gbpbp

Gliwice

Opinie o gbpbp

orety

filip, pytanie nie było o ogłoszenia o pracę, a o adres siedziby. Zwłaszcza, że poprzedni wpis jest sprzed 3 lat, więc tamta osoba pewnie znalazła dawno zatrudnienie :) a adres dla zainteresowanych: ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 11 44-100 Gliwice :)

ZAINTERESOWANY

Zawsze mozna wywalić wszystkich i wynająć to miejsce w centrum firmie, którą na to stać. Szkoda tego dobrego miejsca. Czas tej spółki chyba dobiega końca, podobnie jak innych tego typu starych biur.

an

Wszyscy wylewają, jak trzeba - jak roboty nie ma, to redukcja, żeby inni mogli zarobić

nnick

nie zgadzam sie z Wami - to fajna firma i sympatyczni ludzie

nick

tiaaaa spokój bo roboty nie mają. Za to siedzą tylko na zasadniczych.

a

Eee, maruderzy - ostatnia "socjalistyczna" firma w polsce. Wysoki socjal,ciekawe tematy, płace - co najmniej średnie. Może i gdzieś płacą więcej, ale harówa od rana do nocy za "zasadnicze". A tu raczej spokój.

Zgadzam się z tobą drogi przedmówco

Średnia zarobków wysoka tylko kto ja widział?. [usunięte przez admina] Warto sie podszkolić, zrobić uprawnienia i pracować u lepiej płatnych. Przereklamowani.

Zostaw opinię o gbpbp - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie gbpbp