counter
5 16 11 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 35 dni.

Czy zdarzają się nadgodziny w Secbud Sp. z o.o.?

Pedro Nowy wpis

Bardzo dobre opinie o firmie jako pracodawcy można znaleźć, więc kto zna się na robocie i ma chęci do pracy warto zaczepić się.

Janusz

oj firma o nowej nazwie nikt nie zna to pozna była firma Wiked a wypowiada sie nie lubiany dla pracowników Janusz ktory był gotów wszystko zrobic by szefostwo i majster Marek byli zadowoleni ale coż potraktowli mnie jak ... za prace w niemcach zarobiłem ocho mnóstwo za 270 pare godz 3220 zł na reke szał co polecam innym solidnym pracownikom

@Janusz

Do Janusza . Piszesz, że byłeś super pracownikiem, hmm kiedyś tak, ale co do ostatnich wyjazdów przypomnieć Ci jak oszukiwałeś na wpisywaniu większej liczby godzin przepracowanych? Kto siedział na telefonie i bez przerwy z żoną nawijał w czasie pracy ? Kto bez zgody zabrał samochód i pojechał do Czech po alkohol i papierosy ? Ty twierdzisz że mało zrobiłeś? Za dużo!!!! Jaki pracownik pracujący od lat oszukuje i okrada firmę???? Ile od nas otrzymałeś pomocy ??? Przypomnieć Ci. Trzeba mieć charakter aby przyznać się do błędów i wziąć je na klate a Ty jesteś jak dziecko , płaczesz chociaż sam jesteś sobie winny!!!! Nie płacimy za oszustwa !!!! Ogarnij się!!!!! Wiedziałeś przed wyjazdem na jakie warunki się godzisz, wszystko było jasne i co ? Rozumiem że inni mają na Ciebie pracować? Brak słów. Pracownik roku! Brawo.

Janusz
@Marcin

witam ponownie oszukiwałem na wpisywaniu większej ilości godz??? bardzo ciekawe z zoną rozmawiałem tylko w przerwie i po pracy i dobrze wszyscy o tym wiedza bez zgody zabrałem samochód ??? ja byłem tylko kierowca niech sie wypowiedza ci co mieli interes w tym aby jechac do czech aby pieniądze wymienic no a z tym charakterem to firma go ma no naprawde nawet rozliczyc sie nie łaska i zrobic ze mnie krętacza złodzieja itp co niewygodny sie zrobiłem dla niektórych

@Janusz

Janusz , nie zadzwoniłaś do mnie o zgodę na wyjazd do Czech a Ty miałeś na stanie samochód i byłeś kierowcą. Przed wyjazdem w biurze mówiłem na jakich zasadach jedziecie i pytałem się Ciebie czy się zgadzasz. Nasza firma nigdy więcej nie będzie płaciła za nie wykonaną pracę. Wiedziałeś na co się piszesz !!!! Proponuje spotkanie z wszystkimi pracownikami którzy byli z Tobą na wyjeździe, co Ty na to ???? Jeszcze raz powtarzam , zaakceptowaleś warunki przed wyjazdem a co do kwoty jaka otrzymałeś to była ponad 5000 zł więc pisz prawdę. A co do do wpisywania godzin to proszę, nie ściemniaj, bo inni mieli na tyle odwagi i się przyznali. Masz ochotę na konfrontację, zapraszam.

JA Z GLIWIC Nowy wpis
@Janusz

MAM PROŚBĘ NATRAFIŁEM NA OGŁOSZENIE POWYŻSZEJ FIRMY I ZASTANAWIAM SIĘ NAD ZŁOŻENIEM CV DO OWEJ FIRMY NIESTETY JEDYNA NIEZALEŻNA OPINIA JEST DLA MNIE SKRAJNIE NIEKORZYSTNA JEŻELI BYŁ BYŚ NA TYLE UPRZEJMY CZY KTOKOLWIEK INNY CZYTAJĄCY TO PROSIŁBYM O WYSŁANIE NA MAILA JAKICHKOLWIEK INFORMACJI beton1929a@gmail.com

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 440 dni.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Secbud Sp. z o.o.?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Czy macie jakieś nowe info odnośnie pracy? Zachęcamy nowych pracowników do podzielenia się informacjami na temat pracy w firmie Secbud Sp. z o.o. w miejscowości Gdynia!

Patryk1970
@Administrator

Jak To jest z tą firmą???? Kto tu mówi prawdę??Rekrutują pracowników i nie wiem na co się porywam

@Patryk1970

P. (usunięte przez administratora), nikt do pracy nie zmusza! Firma poszukuje dobrych i rzetelnych fachowców , tak jak wiele innych firm. Przepraszam ale nie przypominam sobie aby Pan aplikował do naszej firmy.

Zostaw merytoryczną opinię o Secbud Sp. z o.o. - Gdynia

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Secbud Sp. z o.o.
5/5 Na podstawie 16 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Stryjska 24 lok. 15