Opinie o Mmi Sp. z o.o. w Zbyszewo

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Mmi Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Mmi Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów ciężarowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mmi Sp. z o.o. w Zbyszewo

Czy dalej utrzymuje się styl tabelowy? Chodzi o to sztywne podejście, które było opisywane w ostatnim wątku. Szukają właśnie regionalnego do siebie ciekawi mnie określenie targetów oraz ocena bieżących wyników z pracy. moglibyście teraz polecić aplikowanie?

Raczej nie polecam pracy w tym miejscu. Na pierwszy rzut oka robi wrażenie- wydaje się być to firma rozwijająca się. Piękny nowo wybudowany budynek , wszystko pachnie nowością, na parkingu imponująca ilość samochodów- wniosek ,firma zatrudnia naprawdę sporo ludzi , to duża stabilna firma- niestety uprzedzam, że pozory naprawdę mylą. Dla mnie Firma bez zasad ,procedur, zarządzania, bez pomysłu na siebie. To bardziej zabawa w firmę niż coś na poważnie. Chcą wiele za niewiele. Ich fundamenty w moim odczuciu zbudowane są na kłamstwie. Okłamać pracownika? czemu nie , okłamać klienta - czemu nie ? To wszystko się mści niestety i wraca ze zdwojoną siłą. Ogólnie pracownicy są raczej spoko - większość z nich marnuje swój potencjał. Na plus na pewno dość konkurencyjne zarobki - podobno można sobie wynegocjować tutaj naprawdę dobre pieniądze. Pytanie tylko czy te pieniądze są w stanie odkupić dyskomfort jaki człowiek czuje pracując w tej firmie. Na plus godziny pracy 7 -15. Soboty płatne dodatkowo i dla chętnych. Na plus na pewno jest też to, że zawsze próbują zatrzymać pracownika (oczywiście takiego na którym im zależy ),ale potrafią także zwolnić z dnia na dzień dyscyplinarnie doświadczonego pracownika bo odważył się powiedzieć swoje zdanie i się sprzeciwić. Minusem też są urlopy , dni wolne -zawsze przez zarząd nie mile widziane. Sam prezes być może nie jest najgorszy , ale chyba jego najbliżsi doradcy źle mu życzą ( syn i reszta rodziny ), powodują zamęt ,zamieszenie i ogłupienie. Minusem jest także trzymanie kilku srok za ogon , chcą być od wszytskiego a wiadomo jak jest ktoś od wszytskiego to jest do niczego. Kolejny ogromny minus- nieuczciwość. zasady prawa pracy są nagminnie łamane, umowę dają po 2 tyg czasem po miesiącu. Z każdym nowym pracownikiem jest to samo, przy przedłużeniu też, nie wiesz czy pracujesz i za ile. Ustalenia są tylko na gębę, a na papierze często później okazują się zgoła inne . No ale cóż miesiąc już przepracowałeś... I największy jak dla mnie minus - oczekiwania z kosmosu, wymagania od pracownika zysków dla firmy na poziomie korporacyjnym. Tutaj liczą się tylko tabelki,srelki i zyski ,zyski i jeszcze raz zyski , rozliczają z aktywności, karzą pisać sprawozdanie co dokładnie o której robiłeś itd. Co dają od siebie ? Od siebie nic ,zupełnie nic. Na rozwój, reklamę firmy dali tyle co daje mała firemka jednoosobowa z kapitałem początkowym 0 zł. Rozwój,reklamę ,odpowiednie narzędzia, ludzi do pracy, klientów masz zdobyć ty, budżet przewidziany na te cele to 0 zł. Jak dla mnie garaż , ale kto wie może kiedyś zrobią karierę. Stave Jobs też zaczynał od garażu a stworzył globalną firmę , czego in oczywiście życzę ,ale Już beze mnie. Ja się pod tą firmą nie podpisuję.

kar88
@Gość

A ja uważam, że to jest fajna firma, dobra atmosfera, ciekawa produkcja itp.. Zajmuje się produkcją autobusów, gdzie pracownicy muszą mieć wiedzę, kompetencje itp. To nie jest fabryka filetów rybnych, koreczków z papryki czy śledzia,itp. Nie można pisać, że wydaje się, że firma oparta jest na kłamstwie. Albo jestem pewny, że tak jest i mam dowody, albo nie mam i nie piszę takich rzeczy. Jak piszesz zarobki są całkiem dobre. Każdy by chciał dobrze zarabiać, a nie koniecznie wykazywać się zaangażowaniem i zarabiać dla firmy i dla siebie, bo z czegoś trzeba płacić pracownikom.

Maria
@kar88

Oboje chwalicie za wysokość zarobków, no ale na jakie wynagrodzenie konkretnie można dostać na początek? Będę wdzięczna chociaż za jakieś przybliżone widełki.

Były pracownik Nowy wpis
@Gość

Zgadzam się z tym opisem. Właściciel firmy zamknięty jest w tabelach i nie wychodzi poza ich ramy. Zabrać premie czemu nie, dać naganę czemu nie.

Cześć wszystkim, Szukam byłych pracowników których można zapytać w odniesieniu do warunków pracy w firmie Mmi Sp. z o.o.. Czy jest możliwość zatrudnić się na 3/4 etatu? Czy rozmowa rekrutacyjna odbywa się zdalnie? Czy warunki pracy są odpowiednie? Dziękuje bardzo za podpowiedź.

A jakie stanowisko cię interesuję?

Gosc Nowy wpis
@Gość

Monter ile na rękę netto

Iza Nowy wpis
@Gosc

Pojawiła się gdzieś jakaś oferta, że pytasz o montera? Będę wdzięczna za podpowiedź bo nie mogę nigdzie znaleźć.

Zostaw merytoryczną opinię o Mmi Sp. z o.o. - Zbyszewo

• Jak się pracuje w Mmi Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Mmi Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Mmi Sp. z o.o.
  • 2