Opinie o Nickal Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Nickal Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Nickal Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nickal Sp. z o.o. w Warszawa

Amanda Nowy wpis

Żeby kobieta pracowała w dziale handlu to jest niemożliwe ze względu tylko na płeć? Niby inna kobieta nie pozwala tu wejść innym babkom. Gdyby cud się zdarzył to kobiety mają taką samą pensję co inni handlowcy, faceci?

Izabela Nowy wpis

W firmie dają opcję pracy zdalnej? Chętnie wysłałabym cv do ogłoszenia key account manager, ale właśnie cenię sobie taką elastyczność jeśli chodzi o miejsce pracy. Zwłaszcza gdy trzeba po klientach pojeździć, podzwonić, to zwyczajnie fajnie mieć ciszę i spokój dookoła ;) Wymagają prawa jazdy a ani słowa nie ma o samochodzie, firma zapewnia czy samemu trzeba sobie zorganizować?

pracownik Nowy wpis
@Izabela

Praca zdalna jest w każdej normalnej firmie, nickal do takich nie należy. auto służbowe na jakie możesz liczyć to skoda fabia, jak na stanowsiko KAM-a to idealne auto do podróży służbowych. CV wysłać możesz, ale jako kobieta nie masz szans na pracę w dziale handlu. Jest tam tylko jedna, która innej nie wpuści :)

Norbert

Witam serdecznie. Jestem obecnym pracownikiem w firmie Nickal w 2020r. Pracę rozpocząłem w trakcie trwania Pandemi, mimo tak niesprzyjających okoliczności (COVID-19) zostałem doskonale wyszkolony i przygotowany do powierzonych mi obowiązków. Zostałem bardzo miło przyjęty przez pracowników oraz Szefów. Atmosfera w firmie bardzo przyjazna i rodzinna. Firma daje możliwość rozwoju osobistego. Proces rekrutacyjny składał się z dwóch etapów i obydwa etapy przebiegały w miłej atmosferze. Gorąco polecam. Norbert

x
@Norbert

Czy w firmie da się dobrze zarobić? Czy jest możliwość awansu?

Norbert
@x

Zarobki w Firmie są zadowalające. Co do możliwości awansu jest to indywidualna decyzja Zarządu Firmy uwarunkowana osiągnięciami i stopniem zaangażowania w powierzone obowiązki. Pozdrawiam.

Dorota Nowy wpis
@Norbert

Śmieszne

Jakub

Wszystko w porządku!

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Nickal Sp. z o.o., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Key Account Manager- branża spożywcza? Podziel się swoimi wrażeniami!
logo firmy Monter pokrowców termoizolacyjnych
SUM Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik Produkcji,
Środa Śląska
VIBRACOUSTIC POLSKA Sp. z o.o.
logo firmy Tokarz CNC
Kluczbork
Polmecanic Group Sp. z o.o.

Czy pracodawca Nickal Sp. z o.o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Dzień Dobry, Dla nas człowiek jest najważniejszy, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasi pracownicy byli zadowoleni z wykonywanej pracy. Wszyscy nasi pracownicy mają realny wpływ na działanie firmy. W NICKAL panuje koleżeńska atmosfera, wszyscy mogą na siebie liczyć, co jakiś czas są organizowane wspólne wyjścia aby jeszcze bardziej zacieśnić dobre relacje między współpracownikami, a szefami. Istnieje również możliwość rozwoju osobistego ( są organizowane szkolenia) oraz awansu. Zarząd firmy nie stroni od indywidualnych pochwał dla pracowników, Wynagrodzenie za pracę również jest satysfakcjonujące, a i premie uznaniowe też są fajne

Dorota

Hej, czy klimat i atmosfera w tej pracy nadal pozostawia dużo do życzenia? Znajdzie się tu pracownik Nickal Sp. z o.o.który powie jak jest obecnie i czy startują jakieś rekrutacje?

@Dorota

Pracę w firmie Nickal rozpocząłem ponad rok temu - tuż przed wybuchem "pandemii". Miałem wówczas inną pracę, ale szukałem nowych wyzwań. Przy zmianie pracodawcy zawsze towarzyszą nam pewne obawy. Moje w błyskawicznym tempie zostały rozwiane. Od samego początku moją uwagę zwróciła bardzo dobra atmosfera. Do dnia dzisiejszego cały czas panuje świetny klimat. Jak już wspomniałem trafiłem w sam początek pandemii - obostrzenia tj. limity w sklepach itd. Jako nowy pracownik obawiający się przedłużenia umowy w takich warunkach otrzymałem pełne wsparcie wszystkich kolegów i koleżanek - z zarządem na czele. Zdrowa atmosfera panuje cały czas a każdy może liczyć na wzajemne wsparcie oraz pomoc. Osobiście jestem bardzo zadowolony z tego okresu i mogę z czystym sumieniem polecić firmę Nickal jako Waszego potencjalnego nowego pracodawcę.

Magdalena

Brakuje informacji na temat rekrutacji. Czy może ktoś z obecnych lub byłych pracowników podzielić się swoim doświadczeniem i napisać, jak wygląda proces rekrutacji? Na jakie pytania musi się przygotować potencjalny kandydat? Czy firma weryfikuje kandydatów za pomocą jakiegoś zadania, które trzeba wykonać?

Krystyna

Aktualnie firma Nickal nie prowadzi rekrutacji do pracy, jednak mimo wszystko zachęcają do tego, żeby wysyłać swoje CV na wypadek, gdyby pojawiły się jakieś wolne wakaty w firmie: https://nickal.pl/kariera/. Uważacie, że warto do nich aplikować? Jeżeli tak, to dlaczego? Analogicznie, jeżeli nie zgadzacie się z tym i nie polecacie firmy.

Nickal Sp. z o.o. poszukuje obecnie kandydatów na stanowisko młodszego koordynatora ds. kluczowych klientów oraz specjalisty w dziale handlowym. Oferty te można znaleźć na oficjalnej stronie firmy: https://nickal.pl/kariera/. Jak wyglądają warunki pracy w Nickal Sp. z o.o.?

Zostaw merytoryczną opinię o Nickal Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Nickal Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Nickal Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nickal Sp. z o.o.?

Nickal Sp. z o.o.
  • ul. Marywilska 26