Opinie o Słowik Sp. z o.o. w Oława-marcinkowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Słowik Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Słowik Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Słowik Sp. z o.o. w Oława-marcinkowice

lol

Prezes Człowiek kłamliwy serdeczny z uśmiechem wyrzuca mnie z pracy, bo miałem wypadek w pracy ! Pan Dyrektor przeprosił mnie, że pracuje w chorej firmie z szefem, który jest nieobliczalny wymagający lekarza ! Tak to jest w Polsce chory człowiek rządzi ludźmi ! ABSURD Do tego, nie chorujcie bo was wyrzucą, kobiet jest garstka bo mają jajniki ! Wiem, idzie to w kierunku dyskryminacji ale tam jest ! Jedna Pani nie wiem jak ma na imię, jest na macierzyńskim to w tedy zostały zwolnione wszystkie kobiety, które prawdopodobnie mogły "zajść w ciążę" Zastanów się czy chcesz tam pracować. NIE POLECAM -uważajcie ! Chory Prezes ....

@eee

Na wstępie chciałem poinformować że utrata pracy nie nastała :) Ponieważ jest w trakcie sprawy sądowej w Sądzie Pracy, i napewno zostaniecie o tym poinformowanie jak się zakończy :) Tak to jest jeśli, każdy który z pracowników tam pracował sobie nie poradził z Pracodawcą to chociaż jedna osoba sobie poradzi :) Trzymajcie kciuki wiele osób mi daje wsparcie i za to dziękuję ! Pamiętajcie Prawda Zawsze wygrywa a oskarżenia i oszczerstwa są najprostsze do skrzywdzenia drugiej osoby :)

Jestem właścicielem firmy budowlanej i od wielu lat zajmuję się pracami związanymi z kompleksowym wykończeniem wnętrz. 8 lat temu zakupiłem komplet poziomic SŁOWIKA Modele: Seria Elite. Poziomice są bardzo mocno eksploatowane, jak to na budowie, setki upadków, a służą do tej pory bez zarzutu. Zapewne jest to zasługa pomysłowemu systemowi mocowania obudowy oczka (libellek) pionu i poziomu. Ostatnio zakupiłem kolejny komplet poziomic, tym razem z górnej półki SŁOWIKA Modele: Seria Elite - Heros. Nie widziałem jeszcze tak solidnie i trwale wykonanych. Wydaje się, że są nie do zniszczenia i będą służyły wiecznie. Trzeba przyznać, że poziomice mają wysoką cenę, ale większość budowlańców przyzna mi rację, że za jakością i niezawodnością sprzętu budowlanego idzie cena, którą się akceptuje, by prace szły szybko i sprawnie. Dodam jeszcze, że nie każdy zdaje sobie sprawę, że standardowe poziomice po kilku upadkach są do wyrzucenia, ponieważ mogą źle wskazywać pion i poziom. Moim zdaniem poziomice firmy SŁOWIK są najlepsze jakich używałem i co najważniejsze jest to polski produkt. Polecam wszystkim zakup tych poziomic, nie zawiodą przez długie lata.

@Marek

Chyba sam p. prezes pisał... To jest miejsce do wystawiania opinii o pracodawcy i warunkach pracy a nie o produktach.

Kris Nowy wpis

Widze sporo narzekań na wysokość wypłaty to może chociaż umowa jest na plus? Załapie się na taką na czas określony bez strachu że zaraz będę musiał szukać nowej roboty bo to by mi nie pasowało.

lol

@lol

Dziwna sytuacja jeśli faktycznie dyrektor za takie rzeczy przeprasza. A z tymi kobietami to jak to prawdopodobieństwo było sprawdzanie niby?

eee
@lol

Panie dyrektorze, Pan opiszę własną historie utraty pracy a nie innych pracowników

@lol

Przychylam się do wypowiedzi tego Pana. (usunięte przez administratora) Jest zakłamany i widzi tylko pieniądze. Złotówa do potęgi. Można o jego niemoralnych numerach rozpisywać się godzinami. Tylko jest jedno "ale". Ten prezes został w sporej mierze tak wychowany przez pracowników a przede wszystkim przez kierownika. Mowa o Panu Zbyszku. On jest dopiero (usunięte przez administratora) Firma dla ludzi beż pasji. Głównie starych kawalerów bo tam się nie zarobi dobrych pieniędzy. Ci co tam zostali to niestety można dla nich współczuć.

Damian Nowy wpis
@eee

Jak długo czekaliście na odzew z Słowik Sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

@Marek

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Słowik Sp. z o.o.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Operator CNC?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy SAP ERP Consultant
Bonprix Sp. z o.o.

Pracowałem tam kilka lat. Nie wiem czemu ludzie piszą tutaj takie głupoty o tej firmie. Tam nie ma czego chwalić. Zarobki są jak wszędzie-niskie. Do 4000 netto zarobisz na produkcji. Więcej to zapomnij. Ale nie ma też co się dziwić. Tam jest (usunięte przez administratora) robota. Przez 8 godzin robisz jedno i to samo. Ciągle jesteś obserwowany czy to przez kierownika idiotę czy przez kamerę przy ktorej siedzi albo prezes albo jego wyszkolony dyrektor. Robota dla chłopów mieszkających z rodzicami. Albo kobiet ale to starszych bo te młode nie są przyjmowane ze względu na ryzyko zajścia w ciążę i okradania firmy jak to szef ujmuje. Praca przy obróbce ALUMINIUM. A więc toksyczna.Wszystkie kontrole robione są tam pobieżnie. Szczerze niekomu nie polecam tam pracy. Ci co tam zostali to niestety (usunięte przez administratora) i taki stan rzeczy dla nich pasuje. Szef uważa siebie za nadczłowieka a warunki panujące w firmie za mega dobre. Mógłby ciągle wymieniać superlatywy tej pracy. Nie dajcie się zwieść. Przez tą firemkę przewinęło się już można powiedzieć setki osób. Pytanie dlaczego. Zostali tylko Ci co nie potrafią znaleźć sobie innej pracy lub nie potrafią nic innego robić jak tą (usunięte przez administratora) pracę. (usunięte przez administratora) Pozdrawiam

odnośnie tego ostatniego ciekawa jestem czemu tak od razu o nich piszesz... Czyli tak naprawdę ile osób tutaj pracuje na stałe i jaki mają staż za sobą?

Byly pracownik Nowy wpis
@Marta

Bo jest tam parę fałszywych osób. Nic nie mają nic nie osiągnęli a komuś zazdroszczą i kładą kłody pod nogi. Z perspektywy czasu dziś uważam, że żałuję spędzonego tam czasu. Ale gdyby nie ten splot wydarzeń dziś bym nie miał tego co mam.

Ambiwalentny Malachita

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia dla wszystkich pracowników i zarządu oraz rodzinom serdeczne życzenia. Zdrowia, które jest najważniejsze. Szczęścia, bo los z nami w pokera gra. Radości na każdy szalony dzień w życiu. Wyrozumiałości, poszanowania dla innych i siebie, gdyż razem tworzymy atmosferę. Wszystko to sprawi, że będziemy mimo trudnej koniunktury dalej utrzymywać się na wodzie. Niech wiatr wieje nam w żagle za sterami Pani Kapitan.

@Ambiwalentny Malachita

Piękne życzenia! Ogólnie szukam pracy. Możesz coś napisać o tym miejscu? Na jakie zarobki można liczyć? Dają jakieś dodatki na święta?

Czy Słowik Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

PS

Tak, 7:00 - 15:00

@PS

Zdarzają się nadgodziny? Jeśli tak to ile one są płatne?

Olga

wow sporo informacji, fajnie, na pewno się przydadzą :) A czy wypłacalny? Wszystko na czas? No i czy jeśli faktycznie trzeba coś zrobić dłużej to jakiś dodatek z tego tytułu jest?

@Olga

Wypłaty zawsze były na czas. Pod tym względem złego słowa nie można powiedzieć. Za dłuższą prace raczej odbierane były godziny w naturze tzn. pracownicy w jakimś tam dniu wcześniej kończyli prace. To kwestia ustaleń na bieżąco, tak było kiedyś.

Iza
@Veni, vidi, vici

A pod jakim względem można było te złe słowo powiedzieć? ;) Wysokość tej wypłaty? Nie to, że się czepiam, ale minusy wszędzie się znajdą jakieś :D

@Iza

Moje opinie na temat plusów i minusów firmy opisałem wcześniej.Post został skomentowany :wow dużo informacji.Niestety post został usunięty.Coż jak widać komuś byl jednak nie w smak.Pozytywna opinia o regularnosci wyplat zyskała jednak aprobate moderatora.Cóż klasyka.Jesli jesteś klakierem i pod niebiosa będziesz wychwalać będziesz akceptowalny.

Dawid
@Veni, vidi, vici

A jeżeli nie jesteś klakierem to co? Będą Ci dodawać więcej pracy, obgadywać Cię? Co się wtedy takiego dzieje?

@Dawid

Nic np. post z forum zostanie usunięty.

Dawid

Jest tu wzmianka o premii, zaciekawiło mnie to, za co dokładnie są te premie i w jakiej wysokości?

Grea

Strasznie słabo, dużo obietnic a jest jak jest. Poza tym starszy Pan(właściciel firmy) jest tak podjarany firmą i tym co produkują jakby co najmniej Mercedesy tam powstawały.

Paula

Wotam. Czy firma zapewnia dojazd do pracy z Olawy do Marcinkowic dla swoich pracowników?

Adislo
@Paula

NIE

Ogłoszenie na Pracownik Produkcji do Słowik Sp. z o.o. pojawiało się w Lento.pl, polecacie aplikować?

Wojtek

Polecam pracuje już pare lat, Luxmed, multisport ubezpieczenie NN premie więc jest ok

Czy firma Słowik Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Biuro

Witam, Nasza firma podnosi kwalifikacje pracowników, pełne szkolenia ponosi spółka ! Jeśli masz więcej pytań na temat pracy zapraszamy serdecznie na wysłanie nam e-mail: praca@slowik.pl Zapraszamy !

Zibi

Podpowie mi ktoś czy firma może być zainteresowana zatrudnieniem nowego pracownika?

Biuro
@Zibi

Poszukujemy na 3 działy - Dział sprzedaży (Przedstawiciele - Kraków to co wiem przyjęto teraz szukają na Warszawę i Poznań przedstawicieli) A w firmie na miejscu szukają pracownik CNC oraz na dziale wtryskarek i obsługa drukarek. Ogłoszenia są bieżące na Lento.

Damian

Informuję, że w firmie SŁOWIK Sp. z o.o. w ostatnim czasie nie zwolnił się żaden pracownik o imieniu Damian. Zaznaczę jeszcze co ważniejsze, że pracują w tej firmie osoby z długoletnim stażem i kogo bym nie zapytał jest zadowolony z pracy i wynagrodzenia. Poniżej wpis o imieniu Damian jest bez pokrycia ponieważ "były pracownik Damian" pracuje nadal w firmie SŁOWIK Sp. z o.o. i dobrze się ma i nikt go nie zwolnił :) Więc czasem bawią mnie opinie ludzi, które są bez szkoły i do niczego się nie nadają i chcą osiągnąć coś. Proponuję zacząć od siebie a skończyć nad hejtowaniem osób, które oczerniają bez pokrycia. Pozdrawiam wszystkich - pracownik firmy SŁOWIK Sp. z o.o. - Damian ;-)

Zwolniony
@Damian

Tak imię zmieniłem, pracowalem jako handlowiec i dla twojej informacji mialem wyzsze wyksztalcenie. Praca bez zadnych planow, oferta produktowa dramatycznie niska porownujac do konkurencji wiec ciezka mozlliwosc przebicia. Na hali owszem ludzie z dlugim stazem ale zarobki jak w amazonie nadal. A w biurze to nie wiem o kim mowisz chyba faktycznie jednak nowy jestes...

Wiecie czy Słowik Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Damian

Tak - dla przedstawicieli Handlowych podstawą jest telefon, laptop/tablet z systemem komunikacyjnym oraz samochód służbowy :) w tym momencie nie mamy wakatów na przedstawicieli ale warto podesłać CV ponieważ nasza grupa sprzedażowa ciągle się rozwija :) Pozdrawiam

Radosław

Dziwną opinię zostawiłeś na forum, a przecież firma ma bardzo dobre opinie, czyżby konkurencja?

Damian

Przestrzegam przed tą firmą. (usunięte przez administratora)Lista byłych pracowników bardzo długa zwłaszcza biurowych, bo tam najwięcej ma się do czynienia na codzień z właścicielem. Z tego co wiem z rodziną nawet jest obecnie skłócony więc atmosfera musi być daleka od jakiegokolwiek komfortu. Otacza się ludźmi, którzy tylko przytakują i wierzą w jego obietnice bez pokrycia. Nie polecam!

Kupujacy

Chciałem kupić poziomice większa ilość to mi p. Słowik napisa żebym nie szukał głupszych od siebie . Żenada powodzenia p. prezesie

Witam Pan prezes, bardzo nieuczciwa osoba. Przykładem jest podnoszenie cen na duże ilości poziomic, przy tym jest niesłowny, niekulturalny i bardzo nieuczciwy

Zostaw merytoryczną opinię o Słowik Sp. z o.o. - Oława-marcinkowice

• Jak się pracuje w Słowik Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Słowik Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Słowik Sp. z o.o.?

Słowik Sp. z o.o.
  • Wrocławska 2C