Opinie o Nickal Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Nickal Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Nickal Sp. z o.o. o rekrutacji.


Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nickal Sp. z o.o. w Warszawa

anonim Nowy wpis
Inne

Jakieś zmiany zaszły na poszczególnych stanowiskach? Pisaliście o tym, że kobietom ciężko jest się dostać, ja bym chyba spróbowała ale kto w takim razie prowadzi teraz rozmowy? z rok temu pisaliście o przyjęciach KAMów a widzę ze znowu oferta jest dostępna w internecie. Zastanawia mnie ewentualna przyczyna? możecie przy tym jeszcze odnieść się do bieżących zarobków? chce sprawdzić czy warto poświecić czas na rekrutację

Izabela Nowy wpis
Inne

W firmie dają opcję pracy zdalnej? Chętnie wysłałabym cv do ogłoszenia key account manager, ale właśnie cenię sobie taką elastyczność jeśli chodzi o miejsce pracy. Zwłaszcza gdy trzeba po klientach pojeździć, podzwonić, to zwyczajnie fajnie mieć ciszę i spokój dookoła ;) Wymagają prawa jazdy a ani słowa nie ma o samochodzie, firma zapewnia czy samemu trzeba sobie zorganizować?

pracownik Nowy wpis
Pracownik
@Izabela

Praca zdalna jest w każdej normalnej firmie, nickal do takich nie należy. auto służbowe na jakie możesz liczyć to skoda fabia, jak na stanowsiko KAM-a to idealne auto do podróży służbowych. CV wysłać możesz, ale jako kobieta nie masz szans na pracę w dziale handlu. Jest tam tylko jedna, która innej nie wpuści :)

1
Norbert
Pracownik

Witam serdecznie. Jestem obecnym pracownikiem w firmie Nickal w 2020r. Pracę rozpocząłem w trakcie trwania Pandemi, mimo tak niesprzyjających okoliczności (COVID-19) zostałem doskonale wyszkolony i przygotowany do powierzonych mi obowiązków. Zostałem bardzo miło przyjęty przez pracowników oraz Szefów. Atmosfera w firmie bardzo przyjazna i rodzinna. Firma daje możliwość rozwoju osobistego. Proces rekrutacyjny składał się z dwóch etapów i obydwa etapy przebiegały w miłej atmosferze. Gorąco polecam. Norbert

1
x
Kandydat
 Pytanie
@Norbert

Czy w firmie da się dobrze zarobić? Czy jest możliwość awansu?

Norbert
Pracownik
@x

Zarobki w Firmie są zadowalające. Co do możliwości awansu jest to indywidualna decyzja Zarządu Firmy uwarunkowana osiągnięciami i stopniem zaangażowania w powierzone obowiązki. Pozdrawiam.

Dorota Nowy wpis
Pracownik
@Norbert

Śmieszne

Jakub
Były pracownik

Wszystko w porządku!

 Rozmowa kwalifikacyjna
Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Nickal Sp. z o.o., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Key Account Manager- branża spożywcza? Podziel się swoimi wrażeniami!
logo firmy Elektromechanik
Wykroty
Logiserv Group Sp. z o.o. sp.j.
(38 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Rozbieracz
Ostrołęka
Zakłady Mięsne Pekpol Ostrołęka S.A.
(31 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Pracownik produkcji wyrobów gumowych
Brzozówka
Pavi Sorte Sp. z o.o.
(27 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Pytanie
 Pytanie

Czy pracodawca Nickal Sp. z o.o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Pracodawca

@Pytanie

Dzień Dobry, Dla nas człowiek jest najważniejszy, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasi pracownicy byli zadowoleni z wykonywanej pracy. Wszyscy nasi pracownicy mają realny wpływ na działanie firmy. W NICKAL panuje koleżeńska atmosfera, wszyscy mogą na siebie liczyć, co jakiś czas są organizowane wspólne wyjścia aby jeszcze bardziej zacieśnić dobre relacje między współpracownikami, a szefami. Istnieje również możliwość rozwoju osobistego ( są organizowane szkolenia) oraz awansu. Zarząd firmy nie stroni od indywidualnych pochwał dla pracowników, Wynagrodzenie za pracę również jest satysfakcjonujące, a i premie uznaniowe też są fajne

Dorota
Inne

Hej, czy klimat i atmosfera w tej pracy nadal pozostawia dużo do życzenia? Znajdzie się tu pracownik Nickal Sp. z o.o.który powie jak jest obecnie i czy startują jakieś rekrutacje?

Marcin
Pracownik
@Dorota

Pracę w firmie Nickal rozpocząłem ponad rok temu - tuż przed wybuchem "pandemii". Miałem wówczas inną pracę, ale szukałem nowych wyzwań. Przy zmianie pracodawcy zawsze towarzyszą nam pewne obawy. Moje w błyskawicznym tempie zostały rozwiane. Od samego początku moją uwagę zwróciła bardzo dobra atmosfera. Do dnia dzisiejszego cały czas panuje świetny klimat. Jak już wspomniałem trafiłem w sam początek pandemii - obostrzenia tj. limity w sklepach itd. Jako nowy pracownik obawiający się przedłużenia umowy w takich warunkach otrzymałem pełne wsparcie wszystkich kolegów i koleżanek - z zarządem na czele. Zdrowa atmosfera panuje cały czas a każdy może liczyć na wzajemne wsparcie oraz pomoc. Osobiście jestem bardzo zadowolony z tego okresu i mogę z czystym sumieniem polecić firmę Nickal jako Waszego potencjalnego nowego pracodawcę.

Magdalena
Inne

Brakuje informacji na temat rekrutacji. Czy może ktoś z obecnych lub byłych pracowników podzielić się swoim doświadczeniem i napisać, jak wygląda proces rekrutacji? Na jakie pytania musi się przygotować potencjalny kandydat? Czy firma weryfikuje kandydatów za pomocą jakiegoś zadania, które trzeba wykonać?

Krystyna
Inne

Aktualnie firma Nickal nie prowadzi rekrutacji do pracy, jednak mimo wszystko zachęcają do tego, żeby wysyłać swoje CV na wypadek, gdyby pojawiły się jakieś wolne wakaty w firmie: https://nickal.pl/kariera/. Uważacie, że warto do nich aplikować? Jeżeli tak, to dlaczego? Analogicznie, jeżeli nie zgadzacie się z tym i nie polecacie firmy.

Adam
Inne

Nickal Sp. z o.o. poszukuje obecnie kandydatów na stanowisko młodszego koordynatora ds. kluczowych klientów oraz specjalisty w dziale handlowym. Oferty te można znaleźć na oficjalnej stronie firmy: https://nickal.pl/kariera/. Jak wyglądają warunki pracy w Nickal Sp. z o.o.?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Nickal Sp. z o.o. - Warszawa

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Nickal Sp. z o.o.?

    Zobacz opinie na temat firmy Nickal Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w Nickal Sp. z o.o.?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 2, z czego 2 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Nickal Sp. z o.o.
5/5 Na podstawie 2 ocen.
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 725 514
  2. pracuj.pl 3 349 188
  3. LinkedIn 2 988 252
  4. olx.pl 2 874 042
Nickal Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii