Wega-Mikołów Sp. z o.o.

Adres: Przyjaciół 125, 43-190 Mikołów

NIP: 6351832120 REGON: 243306370 KRS: 0000467582

Wega-Mikołów Sp. z o.o.

Opinie o Wega-Mikołów Sp. z o.o.

KTOŚ

Bardzo Fajna Firma, Szefostwo wyrozumiale i zawsze idzie się dogadać i porozmawiać z Nimi, nie ma problemów z narzędziami i zaopatrzeniem, Stanowczo polecam FIRME

Czekamy na aktualne sprawozdania jeśli chodzi o firmę Wega-Mikołów Sp. z o.o. w miejscowości Mikołów. Najlepiej niech piszą osoby aktualnie zatrudnione.

Zostaw opinię o Wega-Mikołów Sp. z o.o. - Mikołów

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wega-Mikołów Sp. z o.o.