Opinie o Bti Gumkowski Sp. z o.o. w Suchy Las

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Bti Gumkowski Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Bti Gumkowski Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja urządzeń techniki grzewczej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bti Gumkowski Sp. z o.o. w Suchy Las

Jakie są godziny pracy w dziale technologów?

Pracuś
@Adam

7-15

Kopu

Witam serdecznie. Widziałem ogłoszenie z tej firmy na stanowisko spawacza. Ktoś może powiedzieć w kilku zdaniach jakie tam są warunki? Zarobki, atmosfera w pracy? Jest możliwość nadgodzin? Pozdrawiam.

Rekrut
@Kopu

Byłem na rozmowie na to stanowisko, praca na dwie zmiany, zarobki jak w ogłoszeniu od 5500 do 6500 brutto, co do atmosfery to nie wiem, choć osoba rekrutująca wudawała sie ok.

Kopu
@Rekrut

Dzięki wielkie za odpowiedź :)

Byłem na rozmowie na pracownika produkcji, kierownik konkretny z konkretnymi wymaganiami, ale po tym co powiedział o wynagrodzeniu i premiach to ich spełnienie sie opłaca. Minus to praca dwuzmianowa bo szukam pracy tylko na rano.

ktoś
@Marek

Nie rozumiem, jak można nie czytać treści ogłoszenia, iść na rozmowę i potem dziwić się, że np. praca jest na dwie zmiany........

n.n.n
@Marek

stanowiska produkcyjne są w większości obsadzone przez posiadaczy paszportów spod zółto - niebieskiej flagi .

rst
@Marek

daj sobie na luz lub inaczej nie spodziewaj się cudów .

Kuba
@n.n.n

Pracuje na produkcji i nie widzę tu żadnych większości, owszem są wśród nas pracownicy pochodzący z Ukrainy , jeśli masz ich na myśli piszą c spod "żółto niebieskiej flagi". Przychodzą do pracy, uczciwie pracują i otrzymują wynagrodzenie, jak inni spod biało-czerwonej czy innej flagi. W pracy pochodzenie powinno mieć małe znaczeni co?

lol
@Kuba

patrząc po ilości wpisów lub ich całkowitym braku sytuacja wydaje się zrozumiała , nawet nie ma kto odpowiedzieć .

Le on
@Kuba

Nie widzisz i nie slyszysz , bo idealnie wtapiasz sie w swoje otoczenie jak kameloeon .

Witam mam pytanie jakie są zarobki w firmie na stanowisku operatora i oczywiście atmosfera i planowanie produkcji. Jest możliwość podwyżek i awansu?

rudy
@Gość

W ogłoszeniu na olx jest podane, wynagrodzenie podstawowe 3847 zł brutto + dodatki.

Inżynier Jakości

Odnośnie rekrutacji - to podobał mi się jej przebieg i otwartość w rozmowie , atmosfera była bardzo przyjemna i miałam uczucie równości stron w sprawie uzgadniania umowy i wymiany informacji odnośnie wzajemnych oczekiwań przy objęciu tego stanowiska. Dla mnie jako osoby technicznej - dużym plusem była szklana ściana salki, przez którą było widać całą produkcję - znaczyło to dla mnie, że firma nie ma nic do ukrycia jeżeli chodzi o proces wytwarzania (dla przykładu 2 inne firmy w tracie rozmów rekrutacyjnych odmówiły mi wstępu/ widoku na halę produkcji mimo, że aplikowałam na stanowiska związane z optymalizacją i usprawnieniem procesów produkcji). W rozmowie poświęcono mi dużo czasu, odpowiedziano mi na wszystkie nurtujące mnie pytania.

logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.

Jak w Bti Gumkowski Sp. z o.o. wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Darek

Z tego co wiem, to z racji rozszerzenia działalności przedsiębiorstwa było kilka awansów dotychczasowych pracowników na stanowiska kierownicze natomiast wiadomo, ze ilość osób kierujących jest ograniczona, wiec nie wszyscy mogą być managerem. Natomiast jeśli chodzi o awans w ramach danego stanowiska np. na starszego specjalistę to jak najbardziej się to zdarza, oczywiście zależne jest to od umiejętności oraz stażu pracy.

Co sądzisz o firmie Bti Gumkowski Sp. z o.o. w mieście Suchy Las jako o pracodawcy? Czy kariera w tej firmie to dla ciebie spełnienie marzeń? Rynek pracy czeka na twoją opinię.

Pracuje trochę ponad pół roku. Czytam niektóre opinie i ręce opadają. Po kolei: rozmowa rekrutacyjna rzeczowa i konkretną: warunki, zakres obowiązków itp.Dyrektor zarządzający czyta CV bo pyta o rzeczy z niego. W pierwszym dniu pracy oprowadzenie po działach,poznawanie ludzi,zasad panujących w firmie. W moim przypadku przez tydzień pracowałem na każdym dziale produkcji,żeby poznać czym się firma zajmuje. Masz okazję poznać załogę. Atmosfera w firmie tworzysz ty sam i moim zdaniem jest dobra jeśli nie jesteś smutasem ani nie jatrzysz. Kierownik produkcji wymagający i konkretny,ale umie słuchać i gadać z ludźmi. Współpraca między działami jest i nie ma wyścigu szczurów. Jak masz potrzebę wzięcia dnia wolnego,to nikt Ci problemu nie robi. Zarobki ok. Ogólnie jak w każdej firmie: atmosferę tworzą ludzie. Jak dla mnie to dobre miejsce na dłuższą pracę,bo firma daje możliwości rozwoju. Wystarczy po prostu chcieć.

Helena

Czy szybko udało Ci się wszystkiego nauczyć i wdrożyć w swoje obowiązki? Wspomniałeś, że pracujesz trochę ponad pół roku w BTI. Czy przez ten okres czasu udało Ci się np. uzyskać podwyżkę wynagrodzenia? Twoje warunki zatrudnienia się jakoś zmieniły? :) Jak wyglądają wspomniane możliwości rozwoju?

@Helena

@Helena Po trzech miesiącach okresu próbnego było spotkanie i podsumowanie tego czasu. Negocjacje warunków i działamy dalej. Udało mi się uzyskać podwyżkę. Wdrożenie w sumie przebiegło bez zgrzytu, choć to wszystko zależy do jakiego działu trafiasz i na ile wykazujesz chęci. Naprawdę wystarczy być chętnym do pracy i nauki. Atmosfera nadal jest ok. Możliwości rozwoju przez ten czas: szkolenia dla pracowników biurowych, szkolenia managerskie a dla pracowników fizycznych np. szkolenia SEP i na wózki widłowe.Firma nadal się rozwija,rozrasta i zatrudnia.

@@Pracownik

Potwierdzam. Pracuje tutaj od 5 miesięcy i miałem możliwość wzięcia udziału w jednym ze szkoleń. Dla porównania w poprzedniej firmie musiałem się prosić mimo, że pracowałem w niej 2 lata.

Ing
@@Pracownik

Ta firma tak jak ktos napisał ponizej - nie ma nic ciekawego do zaoferowania , chyba ze trafisz na jakis dzial ktory szczegolnie cie interesuje to pol roku ci wystarczy .

Krzysiek

Moja rozmowa rekrutacyjna pozytywnie mnie zaskoczyła. Trwała niecałe 45 minut, była treściwa. Przede wszystkim pytania dotyczące wiedzy były sensowne - mianowicie, nie było wymagań z kosmosu dla osoby niedoświadczonej, krótko po studiach. Jak czegoś nie wiedziałem od razu dostałem sprostowanie i wytłumaczenie czemu tak, a nie inaczej. Atmosfera była jak najbardziej w porządku, zwykle całą rozmowę się stresowałem, natomiast tutaj po kilku minutach było swobodnie przez wyrozumiałość i podejście rekrutera.

Sławomir
@Krzysiek

I jak, dostałeś tę pracę? Co konkretnie trzeba potrafić aby móc pracować w Bti Gumkowski i ile proponowali na start jeśli można wiedzieć? Czekam na Twoją odpowiedź, mam nadzieję że mi odpiszesz. :)

Krzysiek
@Sławomir

Tak dostałem. Co trzeba wiedzieć? To zależy na jakie stanowisko aplikujesz. Jestem w trakcie studiów i szukałem pracy, aplikowałem na stanowisko kierowcy. Z racji, że posada ta nie polega jedynie na jeżdżeniu, ale również ciągłym planowaniu, oprócz rozmowy musiałem rozwiązać zadanie. Dotyczyło ono planowania dnia pracy, otrzymałem wykaz produktów do zakupu oraz lokalizacje w które mam dowieść wyprodukowane elementy. Nie było tego mało, a miałem na to jedynie 8h. Jak widać poszło mi nieźle bo dostałem tą prace. Odnośnie wynagrodzenia to mogę powiedzieć, że w porównaniu do tego co zarabiałem w innych firmach jest git!

Czy Bti Gumkowski Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

Darek

Tak zapewnia, ale obecnie wszystkie są zawieszone z powodu pandemii.

@Darek

Jakie jeszcze inne benefity prócz karty sportowej oferuje firma Bti? Jest pakiet medyczny albo bony na święta? Mógłbyś wyszczególnić wszystkie dodatki dla pracowników?

@Marcin

Z podstawowych dodatków - karta multisport - prywatna opieka medyczna - udział w cyklicznych imprezach integracyjnych Co do kwestii świąt to są dodatki, które są uzależnione od stażu pracy.

...
@Marcin

Fajne użyteczne formy z dziedziny praktycznej , firma otwarta na wsparcie dla pracownika .

Dario

Super firma. Współpracuje z nimi od 10 lat!

Czy firma Bti Gumkowski Sp. z o.o. udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Pożyczki nie są udzielane, jeśli chodzi o wsparcie po za płacowe to jest już wątek o tym na tym forum.

Rudy

Praca jak wszędzie. Są plusy i minusy, ale ogólnie nie ma co narzekać.

W tej frmie non stop ktoś przynosi ciasto, więc ciężko tu utrzymać formę! Po za tym jestem jak najbardziej zadowolony :)

Foot

Co to w tej firmie się dzieje to się nadaje w ręce prawników Tzw kierownik tak traktuje ludzi jak śmieci, są zastraszani zero szacunku. Pracownik nie ma żadnych praw. A relacje między niektórymi pracownikami też daje wiele do życzenia bo niektórzy to za 5zł by zniszczyli drugiego.

Brytol
@Foot

Który to kierownik jest taki zły?

Robcio
@Brytol

I tak to właśnie z tym wystawianiem negatywnych opinii jest. Ktoś gdzieś jest zły, ale nie wiadomo kto.

Ambitny

Pracowałem w tej firmie ponad 10 lat temu. Ogólnie to nędza z kasą dusigrosz jeden z drugim. Składki ZUS też się zapomniało zapłacić. Generalnie praca ciekawa . Nauczyć się i iść dalej bo pieniędzy się tam nie zarobi. Młody szew (f) pojadł wszystkie rozumy .

Rozsądny
@Ambitny

Dodawanie opinii po 10 latach jest bez sensu. Wspomniany wówczas młody szef, który zjadł wszystkie rozumy jest dzisiaj szefem, który ma 10 lat więcej doświadczenia w prowadzeniu biznesu. Firma ta zatrudnia nie 10, a 80 pracowników, a jej przychody są 20 krotnie większe niż gdy w niej pracowałeś 10 lat temu. Chyba nie jest tak źle :)

Mogę się wypowiedzieć jedynie o rekrutacji, bo pracy nie podjęłam. Podobało mi się, że na rozmowie poruszone były tematy rzeczywiście pojawiające się na stanowisku, a nie tylko sztampowe pytania 'gdzie chce być za 10 lat. Istotna była możliwość zobaczenia swojego stanowiska pracy już podczas rozmowy. . Duży plus za informację zwrotną po zaproponowaniu oczekiwanego wynagrodzenia, tzn. jakich zarobków można się spodziewać w trakcie i po okresie próbnym, oraz kontakt po rozmowie w określonym wcześniej terminie. Zdecydowałam się jednak na inną pracę, która była bliżej mojego miejsca zamieszkania. Mieszkam na Dębcu, a bti mieści się w Suchym Lesie.

obserwator

Szałwio - załóż swoją firmę to z pewnością nie popełnisz ŻADNEGO błędu a pracownikom będziesz płaciła fortuny. Robili u mnie instalację foto. Technologia nowoczesna (jedna z najnowocześniejszych na rynku) tylko sztyft (młody pracownik) był trochę mało kumaty. Wyrobi się z pewnością - bo słuchał, co się do niego mówiło i reagował pozytywnie.

(usunięte przez administratora) nieudolnie prowadzone rekrutacje (przykłarów jest aż nadto na tym forum), nie dolne zarządzanie firmą, (usunięte przez administratora) Przykłady można mnożyć. Firma przespała okres, kiedy mogła rozwinąć eksport. Teraz już na zawsze zostanie małą (usunięte przez administratora)firmą.

Kandydat1

Na jakim stanowisku Pani pracowała ? Czy to był dział sprzedaży ? Aplikowałem na jedno ze stanowisk i szukam więcej informacji.

Fernando

To jest firma, która ma nie wiadomo jakie oczekiwania od pracownika, a zarazem chcieliby, żeby ktoś pracował dla nich za darmo. Szukają ludzi naiwnych. Dyrektor handlowy jest bardzo niekompetentny, bardzo wyraźnie to rzuca się w oczy. On byłby może dobry jako akwizyttor w latach 90-tych. Z nim firma na pewno kariery nie zrobi.

Admin_GW
@Fernando

Czy jest Pan pracownikiem tej firmy, czy tylko brał Pan udział w procesie rekrutacji ?

koszałka-opałka

Ciekawe, czy kogokolwiek przyjęli. Na pewno znowu nie, tak jak poprzednio, przeprowadzili rekrutacje i nikogo nie zatrudnili. To jest (usunięte przez administratora)firma - było to widać podczas rozmowy.

Czym Bti Gumkowski Sp. z o.o. zachęcają? Jakie mają dodatki?

bartłomiej

Problem polega na tym, że ta firma nie ma nic do zaoferowania.

Zostaw merytoryczną opinię o Bti Gumkowski Sp. z o.o. - Suchy Las

• Jak się pracuje w Bti Gumkowski Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bti Gumkowski Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bti Gumkowski Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 5 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bti Gumkowski Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Bti Gumkowski Sp. z o.o. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bti Gumkowski Sp. z o.o.
  • Obornicka 71