Opinie o Spec-Rem Sp. z o.o. w Płock

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Spec-Rem Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Spec-Rem Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Spec-Rem Sp. z o.o. w Płock

drw

Niech te szefostwo się weżmie za tych dwóch( psełdo brygadziste i zastepce Puszka) . Nic nie robią już kilka remontów , Ludzi z innych brygad nie szanują itp , tylko przechodzą cały dzien .,mySla Ze sa wielcy a na nic sie nie nadaja tylko zamęt robią po brygadach .

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Spec-Rem Sp. z o.o.?

Sabina
@Atmosfera

To trochę mocne słowa z tym mobbingiem. A za takie soboty, niedzielę macie coś extra płatne? Albo nadgodziny, w jaki sposób są rozliczane?

Staroźreby Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 1 dzień.

Czy to uczciwy pracodawca?

Piotr Nowy wpis

Ile bym zarabiał przyuczając się tu do pracy na stanowisku Kosztorystanta? Wyczytałem w nowym ogłoszeniu, że jest to możliwe w przypadku osób posiadających wykształcenie średnie lub wyższe, mających doświadczenie przy wykonywaniu prac monterskich na terenach przedsiębiorstw przemysłowych i petrochemicznych.

Ktoś xxx Nowy wpis

Powoli się robi (usunięte przez administratora). Musisz być gotowy do pracy przed 5:50 bo o tej godzinie wyjeżdża autobus na Orlen. A na bazę się wraca i 14 :10 . Czyli 20 min robisz charytatywnie dla firmy. Ktoś tu myśli z zarządu , że pracownikom się nie spieszy do domu. Jak zaczynamy 5:50 to 13:50 powinniśmy kończyć pracę i iść się przebierać!!!

A mnie ciekawią te szkolenia, jakie oferują pracownikom. Pytam, bo znalazłem ogłoszenie dla montera ślusarza. Napisali, że dają szkolenia, ale czego one dotyczą konkretnie? Czego nowego można się nauczyć? I szkolenia odbywają się w czasie pracy, a może jest to forma spędzania czasu wolnego?

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Spec-Rem Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Kelner/kelnerka
Bartłomiej Białaszek Jbm Turystyka
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Płock
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Spec-Rem Sp. z o.o.?

@kandydat

Hej wie ktoś jak przebiega rozmowa kwalfikacyjna

@kandydat
@@kandydat

A mogłabyś powiedzieć coś więcej o tej rozmowie

Spec-Rem S.A.

Firma SPEC-REM poszukuje od zaraz do pracy w Płocku pracowników na stanowisko ŚLUSARZ-MECHANIK. Wymagane umiejętności : - naprawa i regeneracja maszyn i urządzeń warsztatowych ( pompy do prób wodnych, klucze pneumatyczne), - obsługa szlifierki, wiertarki, toczenie, frezowanie Oferujemy swoim pracownikom: - zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze etatu, - odzież roboczą - niezbędne do pracy narzędzia, - szkolenia, - możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia - możliwość przystąpienia do pakietu medycznego refundowanego przez Pracodawcę, - wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności, oraz premie i bonusy. Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie swojego CV na adres e-mail kadry@spec-rem.com

Mańka
@Spec-Rem S.A.

Od zaraz, czyli od kiedy? Nadal można wysłać cv? Fajnie, że zapewniacie odzież roboczą, bo mąż w starym zakładzie pracy nie mógł się o to doprosić. A co jaki czas przysługuje nowy komplet? Jeśli mąż ma doświadczenie to jaką pensję mógłby dostać na początek?

Zauważyłem to zapytanie o prace dla osób bez doświadczenia, a także brak jakiegokolwiek odniesienia. wcześniej jednak było podkreślane w komentarzach, że jest ono mile widziane, do dziś to samo obowiązuje? Ciekawi mnie po prostu jak może wpływać ono na oferowana stawkę przy montażu. wiecie jakie są aktualne widełki?

Do spec remu

A wogole to będą premie za drw I hog ?

Do spec remu

Atmosfera to kicha nie polecam . Miały być premie co remont . Były 3 remonty . Dostali tylko ludzie co pracowali na wodorze , a reszta to co ??? A jak już dostali to marne grosze za wodór.

@Do spec remu

Jak chcesz się dowiedzieć to kierownika się pytaj a nie na forum.

Atmosfera

Moim zdaniem coraz gorzej (usunięte przez administratora) musisz być w sobotę, niedziele i po godzinach , powtarzam musisz być i tyle . Wstyd dla ludzi tych i firmy .ogólnie nie polecam

Sabina
@Atmosfera

Wanda

Mąż się interesuje tą firmą, ponieważ szuka nowej pracy. Widzę, że padła tutaj odpowiedź ze strony firmy, że wysokość wynagrodzenia zależy od kilku aspektów m.in od podnoszonych kwalifikacji zawodowych pracownika. Powiecie czy firma jakoś wspiera podnoszenie tych kwalifikacji? Mozna starać się o dofinansowanie kursów np?

@Wanda

Pani Wando dziękujemy za zainteresowanie nasza Firmą jak również za zadane pytanie, na które z chęcią odpowiemy. Jako Pracodawca realizujemy różne szkolenia oraz kursy dla naszych Pracowników, które są związane z podnoszeniem kwalifikacji zawodowych. Część szkoleń organizowana jest przez firmy zewnętrzne, ale prowadzimy również szkolenia wewnętrzne. Szkolenia i kursy, które są realizowane w celu podnoszenia kwalifikacji zawodowych naszych Pracowników są w 100% finansowane przez Pracodawcę.

Zuzanna
@SPEC-REM S.A.

Jak pracownik idzie na takie szkolenie, to czy podpisuje też lojalkę? Znaczy, że musi odpracować X lat w firmie, aby odpracować to w firmie? Czy nie ma wcale takich wymagań?

drw

Nowy monter

DObra firma żeby się czegoś nauczyć i później odhodzić bo słabo płacą.

Honorata
@Nowy monter

A ile mniej więcej jeśli można wiedzieć?

Mlody
@Nowy monter

Male zarobki a jak podwyżka to grosze od 300 do 400 brutto wstydddd. Powinno się mieć minimum 5000 zł a nie jakieś jałmużnę

Taki_Sobie
@Mlody

Mlody Bujasz w obłokach, takich zarobków nigdzie nie dostaniesz, chcesz więcej zarabiać w firmie to musisz myć i odkurzać auto na instalacji jednemu mistrzowi (jak to robi Andrew) i już będziesz miał lepiej.

@Mlody

Dziękujemy że zechciał się Pan podzielić swoją opinią. Czujemy się w obowiązku odpowiedzieć na nią. Na wysokość wynagrodzenia składa się wiele czynników takich jak posiadane umiejętności, zaangażowanie, chęci do pracy oraz podnoszenie kwalifikacji zawodowych. Staramy się sprawiedliwie wynagradzać pracowników oraz doceniać ich w różny sposób np. poprzez premie, bonusy czy nagrody rzeczowe. Wiadomo, że nie uda się w pełni usatysfakcjonować wszystkich ale staramy się dbać o naszych pracowników.

dobre
@SPEC-REM S.A.

premie? bonusy ? Pierwsze słyszę . Kwalifikacje rozumię , umiejętności też ale jak ktoś pracuje od początku i ma tyle samo co w tej chwili nowy pracownik przyjdzie a nic nie ma zielonego pojęcia to z jakiej paki ma mieć tyle samo ???

dobre
@SPEC-REM S.A.

usatysfakcjonować jak już chcecie to podnieście im wynagrodzenia o np 1000zł brutto i premie z 10 na 30 % to będą dumnie wykonywać pracę itp .pozdrawiam

Taki_Sobie

Zależy o jakim aucie mówimy, no bo Andrew to pracownik z wynajmu dlatego nie ma premii.

do spec remu
@dobre

I co cisza ? co to jest na taki zakład 4000 tys brutto ??? na 8 lat pracy w firmie

Praco_wnik
@do spec remu

Płacą podobnie jak w innych firmach a jak Ci mało to są nadgodziny ekstra. Chyba że robić Ci się nie chce... Rozejrzyj się jakie są stawki w innych firmach

Pracownik_SR
@do spec remu

Możesz również jeździć na działkę w czasie pracy do jednego z mistrzów to dostaniesz również dodatkowe nadgodzinki. Tylko pamiętaj musisz jeszcze w smsie mu podziękować, inaczej usunie Cię z brygady.

do spec remu
@SPEC-REM S.A.

był Wodór i Hog potem Drw 4 i co nic premii nikt nie dostał za pracę ?

@do spec remu

Jeżeli chce się Pan dowiedzieć dlaczego JESZCZE nie zostały przyznane premie za w/w prace,zapraszamy do biura. Chętnie Panu wytłumaczymy jak wygląda proces od zakończenia prac przez pracowników do momentu naliczenia premii. Wystarczy po prostu zapytać i na pewno uzyska Pan informacje, które Pana interesują.

Mlodyitp
@Pracownik_SR

Te mistrze to tylko latają i przeszkadzają. Mądrzą się i robią mętlik. PrEz 9 lat tylko siebkreca nic więcej ani pomocy ani nic.

dobra firma, wynagrodzenia ok i płatne na czas

a mają jakiś socjal ?

Powiesz coś o stawkach?

Maniek

dzieki

@Sylwia

A co chcesz wiedzieć dokładnie?

@Adam

Socjal jest dobry, z tego co się orientuje u kolegów to mało gdzie jest grusza a tu jest nawet wysoka.

Sylwia

Jak się prezentują, co z premiami jakimiś dodatkami itp

@Sylwia

Pani Sylwio jeśli jest Pani zainteresowana pracą u nas to serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami. Oczywiście w naszej firmie są wypłacane różne premie, bonusy, nagrody. Doceniamy wkład w pracę i zaangażowanie naszych pracowników.

Hahahahaha

SPEC-REM S.A.

Serdecznie dziękujemy za pozytywny komentarz, oraz że zechciał się Pan/Pani podzielić swoją opinią na forum. :)

Łukasz
@Andrzej

Mogę wiedzieć co cię tak rozbawiło? :D Z czym się nie zgadzasz?

SPEC-REM S.A.

Zapraszamy zainteresowane osoby do zapoznania się z naszą aktualną ofertą pracy na stanowisko MONTERA : Wymagania wobec kandydatów: - mile widziane doświadczenie w zawodzie montera - obsługa elektronarzędzi - mile widziane doświadczenie w prefabrykacji konstrukcji stalowych i rurociągów - brak przeciwwskazań do pracy na wysokości - dokładność oraz sumienność, - chęci do pracy Oferujemy swoim pracownikom: - zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze etatu, - odzież roboczą - niezbędne do pracy narzędzia, - szkolenia, - możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia - możliwość przystąpienia do pakietu medycznego refundowanego przez Pracodawcę, - wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności, oraz premie i bonusy. Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie swojego CV na adres e-mail kadry@spec-rem.com bądź osobiście w Płocku przy ul. Zglenickiego 46 M

SPEC-REM S.A.

Drodzy Użytkownicy portalu GoWork, Dziękujemy, że odwiedzacie nasz profil by wyrazić lub poznać opinie na temat naszej firmy. W ostatnim czasie pojawiło się u nas kilka opinii, które mogą zniechęcić Was – naszych przyszłych Pracowników – do rozpoczęcia z nami współpracy. Prosimy jednak pamiętać, że nie wszystko co pojawia się w Internecie jest prawdą. Często można znaleźć w sieci informacje pisane pod wpływem emocji, nieprawdziwe, niemerytoryczne i nie pokazujące prawdziwej sytuacji realiów Waszego przyszłego miejsca pracy. Raz jeszcze pragniemy przypomnieć, że swoboda wypowiedzi – a szczególnie ta w Internecie – również ma swoje ograniczenia. Zamieszczając informacje nieprawdziwe i szkalujące dobre imię osoby lub firmy, należy pamiętać o polskim prawie jakie ponad tym wszystkim stoi. Nie ma prawa i nie ma zgody na dobrowolne obwinianie, oskarżanie i oczernianie. Na takie zachowania nie ma też zgody w regulaminie tego portalu. Jako SPEC-REM S.A. zapraszamy do szczerej i otwartej komunikacji. Zapraszamy do poznania nas bliżej jako Waszego przyszłego pracodawcy. Zapraszamy do odwiedzenia naszej siedziby , by móc zobaczyć jak pracujemy oraz przekonać się jakie zadania realizujemy na rynku polskim jak i międzynarodowym. Dbamy o naszych pracowników zapewniając im dodatkową opiekę zdrowotną jakim jest pakiet medyczny refundowany przez pracodawcę, mamy również Fundusz Socjalny, z którego wypłacane są dofinansowania dla pracowników. Organizujemy też wiele szkoleń, które pomagających podnosić kompetencje na poszczególnych stanowiskach. Z poważaniem, Zarząd i Pracownicy

Andzrej
@SPEC-REM S.A.

Kto pracuje lub pracował to wie jaka jest sytuacja w firmie i nikt nie da się oszukać ani zmanipulować.

@Andzrej

Panie Andrzeju, dziękujemy że zechciał się Pan podzielić swoją opinią. Przykro nam, z powodu takiej negatywnej oceny. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z nami, żebyśmy mogli wyciągnąć wnioski i rozwiązać problem, który nakłonił Pana do wystawienia tej negatywnej opinii.

Zofia
@Andzrej

No to jaka, z twojej perspektywy? Napisz proszę, skoro już zacząłeś.

Krzysztof

Dobra firma. Polecam

Krzysztof_Kubeł_Wiaderny?
@Krzysztof

Czyżby KRzysztof Kubł Wiaderny?

Szybki

Selekcja naturalna , nieudaczników trzeba tępić

@Szybki

Wprowadzacie do firmy prawo dżungli? Chyba, że już zaczęło obowiązywać?

niko

A jakieś opinie nt pracy biurowej w firmie dla specjalistów np. branży mechanicznej? Jaka atmosfera, zarobki, benefity, socjal? Czy firma ma przyszłość czy raczej tylko na chwilę i potem uciekać gdzieś indziej?

@niko

A to szukasz czegoś już na stałe czy raczej targetujesz w doświadczenie?

niko

Szukam czegoś na stałe.

@niko

A z ilu innych firm i jak długie masz wcześniejsze doświadczenie?

Iwona

Czyli generalnie problem z dogadaniem i organizacja pracy - taki wniosek wysuwa się po waszych wypowiedziach na forum. A kasa? Da się zarobić? Normy o których piszecie wpływają na wysokość wynagrodzenia?

Były spawacz

Nie polecam tej firmy. Wieczna gonitwa i wyśrubowane normy z raportami spawania zdawanymi codziennie. Spawalnik Maruś J. (usunięte przez administratora) i kłamca bez honoru. Omijajcie szerokim łukiem

Emilia
@Były spawacz

A możesz coś konkretnie napisać o tych normach? Jakie dokładnie obowiązują?

Zostaw merytoryczną opinię o Spec-Rem Sp. z o.o. - Płock

• Jak się pracuje w Spec-Rem Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Spec-Rem Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Spec-Rem Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 3 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Spec-Rem Sp. z o.o.
4.7/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Zglenickiego 46 A
    09-411 Płock