Opinie o Well Pack Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Well Pack Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Well Pack Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi magazynowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Well Pack Sp. z o.o. w Warszawa

Wiecie może, czy w Well Pack Sp. z o.o. szukają chętnych na staż?

Kto kolwiek Nowy wpis

Co za bałagan brud smród i ubóstwo a pani Martą poważna jak by premie sobie dała

Szymon tez ma za plecami

Praca w tej firmie jest specyficzna Polak dla Polaka stracił szacunek ale za to Państwo Ukraina może zrobić wszystko co się podoba i wydawać polecenia przełożonym bo są zastraszani myślami przez pracownika agencji szwagra to jest absurd To jest Polska Ludzie

transport zew Nowy wpis
@Szymon tez ma za plecami

Ludzie jesteście chorzy na umyśle w tej firmie nikt nie rządzi jest (usunięte przez administratora) na kółkach Ukraince nie umiejom jeździć wózkami katastrofa a Kola jeszcze się sadzi do budy na Ukrainę niech teraz Szymon kupi wam mieszkania he naiwniaki

Mery Nowy wpis

Ja nie rozumie co tu się dzieje w biurze o co tu chodzi tu jest motłoch to mało powiedziane

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Well Pack Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
.....

Хтось зробить щось із цим лайно в цій компанії

Well Pack Sp. z o.o. oferowała średnie zarobki 5500 na stanowisku Spedytor. Czy to uczciwa stawka? Czy mogę liczyć w przyszłości na podwyżkę?

pogromca grubej Mon

Dadzom Ci takom stawkę i nic więcej bo jest bajzel nikt tego nie ogarnia a Przemcio liże wszystkim już na potęgę

Nikt ważny
@pogromca grubej Mon

Przemcio przynajmniej coś robi ???? jedyny w tym całym bałaganie ma głowę na karku

Zofia
@Nikt ważny

A zdradzisz może kim ten Przemcio jest?

co tu się dzieje tu nie ma żadnych przepisów burdel maksymalny Ukraińcy są pod wpływem chyba narkotyków to jest nie do zrozumienia nim na wszystko pozwalają

Zofia
@pracownik

Nie chcę nic mówić, ale pewnie aktualnie to na jeszcze więcej się im będzie pozwalać. ;p A tak serio, to poważnie jakieś narkotyki w firmie wchodzą w grę czy jaja sobie robisz?

Bartosz

Firma prowadzi działalność logistyczna w centrum dystrybucyjnym na terenie Łodzi, osobiście polecam, praca w miłej atmosferze, pracodawca który zna potrzeby swoich pracowników.

Zostaw merytoryczną opinię o Well Pack Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Well Pack Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Well Pack Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Well Pack Sp. z o.o.?

Well Pack Sp. z o.o.
  • Grzybowska 2 lok. 29
    00-131 Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042