Czemu nie warto? Szukają teraz znowu kogoś na serwis, nie ma wskazanych stawek, ale zastanawiam się czy nie ma podwyżek już od tego roku przypadkiem?

pracownik Nowy wpis

Ta firma szuka co 3 miesiące jakąś naiwną osobę, która będzie tyrać za 2. Wynagrodzenie nie adekwatne do pracy poza tym słaba atmosfera. Nie polecam współpracy z tą firmą.

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Arfido Sp. z o.o.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Inżynier – technik serwisu elektronicznego.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

Czy zarobki oferowane przez Arfido Sp. z o.o. są adekwatne do zakresu obowiązków?

Niestety wynagrodzenia nijak mają się do obowiązków pracy. Delegacje nie raz trwają po 12h i żadnych dodatkowych pieniędzy za to nie ma.

Ktoś zdecyduje się napisać o pracy inżyniera serwisu? Może osoba z ostatniego, nie tak dawnego naboru? :) Ogłoszenie wygasło, a mnie interesują warunki, oferowane przez firmę. Czy jest nawał pracy, jak się sprawują wrzutnie pod kątem częstotliwości serwisowania, płace, narzędzia pracy, dosłownie wszystko, co legalnie można poznać jako kandydat.

XD
@Karolina

Nie warto współpracować z tą firmą, pod kątem płac jak i warunków.

Czy pensja w wysokości 7100 w mieście Chyby jest możliwa? Ile zarabiacie, pracując jako Inżynier?

Zostaw merytoryczną opinię o Arfido Sp. z o.o. - Chyby

• Jak się pracuje w Arfido Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Arfido Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Arfido Sp. z o.o.
  • Szkolna 10A