counter
Norbert

Witam serdecznie. Jestem obecnym pracownikiem w firmie Nickal w 2020r. Pracę rozpocząłem w trakcie trwania Pandemi, mimo tak niesprzyjających okoliczności (COVID-19) zostałem doskonale wyszkolony i przygotowany do powierzonych mi obowiązków. Zostałem bardzo miło przyjęty przez pracowników oraz Szefów. Atmosfera w firmie bardzo przyjazna i rodzinna. Firma daje możliwość rozwoju osobistego. Proces rekrutacyjny składał się z dwóch etapów i obydwa etapy przebiegały w miłej atmosferze. Gorąco polecam. Norbert

Norbert Nowy wpis

x Nowy wpis
Kandydat
@Norbert

Czy w firmie da się dobrze zarobić? Czy jest możliwość awansu?

Dorota

Hej, czy klimat i atmosfera w tej pracy nadal pozostawia dużo do życzenia? Znajdzie się tu pracownik Nickal Sp. z o.o.który powie jak jest obecnie i czy startują jakieś rekrutacje?

Marcin Nowy wpis
@Dorota

Pracę w firmie Nickal rozpocząłem ponad rok temu - tuż przed wybuchem "pandemii". Miałem wówczas inną pracę, ale szukałem nowych wyzwań. Przy zmianie pracodawcy zawsze towarzyszą nam pewne obawy. Moje w błyskawicznym tempie zostały rozwiane. Od samego początku moją uwagę zwróciła bardzo dobra atmosfera. Do dnia dzisiejszego cały czas panuje świetny klimat. Jak już wspomniałem trafiłem w sam początek pandemii - obostrzenia tj. limity w sklepach itd. Jako nowy pracownik obawiający się przedłużenia umowy w takich warunkach otrzymałem pełne wsparcie wszystkich kolegów i koleżanek - z zarządem na czele. Zdrowa atmosfera panuje cały czas a każdy może liczyć na wzajemne wsparcie oraz pomoc. Osobiście jestem bardzo zadowolony z tego okresu i mogę z czystym sumieniem polecić firmę Nickal jako Waszego potencjalnego nowego pracodawcę.

Magdalena Nowy wpis

Brakuje informacji na temat rekrutacji. Czy może ktoś z obecnych lub byłych pracowników podzielić się swoim doświadczeniem i napisać, jak wygląda proces rekrutacji? Na jakie pytania musi się przygotować potencjalny kandydat? Czy firma weryfikuje kandydatów za pomocą jakiegoś zadania, które trzeba wykonać?

Krystyna

Aktualnie firma Nickal nie prowadzi rekrutacji do pracy, jednak mimo wszystko zachęcają do tego, żeby wysyłać swoje CV na wypadek, gdyby pojawiły się jakieś wolne wakaty w firmie: https://nickal.pl/kariera/. Uważacie, że warto do nich aplikować? Jeżeli tak, to dlaczego? Analogicznie, jeżeli nie zgadzacie się z tym i nie polecacie firmy.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 67 dni.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Nickal Sp. z o.o.?

Adam

@Studen Może rozwiniesz swoją opinię? Mam inne zdanie i zastanawiam się czy to wpis z inspiracji?

Studen

Tak pracowalem w tej firmie. Tragedia polecam sie grubo zastanowic!

Adam

Nickal Sp. z o.o. poszukuje obecnie kandydatów na stanowisko młodszego koordynatora ds. kluczowych klientów oraz specjalisty w dziale handlowym. Oferty te można znaleźć na oficjalnej stronie firmy: https://nickal.pl/kariera/. Jak wyglądają warunki pracy w Nickal Sp. z o.o.?

Kemor

Jezeli ktos chce tam pracowac to odradzam. Klimat jaki tam panuje jest strasznie dziwny.(usunięte przez administratora)

Temat firmy Nickal Sp. z o.o. w miejscowości Warszawa jeszcze na wątku się nie zaczął, więc może macie jakieś nowe komentarze odnośnie pracy tam?

Zostaw merytoryczną opinię o Nickal Sp. z o.o. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad