Opinie o Pet World Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Pet World Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Pet World Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Chów i hodowla zwierząt - produkcja paszy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pet World Sp. z o.o. w Poznań

Ola

W Białymstoku pojawiło się ogłoszenie na olx dotyczące pracy w PetWorld. Po wysłaniu swojej aplikacji dostałam informację o spotkaniu w miejscu, gdzie nie ma firmy "PetWorld" ani "WeForce" (która według maila miała być pośrednikiem). Na maila dostałam informację, że mam założyć służbowy rachunek w Pekao S.A. Jest to bardzo podejrzane. Jeśli mój komentarz nie dotyczy tej firmy, to proszę potraktować to jako informację, że ktoś się pod tę firmę podszywa.

Dawid66255
@Ola

Podobna sytuacja w Tarnowie. Ogłoszenie, wiadomosc zwrotna z informacją o miejscu i czasie rekrutacji oraz prośbą o maila zwrotnego z potwierdzeniem. Na miejscu okazuje się że taka firma tam nie istnieje.

Ofiara losu

Czy zakładaliście to konto w pekao? Ja próbowałem założyć i żeby zalogować się do konta trzeba było zrobić zdjęcie dowodu i potwierdzić tożsamość. Wtedy mnie to nie dziwiło bo jak np robi się applewallet też robi się zdjęcie tylko ze karty kredytowej i pomyślałem że to na podobnej zasadzie..

Ludzie, jak można być tak naiwnym? Ja również dostałam takiego maila, nie miałam zamiaru zakładać żadnego konta przed rozmową o pracę, przecież na oczy nie widziałam tych osób.Tyle się mówi w telewizji o tego typu (usunięte przez administratora)!

Dałem się wrobić w (usunięte przez administratora) i dziś poszedłem na spotkanie w Lublinie oczywiście żadnej firmy tam nie ma.Uważam że ktoś powinien odpowiadać za takie skamowanie ludzi.

Badzia Nowy wpis

Witam również w Elblagu zapraszali na spotkanie pod adresem hetmanska 5/35 nie ma sklepu nie ma firmy (usunięte przez administratora)

Ola

Dawid
@Ola

Właśnie dostałem wiadomość z zaproszeniem na rozmowę w Lublinie. Pod wskazanym adresem nie ma nawet żadnego sklepu zoologicznego, jest tylko jakiś biurowiec. Dobrze, że trafiłem na wasze komentarze, bo na darmo bym tam pojechał, a mieszkam daleko poza miastem.

Gosia
@Ola

Hej, miałam to samo. Ta firma nie istnieje i naciąga ludzi na zakładanie kont w Pekao, nie wiadomo czy nie kradnie danych. U mnie strasznie naciskali na założenie tego konta, tak bardzo, ze nie chcieli mi odpowiedzieć na pytania, póki nie założę konta ???? także, uważajcie! Jeśli już zaczęliście podawać dane i byliście na etapie weryfikowania danych, dzwońcie do banku i zastrzeżcie dowód i poproście o wycofanie wniosku!

Dawid66255 Nowy wpis

Marya Nowy wpis

Tak jak z innymi opiniami, firma nie istnieje. SCAM, marnowanie cudzego czasu, wyłudzanie danych i prawdopodobnie pieniędzy

Vicki

Hej, miałabym mieć rozmowę w Pet Wordzie na Bystra 7 w Poznaniu, tylko nie ma tam tej firmy, a tylko inne biurowce… zero kontaktu, nie wiesz do kogo idziesz, a na olx nie da się odpisać bo blokują możliwość odpisania. Według mnie to jest wielka ściema

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Pet World Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
Kitsune

Ja również szukając pracy trafiłam na ogłoszenie firmy PetWorld na portalu OLX. Po przesłaniu CV zostałam zaproszona na adres Bystra 7, gdzie niby jest biuro firmy w celu przeprowadzenia ze mną rozmowy rekrutacyjnej - we wskazanym miejscu wybudowany jest biurowiec ale podlega pod zupełnie inna firme! Nie jest nią ani PetWorld ani WeForce. Dnia następnego dostałam email z prośbą o założenie pracowniczego konta bankowego w Pekao SA tak jak wyżej już ktoś opisał. Dla mnie (usunięte przez administratora) nie logujcie sie nigdzie!

Xyz
@Kitsune

Ja miałam tą samą sytuację, było to podejrzane, razem z stawką którą proponowali, była dziwnie wysoka jak na pracę na takich stanowiskach ... Dodatkowo napisali że po wysłaniu do nich maila z potwierdzeniem przybycia na rozmowę odeślą mi wzór umowy, czekając na ten wzór napisałam ponownie wiadomość, na którą dostałam odpowiedź od Google że taki adres e-mail nie istnieje! (usunięte przez administratora) ...

Ofiara losu

@Ofiara losu

Nie zakładajcie żadnych kont bankowych!!! Żadna szanująca się firma nie będzie o tym pisała, tym bardziej, że żadnej rozmowy kwalifikacyjnej nie było. To (usunięte przez administratora) i nic więcej, takiej firmy nie ma. Będzie zgłoszone na policję.

lol

Nieistniejąca firma wyłudzająca dane na portalach ogłoszeniowych, wystawiają ogłoszenia o pracę w sklepie zoologicznym. Wszystko to scam, nie odpowiadajcie i nigdzie się nie stawiajcie bo wszystko to fikcja.

Ogłoszenie również dodane w Rzeszowie. Firma to (usunięte przez administratora) którzy najpewniej chcą wyłudzić dane osobowe. Chcąc uzyskać informacje gdzie to się dokładnie znajduje zostałam zablokowana na e-mailu i olx.

Natalia

Również aplikowałam na to ogłoszenie w Nowym Sączu i dokładnie tak jak piszecie chcą aby otworzyć konto a później dogadają szczegóły spotkania chore pasowałoby to zgłosić

Marzi
@Natalia

Hej, rowniez aplikowalam w nowym saczu, i rowniez otrzymalam informacje zwrotna, ze zapraszaja na rozmowe o prace na ulicy gorzkowska 32 (auchan). A przeciez tam nie ma takiej firmy. I rowniez otrzymalamba maila informacje o zalozeniu konta w pekao. Ciebie tez zaprosili na rozmowe?

Black
@Marzi

Też aplikowalam w Sączu to nawet dobrego adresu nie podali, tylko zaprosili niby na ulice Gorzowską zamiast na Gorzkowska xDD

Joanka

Ja mam do was pytanie czy po wysłaniu Cv do nich nie macie wrażenia że sprzedali wasze numery? Ponieważ od kilku dni po parę razy dziennie wydzwaniają do mnie z różnych numerów albo to boty albo telemarketerzy a wcześniej nie miałam aż takiego problemu z takimi telefonami

Aga

Również dostałam maila z prośbą o założenie konta bankowego. Pojechałam do "siedziby firmy" na ul. Cieszyńskiej 3A w Białymstoku, zapytałam ochroniarza o tę firmę a on zapytał mnie o numer pokoju pod którym ta firma ma się mieścić bo mazwy tej firmy nie kojarzy. Faktycznie,nie dostałam numeru pokoju do którego miałabym się zgłosić.... wnioski nasuwają się same.

Lala

Również dostałam ofertę pracy, ale w Olsztynie, w tym miejscu nie ma takiego sklepu jak PetWorld. W ogłoszeniu w OLX i weforce są nieścisłości. Na moje pytanie o wyjaśnienie, dostałam informację, żebym najpierw założyła konto mimo, że mam w tym banku nie używane, nope. Śmierdzi z daleka.

Chcę zapytać o wasze doświadczenia w kwestii charakteru współpracy z firmą Pet World Sp. z o.o.. Czy spotkanie kwalifikacyjne jest kilkuetapowe? Czy dobrą decyzją jest podjąć się zatrudnienia w tej firmie? Czy firma oferuje premie? Dziękuje.

Zostaw merytoryczną opinię o Pet World Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Pet World Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pet World Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pet World Sp. z o.o.?

Pet World Sp. z o.o.
  • Św. Marcin 29 lok. 8