Maxi Geolab Sp. z o.o.

Januszkowice

Maxi Geolab Sp. z o.o.

Opinie o Maxi Geolab Sp. z o.o.

Otarty zderzak

Polecam - nowa/stara firma na rynku mud loggingu w Polsce. Warunki płacowe niezłe, determinacja firmy do osiągnięcia sukcesu ogromna. Duży plus za software, który w perspektywie może okazać się najlepszy na polskim rynku. Pozdrawiam i dzięki za współpracę.

Nowy
@Otarty zderzak 18.06.2018 08:48

Co to znaczy nowa/ stara firma? Konkretnie, jakie zarobki? Jak mają się do pracy, oraz jak wygląda social? Jaki software? Jak determinacja firmy do osiągnięcia sukcesu przekłada się na pracę osób w tej firmie? Czy jest możliwy własny rozwój w tej firmie? Pozdrawiam

Zostaw opinię o Maxi Geolab Sp. z o.o. - Januszkowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Maxi Geolab Sp. z o.o.