Securitum Sp. z o.o.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Securitum Sp. z o.o.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 55 dni.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Securitum Sp. z o.o.?

Nowy wpis

19 października 2023 udało nam się zorganizować Mega Sekurak Hacking Party, którym chcemy się tu pochwalić! Zaprosiliśmy ponad 800 osób do krakowskiego Centrum Kongresowego ICE, zaś kolejne 600 uczestniczyło online. Cały event przygotowały i poprowadziły spółki z grupy Securitum, a wszyscy goście mogli poznać bliżej co robimy, jacy jesteśmy czy choćby porozmawiać z nami na żywo :) Gro prezentacji to dzieło naszych ludzi, praktyków na codzień zajmujących się legalnym hackingiem i szkoleniami w Securitum. W szczególności super zainteresowaniem cieszyły się warsztaty Hacking Depot, gdzie w dwóch sesjach nasi audytorzy Krzysiek i Marek pokazywali hackowanie na żywo. Nasza ponad 50 osobowa ekipa rzecz jasna bawiła się z Wami, uczestnicząc w wykładach, prowadząc je i dając poznać się w kuluarach. MSHP wykorzystaliśmy też do dwudniowego zjazdu integracyjnego całego teamu - na co dzień jesteśmy zdalną-bez-hybrydowej-ściemy-firmą (warto pamiętać!) więc super było wykorzystać tę okazje do spotkania się i wreszcie hakowania ramie w ramie, a nie czat-w-czat - nie wspominając o 3 nocach wspólnej zabawy :) Po pełną relacje zapraszamy na Sekuraka, który podczas MSHP świętował 10 lecie swojego istnienia. Więcej informacji w tym zdjęć pod adresem: https://sekurak.pl/mega-sekurak-hacking-party-w-krakowie-relacja-video-i-reportaz-z-imprezy/

pracownik Nowy wpis

Zdecydowanie największy plus to zespół. To naprawdę fachowcy, na których można liczyć w każdej sytuacji i od których można się wiele nauczyć. Przy projektach trudno się nudzić, bo są różnorodne i jest ich dużo, szczególnie w Q3 i Q4, bo wiadomo że w tej branży końcówka roku to ostra jazda. Swoją robotę świetnie ogarniają też PMowie, IMHO jest tak jak w 90% innych firm - są "plusy dodatnie i ujemne" i jednym będzie odpowiadać zdecydowanie bardziej, innym trochę mniej.

Jaka jest kultura pracy w Securitum Sp. z o.o.?

Firma Securitum Sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Niektóre z komentarzy tutaj to prawdziwe przesadzanie. Każdy z nas podpisał umowę i wiedział, na co się decyduje. Tak, czasami są przestoje. Tak, praca bywa trudna. Tak, czasami jest stresująco. Z drugiej strony mamy do czynienia z pracą, która ma znaczenie, która rozwija i przynosi satysfakcję. Jeśli jest problem, jesteśmy dorośli - porozmawiaj o tym ze swoim przełożonym, zamiast biadolić w sieci. Mam też nadzieję, że kierownictwo nie ulegnie naciskom tych, którzy najgłośniej krzyczą i będzie kontynuować obrany kurs rozwoju bez oglądania się na malkontentów, których pojawienie się jest naturalną konsekwencją rozwoju firmy.

+ kilku ekspertów, od których można się uczyć + - praca zdalna, jednak to już standard w innych miejscach - ponosisz finansowe konsekwencje przestojów w projektach- gant pełny blokerów = brak pracy - zarobiłeś mniej w jednym miesiącu, odrobisz w innym- możesz nie pracować, a innym razem spędzić przed monitorem 12 godzin lub więcej, zapomnij o work-life balance - spotkania integracyjne jedynie dla znajomych królika, kierownictwo celowo unika głębszej integracji- im mniej okazji do rozmowy poza kontrolą, tym lepiej - podwyżki- brak, mizerne lub uwarunkowane oddaniem nerki, duszy i przednich zębów - obietnica podwyżki nie gwarantuje jej uzyskania - brak benefitów pozapłacowych - brak przewidywalność zarobków- może zarobisz tyle co ostatnio, może mniej, może więcej, a może nic nie zarobisz - brak inwestycji w pracowników- doproszenie się o cokolwiek graniczy z cudem, pentester czuje się jak żebrak - securitum nie jest pracodawcą- firma to kapryśny pośrednik w pozyskiwaniu projektów dla pentesterów, są projekty, jest wypłata, nie ma projektów, nie ma wypłaty

Sredniawka

Plusy: + praca zdalna + duza swoboda godzin pracy + samodzielnosc + kilka niezlych pentesterow od ktorych mozna sie czegos nauczyc Minusy: - jezeli nie dzialaja ci dostepy do srodowiska to nie zarabiasz. Firma nie ogarnie, PM nie ogarnie, klient nieogarnie ale to ty odpowiadasz hajsem. - bardzo slaba organizacja pracy. - calkowity brak inwestycji w pracownikow. nawet na wewnetrzne szkolenia zeby dostac wejscie to trzeba sie doprosic. o szkoleniach w czasie pracy nie ma co nawet mowic, czy wyjazdach na konferencje. - praca jak na tasmie

Średniawkax2
@Sredniawka

Po dłuższym stażu mogę powiedzieć że podpisuję się i pod plusami i minusami. Plusy jak praca zdalna i swoboda godzin i samodzielność można dostać również w innych miejscach. Niektóre minusy są bardziej skomplikowane i sprowadzają się do tego że zarabiasz mniej, bo mniej wypracujesz godzin, przy równoczesnej presji ze strony klienta i szefostwa o super-realizacje projektów. Średnia miesięczna pensja przez to cierpi i często schodzi poniżej rynku z równoczesnymi oczekiwaniami jak za stawkę ekspercką. W innym miejscu przy godzinowo niewiele niższej stawce miesięcznie/średniorocznie można zarobić więcej przez regularność pracy, a przy okazji obciążenie mniejsze.

twoja stara

Podobno powstaje nowa spółka Securitum Podróże. Wsparcie ludzi w poszukiwaniu ciekawych miejsc na wypad gdy nie będzie dla nich pracy ;)

ExWorker

Jako były pracownik potwierdzam słowa przedmówcy. Praca jedynie dla osób młodych na akord. Masz rodzinę i zobowiązania finansowe zapomnij o stabilizacji finansowej, nigdy nie wiesz ile zarobisz. Stawka godzinowa dużo niższa niż średnia w branży. Uzyskanie podwyżki graniczy z cudem, jest odwlekana przez szefostwo kilka miesięcy o ile przyznają. Na plus fajna ekipa, pomocni ludzie oraz duża niezależność jeżeli chodzi o godziny pracy.

Chcę zapytać o wasze przeświadczenia w sprawie pracy. Czy jest możliwość pracować w niepełnym wymiarze czasowym? Serdecznie dziękuje za odpowiedź.

Zostaw merytoryczną opinię o Securitum Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Securitum Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Securitum Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Securitum Sp. z o.o.?

Securitum Sp. z o.o.